Środki czystości do optyki

4,5 z 16979 opinii
Pośród środków czystości do optyki nie może zabraknąć: zestawów, które oczyszczą obiektyw, szpatułek lub piór do porządkowania matrycy, płyt czyszczących laserów DVD, butli z gazem pod ciśnieniem czy niezawodnych i specjalistycznych ściereczek z microfibry.
Na Ceneo.pl znajdziesz zarówno powyższe środki czystości do optyki jak i wiele innych, niewymienionych.
Nasze produkty pomogą uporać się z brudnym lub okurzonym sprzętem.
W naszej szerokiej i atrakcyjnej ofercie znajdziesz profesjonalne zestawy czyszczące.
Przykładowy składa się z następujących produktów: pióra LP-1 do czyszczenia soczewek, pióra MicroPro do dbania o wizjery, pióra FK- 1 do porządkowania naszych filtrów oraz niezawodne ściereczki czyszczące.
Dzięki naszym propozycjom zewnętrzne szklane powierzchnie będą idealnie czyste i gotowe do dalszej pracy. Warto zwrócić uwagę na to, że produkty dostępne na Ceneo.pl posiadają specjalne kształty końcówek czyszczących. Umożliwia to łatwe oraz precyzyjne dostanie się do miejsc trudno dostępnych. Używając naszych środków czystości zredukujesz napięcie elektryczne.
Ceneo.pl posiada najlepsze produkty w formie wygodnej szczoteczki, która z łatwością usunie kurz.
Gwarantujemy, że nasza oferta zawiera elementy, które są przyjazne dla środowiska.
Wszystkie produkty są wygodne, lekkie, nietoksyczne. Środki czystości nie ulegają rozlaniu lub wyschnięciu. Płynami czyszczącymi, które znajdziesz w poniższej ofercie wyczyścisz np.: monitory i wyświetlacze LCD, ekrany telewizyjne, optyki aparatów oraz kamer. Zadbasz także o czystość projektorów, szklanych powierzchni czy okularów.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Rodzaj

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Pierwsze na świecie okulary do korzystania ze Snapchata Poprzednie Następne

Pierwsze na świecie okulary do korzystania ze Snapchata

10 sekundowe filmiki wymyślone przez Snapchata podbiły serca milionów użytkowników na całym świecie. Firma poszła o krok dalej i wymyśliła swoje okulary, którymi można „Snapować", ale nie tylko.

Niezbędnik łowcy burz – czego potrzebujemy do obserwacji? Poprzednie Następne

Niezbędnik łowcy burz – czego potrzebujemy do obserwacji?

Jeżeli kiedykolwiek chciałeś zostać łowcą burz to mamy dla ciebie mały poradnik. Lato to najlepszy okres na obserwacje tych, niekiedy ekstremalnych zjawisk pogodowych, a budzą one w nas zarówno grozę jak i podziw. Nic więc dziwnego, że tak wielu ludzi marzy o życiu łowcy burz. Podpowiadamy!

Wspomnienia w wyjątkowej oprawie - ramki i albumy na zdjęcia DIY Poprzednie Następne

Wspomnienia w wyjątkowej oprawie - ramki i albumy na zdjęcia DIY

Jak wykonać piękne i nietypowe ramki na zdjęcia, aby dodawały uroku naszemu salonowi? Pomysłów jest wiele, trzeba je tylko wykorzystać.