Sklep hairstore.pl - Sprzęt do salonów fryzjerskich i kosmetycznych - ACTIV, Panasonic

4,5 z 35494 opinii
Stworzenie przyjaznego i eleganckiego salonu piękna to potężne wyzwanie. Oprócz zatrudnienia kompetentnej i sympatycznej obsługi, miejsce trzeba zaopatrzyć w niezbędny sprzęt fryzjerski i kosmetyczny. Aby dostosować nasze marzenia i oczekiwania do potrzeb rynku, najpierw odpowiedzmy sobie na pytanie, kim będzie nasz klient. To podstawowa i kluczowa kwestia, ponieważ inaczej wyposażymy salon w małym miasteczku, inaczej w tętniącej życiem metropolii. Pamiętajmy, że im droższy sprzęt, tym wyższa nie tylko jakość zabiegów, ale także ich cena. Dlatego musimy ściśle dopasować te kwestie do naszych potencjalnych klientów.
Salon piękna to nie tylko miejsce konkretnych usług zakończonych określonym celem, ale także pretekst i okazja dla naszego klienta, by poczuć się rozpieszczanym, zrelaksowanym i wyjątkowym. Dlatego przy wyborze odpowiedniego umeblowania i sprzętu zwróćmy także uwagę na estetykę i styl tak, by pasował do aranżacji wnętrza i tworzył z nim harmonijną, luksusową i efektowną całość. Koniecznie sprawdźcie też, czy wybrane produkty będą funkcjonalne i łatwe w utrzymaniu czystości.
Na Ceneo.pl znajdziecie pełną paletę sprzętów do salonów kosmetycznych i fryzjerskich. Proponujemy produkty znanych i solidnych marek w bardzo konkurencyjnych cenach.
Gabinety kosmetyczne i fryzjerskie
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Tylko oferty:
Producent:
Tylko oferty
Cena
Producent
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje
PANASONIC to znana japońska marka mająca w swojej ofercie także wysokiej klasy maszynki i trymery do włosów przeznaczone dla profesjonalistów.Urządzenia PANASONIC For Professionals są produkowane w Japonii, co daje gwarancję otrzymania produktów zaawansowanych technologicznie oraz ...
Plastikowa nakładka do maszynki o dwóch długościach cięcia 3 i 4 mm. Pasuje do maszynki Panasonic ER1611.
Plastikowa nakładka do maszynki o dwóch długościach cięcia 3 i 4 mm. Pasuje do maszynki Panasonic ER1611.
Stalowe ostrze 10mm pasujące do maszynek Panasonic ER-GP21. Ostrze odznacza się wyjątkową trwałością, jest odporne na korozję oraz niezwykle ostre. Świetnie ścina włosy.
Stalowe ostrze 30mm pasujące do maszynek Panasonic ER-GP21. Ostrze odznacza się wyjątkową trwałością, jest odporne na korozję oraz niezwykle ostre. Świetnie ścina włosy.