Środki czystości do optyki

4,5 z 17349 opinii
Pośród środków czystości do optyki nie może zabraknąć: zestawów, które oczyszczą obiektyw, szpatułek lub piór do porządkowania matrycy, płyt czyszczących laserów DVD, butli z gazem pod ciśnieniem czy niezawodnych i specjalistycznych ściereczek z microfibry.
Na Ceneo.pl znajdziesz zarówno powyższe środki czystości do optyki jak i wiele innych, niewymienionych.
Nasze produkty pomogą uporać się z brudnym lub okurzonym sprzętem.
W naszej szerokiej i atrakcyjnej ofercie znajdziesz profesjonalne zestawy czyszczące.
Przykładowy składa się z następujących produktów: pióra LP-1 do czyszczenia soczewek, pióra MicroPro do dbania o wizjery, pióra FK- 1 do porządkowania naszych filtrów oraz niezawodne ściereczki czyszczące.
Dzięki naszym propozycjom zewnętrzne szklane powierzchnie będą idealnie czyste i gotowe do dalszej pracy. Warto zwrócić uwagę na to, że produkty dostępne na Ceneo.pl posiadają specjalne kształty końcówek czyszczących. Umożliwia to łatwe oraz precyzyjne dostanie się do miejsc trudno dostępnych. Używając naszych środków czystości zredukujesz napięcie elektryczne.
Ceneo.pl posiada najlepsze produkty w formie wygodnej szczoteczki, która z łatwością usunie kurz.
Gwarantujemy, że nasza oferta zawiera elementy, które są przyjazne dla środowiska.
Wszystkie produkty są wygodne, lekkie, nietoksyczne. Środki czystości nie ulegają rozlaniu lub wyschnięciu. Płynami czyszczącymi, które znajdziesz w poniższej ofercie wyczyścisz np.: monitory i wyświetlacze LCD, ekrany telewizyjne, optyki aparatów oraz kamer. Zadbasz także o czystość projektorów, szklanych powierzchni czy okularów.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Rodzaj

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Jaki aparat fotograficzny dla dziecka? Poprzednie Następne

Jaki aparat fotograficzny dla dziecka?

Fotografia uczy kreatywności i pobudza wyobraźnię, dlatego aparat jest świetnym prezentem dla dzieci. W poradniku doradzamy, jaki aparat wybrać dla najmłodszych.

Dodatkowe zasilanie w lustrzance - dlaczego warto? Poprzednie Następne

Dodatkowe zasilanie w lustrzance - dlaczego warto?

Battery packi są uznawane za jedne z najbardziej użytecznych akcesoriów do lustrzanek. Dzięki nim, czas pracy aparatu na jednym ładowaniu znacznie wzrasta. Robienie zdjęć bez obawy o energię, dla wielu fotografów może mieć kluczowe znaczenie. Ile kosztuje to rozwiązanie i dla kogo jest przeznaczone? Na te i inne pytania odpowiemy wam w dalszej części naszego artykułu.

Tanie i dobre drony. Idealny sprzęt do nauki latania Poprzednie Następne

Tanie i dobre drony. Idealny sprzęt do nauki latania

Od czego zacząć przygodę z pilotowaniem dronów? Jeśli nie mamy doświadczenia ze sprzętem latającym, najlepiej zacząć od modeli tanich, lekkich i prostych.