Sprzęt oświetleniowy American DJ

4,57 z 9098 opinii
Trudno wyobrazić sobie kluby muzyczne czy większe imprezy, takie jak osiemnastki, wesela, dancingi, zabawy sylwestrowe i karnawałowe, bez oprawy muzycznej DJ-a lub zespołu. Odpowiednio dobrany repertuar tworzy w końcu atmosferę przyjęcia, stając się czynnikiem decydującym o sukcesie lub niepowodzeniu jego organizatorów. Czym byłaby jednak dyskoteka lub impreza bez klimatycznego oświetlenia? Kręcąca się nad parkietem, błyskająca refleksami kula urosła już do rangi symbolu. Wiele osób z rozrzewnieniem wspomina dziś bowiem romantyczne tańce z czasów młodości w światłach tego typu reflektorów. Jeśli jesteś DJ-em, grasz w zespole lub zajmujesz się organizacją imprez, spraw, by przyjęcia z twoim udziałem zostały zapamiętane na długo. Na rynku do wyboru dostępnych jest wiele możliwości uświetnienia imprez z oprawą muzyczną. W zestawie sprzętu estradowego, studyjnego i DJ nie może zabraknąć oświetlenia i efektów. Wybierać można spośród reflektorów, sterowników, głowic i stroboskopów, które można dobrać do rodzaju imprezy. Jeśli poszukujesz tego rodzaju akcesoriów, zajrzyj na Ceneo.pl. W ofercie porównywarki znajdziesz propozycje takich producentów jak Eurolite, Showtec, American DJ, Cameo i Flash w przystępnych cenach.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

$$_Usuń filtr

Rodzaj

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Czadowy sprzęt oświetleniowy na imprezę Poprzednie Następne

Czadowy sprzęt oświetleniowy na imprezę

Dyskoteki przyciągają nas ciekawymi atrakcjami i efektami. Oprócz muzyki, alkoholu czy wystroju klubu bardzo ważne jest oświetlenie. Jakie efekty świetlne stosuje się w dyskotekach? Czy warto samemu kupić kulę disco lub kolorowe światła LED? Dowiesz się tego w tym poradniku.

Super efekty na imprezie Poprzednie Następne

Super efekty na imprezie

Teraz możemy bawić się wśród fluorescencyjnego dymu, baniek mydlanych, konfetti, piany, a nawet płatków śniegu lub popcornu. Przyjrzyjmy się, na czym polegają najpopularniejsze atrakcje imprezowe, jak zrobić bańki mydlane w ogromnych ilościach i czy wynajęcie na własny koszt wytwornicy dymu lub piany będzie dobrym pomysłem?

Sprzęt oświetleniowy - opinie

Producent: American DJ Usuń wybrane filtry