Środki czystości do optyki

4,5 z 17479 opinii
Pośród środków czystości do optyki nie może zabraknąć: zestawów, które oczyszczą obiektyw, szpatułek lub piór do porządkowania matrycy, płyt czyszczących laserów DVD, butli z gazem pod ciśnieniem czy niezawodnych i specjalistycznych ściereczek z microfibry.
Na Ceneo.pl znajdziesz zarówno powyższe środki czystości do optyki jak i wiele innych, niewymienionych.
Nasze produkty pomogą uporać się z brudnym lub okurzonym sprzętem.
W naszej szerokiej i atrakcyjnej ofercie znajdziesz profesjonalne zestawy czyszczące.
Przykładowy składa się z następujących produktów: pióra LP-1 do czyszczenia soczewek, pióra MicroPro do dbania o wizjery, pióra FK- 1 do porządkowania naszych filtrów oraz niezawodne ściereczki czyszczące.
Dzięki naszym propozycjom zewnętrzne szklane powierzchnie będą idealnie czyste i gotowe do dalszej pracy. Warto zwrócić uwagę na to, że produkty dostępne na Ceneo.pl posiadają specjalne kształty końcówek czyszczących. Umożliwia to łatwe oraz precyzyjne dostanie się do miejsc trudno dostępnych. Używając naszych środków czystości zredukujesz napięcie elektryczne.
Ceneo.pl posiada najlepsze produkty w formie wygodnej szczoteczki, która z łatwością usunie kurz.
Gwarantujemy, że nasza oferta zawiera elementy, które są przyjazne dla środowiska.
Wszystkie produkty są wygodne, lekkie, nietoksyczne. Środki czystości nie ulegają rozlaniu lub wyschnięciu. Płynami czyszczącymi, które znajdziesz w poniższej ofercie wyczyścisz np.: monitory i wyświetlacze LCD, ekrany telewizyjne, optyki aparatów oraz kamer. Zadbasz także o czystość projektorów, szklanych powierzchni czy okularów.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Rodzaj

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Prezenty dla gadżeciarza Poprzednie Następne

Prezenty dla gadżeciarza

Wybór prezentu dla mężczyzny do łatwych zadań nie należy, szczególnie jeśli w gronie jego zainteresowań są wszelkiej maści gadżety. Postaramy się wam podpowiedzieć jaki prezent za niewielkie pieniądze będzie odpowiedni.

Trzy nowe aparaty Canona Poprzednie Następne

Trzy nowe aparaty Canona

Do oferty Canona wprowadzone zostaną aż trzy nowe aparaty: Canon EOS 77D, 800D oraz nowy bezlusterkowiec M6. Urządzenia zaprojektowane są dla początkujących jak i ambitnych amatorów. Szybki autofocus i ulepszony procesor obrazu to nie jedyne aspekty, które mogą przyciągać

10 oryginalnych prezentów dla miłośników fotografii do 200 złotych Poprzednie Następne

10 oryginalnych prezentów dla miłośników fotografii do 200 złotych

Chciałbyś kupić oryginalny prezent dla fotografa, ale nie masz pojęcia, co może mu się przydać? Prezentujemy 10 propozycji, które powinny ucieszyć każdego miłośnika robienia zdjęć.