Sprężyny zawieszenia

4,5 z 36516 opinii
Samochód jest jak ludzki organizm – składa się z wielu części, o które należy dbać. Tak jak nie ograniczamy się u siebie tylko do wyglądu zewnętrznego i pamiętamy o naszym układzie wewnętrznym, tak samo powinniśmy zadbać o wyposażenie naszego pojazdu. Elementy wyposażenia mogą ulec zniszczeniu w wyniku mechanicznej usterki, ale również z powodu codziennej eksploatacji. Zawieszenie i układ kierowniczy są istotnym elementem wyposażenia samochodu.
Sprężyny zawieszenia pozytywnie wpływają na amortyzację pojazdu, tłumiąc wstrząsy wywołane jazdą po nierównej nawierzchni. Jest to niezwykle istotne z punktu widzenia bezpieczeństwa jazdy. Oprócz tego sprężyny zawieszenia dzięki zwiększeniu amortyzacji chronią samochód przed uszkodzeniami. Kontakt kół z nawierzchnią oraz odległość między samochodem a drogą również są związane z odpowiednimi sprężynami zawieszenia.
Ceneo.pl oferuje sprężyny zawieszenia dla pojazdów bez zawieszenia sportowego i bez systemu poziomującego, sprężyny na oś tylną oraz przednią samochodu. Dzięki filtrom Ceneo.pl w łatwy i szybki sposób odnajdziesz idealną sprężynę zawieszenia dla wielu marek samochodów – między innymi Opel, BMW, Alfa, Audi, Volkswagen.
Zakup właściwej sprężyny zawieszenia to pierwszy krok. Drugim krokiem, równie istotnym, jest prawidłowy montaż sprzętu. Jeżeli jesteś samochodowym laikiem, lepiej zgłoś się do zaufanego mechanika. Dzięki tym dwóm krokom nie trzeba się martwić o bezpieczeństwo własne i pasażerów.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Marka

Model

Typ

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

z 643