Sprzęt oświetleniowy

4,6 z 13779 opinii
Trudno wyobrazić sobie kluby muzyczne czy większe imprezy, takie jak osiemnastki, wesela, dancingi, zabawy sylwestrowe i karnawałowe, bez oprawy muzycznej DJ-a lub zespołu. Odpowiednio dobrany repertuar tworzy w końcu atmosferę przyjęcia, stając się czynnikiem decydującym o sukcesie lub niepowodzeniu jego organizatorów. Czym byłaby jednak dyskoteka lub impreza bez klimatycznego oświetlenia? Kręcąca się nad parkietem, błyskająca refleksami kula urosła już do rangi symbolu. Wiele osób z rozrzewnieniem wspomina dziś bowiem romantyczne tańce z czasów młodości w światłach tego typu reflektorów. Jeśli jesteś DJ-em, grasz w zespole lub zajmujesz się organizacją imprez, spraw, by przyjęcia z twoim udziałem zostały zapamiętane na długo. Na rynku do wyboru dostępnych jest wiele możliwości uświetnienia imprez z oprawą muzyczną. W zestawie sprzętu estradowego, studyjnego i DJ nie może zabraknąć oświetlenia i efektów. Wybierać można spośród reflektorów, sterowników, głowic i stroboskopów, które można dobrać do rodzaju imprezy. Jeśli poszukujesz tego rodzaju akcesoriów, zajrzyj na Ceneo.pl. W ofercie porównywarki znajdziesz propozycje takich producentów jak Eurolite, Showtec, American DJ, Cameo i Flash w przystępnych cenach.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Rodzaj

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Czadowy sprzęt oświetleniowy na imprezę Poprzednie Następne

Czadowy sprzęt oświetleniowy na imprezę

Dyskoteki przyciągają nas ciekawymi atrakcjami i efektami. Oprócz muzyki, alkoholu czy wystroju klubu bardzo ważne jest oświetlenie. Jakie efekty świetlne stosuje się w dyskotekach? Czy warto samemu kupić kulę disco lub kolorowe światła LED? Dowiesz się tego w tym poradniku.

Super efekty na imprezie Poprzednie Następne

Super efekty na imprezie

Teraz możemy bawić się wśród fluorescencyjnego dymu, baniek mydlanych, konfetti, piany, a nawet płatków śniegu lub popcornu. Przyjrzyjmy się, na czym polegają najpopularniejsze atrakcje imprezowe, jak zrobić bańki mydlane w ogromnych ilościach i czy wynajęcie na własny koszt wytwornicy dymu lub piany będzie dobrym pomysłem?

z 125