Sklep allegro.pl - Sprzęt do salonów fryzjerskich i kosmetycznych Gama

4,5 z 30641 opinii
Stworzenie przyjaznego i eleganckiego salonu piękna to potężne wyzwanie. Oprócz zatrudnienia kompetentnej i sympatycznej obsługi, miejsce trzeba zaopatrzyć w niezbędny sprzęt fryzjerski i kosmetyczny. Aby dostosować nasze marzenia i oczekiwania do potrzeb rynku, najpierw odpowiedzmy sobie na pytanie, kim będzie nasz klient. To podstawowa i kluczowa kwestia, ponieważ inaczej wyposażymy salon w małym miasteczku, inaczej w tętniącej życiem metropolii. Pamiętajmy, że im droższy sprzęt, tym wyższa nie tylko jakość zabiegów, ale także ich cena. Dlatego musimy ściśle dopasować te kwestie do naszych potencjalnych klientów.
Salon piękna to nie tylko miejsce konkretnych usług zakończonych określonym celem, ale także pretekst i okazja dla naszego klienta, by poczuć się rozpieszczanym, zrelaksowanym i wyjątkowym. Dlatego przy wyborze odpowiedniego umeblowania i sprzętu zwróćmy także uwagę na estetykę i styl tak, by pasował do aranżacji wnętrza i tworzył z nim harmonijną, luksusową i efektowną całość. Koniecznie sprawdźcie też, czy wybrane produkty będą funkcjonalne i łatwe w utrzymaniu czystości.
Na Ceneo.pl znajdziecie pełną paletę sprzętów do salonów kosmetycznych i fryzjerskich. Proponujemy produkty znanych i solidnych marek w bardzo konkurencyjnych cenach.
Gabinety kosmetyczne i fryzjerskie
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Tylko oferty:
Producent:
Tylko oferty
Cena
Producent
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje
Ga.ma Suszarka 4D Leggero Ozone-Ion 2400W233,00Ga.Ma 4D Therapy Laggero - suszarka do włosów, 2400WSuszarka do włosów Ga.ma 4D Therapy Leggero Ozone-Ion 2400Wto bez wątpienia sprzęt najwyższej klasy. Została wyposażona w absolutnie innowacyjny generator jonów, który wytwarza ozon.To ...
Poznaj sposób na piękne włosy! Falownica GA.MA Ceramix Micro Waves posiada ceramiczne płytki i technologię szybkiego nagrzewania Quick Heat.
Prostownica X WIDE DIGITAL Tourmaline firmy GA.MA - Prostownica z szerokimi płytkami, regulacją temperatury i LCDWyjątkowa prostownica z szerokimi płytkami o wymiarach 4 x 10 cm.■ System pływających płytek z pokryciem jonizującym Tourmaline■ Regulacja temperatury 150 stopni C— 230 ...