Środki czystości do optyki

4,5 z 18801 opinii
Pośród środków czystości do optyki nie może zabraknąć: zestawów, które oczyszczą obiektyw, szpatułek lub piór do porządkowania matrycy, płyt czyszczących laserów DVD, butli z gazem pod ciśnieniem czy niezawodnych i specjalistycznych ściereczek z microfibry.
Na Ceneo.pl znajdziesz zarówno powyższe środki czystości do optyki jak i wiele innych, niewymienionych.
Nasze produkty pomogą uporać się z brudnym lub okurzonym sprzętem.
W naszej szerokiej i atrakcyjnej ofercie znajdziesz profesjonalne zestawy czyszczące.
Przykładowy składa się z następujących produktów: pióra LP-1 do czyszczenia soczewek, pióra MicroPro do dbania o wizjery, pióra FK- 1 do porządkowania naszych filtrów oraz niezawodne ściereczki czyszczące.
Dzięki naszym propozycjom zewnętrzne szklane powierzchnie będą idealnie czyste i gotowe do dalszej pracy. Warto zwrócić uwagę na to, że produkty dostępne na Ceneo.pl posiadają specjalne kształty końcówek czyszczących. Umożliwia to łatwe oraz precyzyjne dostanie się do miejsc trudno dostępnych. Używając naszych środków czystości zredukujesz napięcie elektryczne.
Ceneo.pl posiada najlepsze produkty w formie wygodnej szczoteczki, która z łatwością usunie kurz.
Gwarantujemy, że nasza oferta zawiera elementy, które są przyjazne dla środowiska.
Wszystkie produkty są wygodne, lekkie, nietoksyczne. Środki czystości nie ulegają rozlaniu lub wyschnięciu. Płynami czyszczącymi, które znajdziesz w poniższej ofercie wyczyścisz np.: monitory i wyświetlacze LCD, ekrany telewizyjne, optyki aparatów oraz kamer. Zadbasz także o czystość projektorów, szklanych powierzchni czy okularów.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Rodzaj

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Plecak, czy torba fotograficzna Poprzednie Następne

Plecak, czy torba fotograficzna

Co wygodniejsze – plecak czy torba? W czym nasz sprzęt będzie bezpieczniejszy? Gdzie zapakujemy więcej akcesoriów? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w naszym poradniku. Jeśli masz problem ze spakowaniem wszystkich dodatków do jednego plecaka lub torby. Przeczytaj artykuł.

Nowe obiektywy Sigmy mogą namieszać na rynku fotograficznym Poprzednie Następne

Nowe obiektywy Sigmy mogą namieszać na rynku fotograficznym

Sigma na targach Photo Imaging Show w Tokyo, zaprezentowała aż cztery nowe obiektywy. Produkty mogą mocno zamieszać na rynku obiektywów, ponieważ charakteryzują się znakomitym światłem jak na ogniskowe, które oferują. Przykładem może być Sigma 14 mm posiadająca światło F 1.8. Sigma 135 F/1.8 DG HSM Sigma 24-70 F/2.8 DG OS HSM Sigma 100-400 F/5-6.3 DG OS HSM