Sporty towarzyskie i rekreacja

4,6 z 50004 opinii
W irlandzkich pubach i saloonach dzikiego zachodu, w południowych tapas barach i na polskich domówkach – wszędzie wiadomo, że nic tak nie poprawia nastroju po ciężkim dniu jak chwila relaksu w gronie znajomych.
Na szczęście istnieją setki sposobów, by urozmaicić nieco przyjacielską pogawędkę i wprowadzić w towarzystwie element rywalizacji. Zapomnijmy na chwilę o przyziemnych sprawach i bawmy się!

Tradycjonaliści, których sentyment skłania ku klasykom jak bilard, piłkarzyki albo dart, dzięki Ceneo.pl mają szansę zaopatrzyć się w stoły, kije, tablice i rzutki.
Ci bardziej aktywni, którzy woleliby potańczyć, pojeździć konno albo spróbować nordic walkingu, mogą przeglądać wyselekcjonowane akcesoria i stroje.
A jeśli potrzebujesz nowe inspiracji, szukaj ich wśród pozostałych produktów, jak zestawy do gry w bule, stoły do cymbergaja, czy zestawy do minigolfa, wybranych specjalnie żebyś mógł się oderwać i rozerwać!
Tylko oferty
Cena
Producent
Przeznaczenie
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Toczek do jazdy konnej. Jak wybrać toczek konny? Poprzednie Następne
Pamiętaj, że twój kask powinien spełniać pewne warunki. Na co zwrócić uwagę, wybierając kask – toczek? Wejdź i przeczytaj!
Jakie buty do tańca towarzyskiego kupić? Poprzednie Następne
Odpowiednie obuwie zapewni ci większy komfort. Podpowiadamy, jakie buty do tańca towarzyskiego kupić, by podporządkować sobie każdy parkiet!
Nauka jazdy konnej - kiedy i jak zacząć? Poprzednie Następne
Mówią, że nauka jazdy konnej trwa przez całe życie, ale nigdy nie jest za późno, by spróbować swoich sił w jeździectwie. Możesz szybciej niż myślisz samodzielnie wyjechać konno do lasu lub na łąkę. Sprawdź, ile kosztuje nauka jazdy konnej dla początkujących i co kupić na pierwszą lekcję jazdy konnej.
Hipoterapia - dlaczego warto uprawiać jazdę konną? Poprzednie Następne
Koń jaki jest, każdy widzi. Kiedyś wykorzystywany głównie do celów pociągowych, obecnie pracuje m.in. jako… p sychoterapeuta. Hipoterapia to rehabilitacja lecznicza. Po-winna być prowadzona przez wykwalifikowanego hipoterapeutę na zlecenie lekarza. Celem hipoterapii jest poprawa fizycznego i psychicznego stanu człowieka. Na czym polega hipo-terapia i ile kosztuje? Przeczytaj.
Jak chodzić z kijkami? Technika nordic walking Poprzednie Następne
Po chodnikach miast, w parku, w górach. Polacy pokochali nordic walking, a osoby miarowo przebierające kijami widoczne są dosłownie wszędzie. Nie wszyscy jednak znają prawidłową technikę chodzenia, przez co trening nie daje oczekiwanych rezultatów. Sprawdź, jak chodzić z kijami, aby nie popełniać błędów.
Frisbee dla początkujących. Jak grać? Jak rzucać? Zasady Poprzednie Następne
Frisbee to świetny sposób na letni, aktywny wypoczynek na łonie natury. Zwykły, plastikowy krążek może umilić czas nawet sporej grupie znajomych. Warto wiedzieć, że frisbee rządzi się specjalnymi zasadami, a nawet występuje w kilku odmianach. Dlaczego warto grać we frisbee i jak robić to prawidłowo?
Kamizelka ochronna do jazdy konnej- niezbędne akcesoria jeździeckie Poprzednie Następne
Bezpieczeństwo stało się priorytetem w jeździectwie. Międzynarodowa Federacja Jeździecka wprowadziła nakaz jazdy konnej w kasku. Odchodzi się od noszenia toczków, które chroniły jedynie przed otarciami, ale nie zapewniały amortyzacji podczas upadku z konia. Coraz bardziej popularne stają się kamizelki do jazdy konnej, i słusznie, bo zmniejszają ryzyko urazów kręgosłupa i narządów wewnętrznych. Jak wybrać kamizelkę ochronną? Przeczytaj.
Jak grać w bilard: zasady, akcesoria Poprzednie Następne
Najbardziej popularną grą bilardową jest ósemka. Możesz w nią zagrać w każdym klubie bilardowym. Chcesz wiedzieć jak się gra w bilard, jaki jest cel gry, za co grozi faul i co jest potrzebne do gry w bilard? Przeczytaj.
Taniec brzucha – efekty, nauka dla początkujących Poprzednie Następne
Jak się nauczyć tańca brzucha? Dlaczego warto trenować taniec brzucha? Efekty oraz zabawa, która mu towarzyszy na pewno cię do tego zachęcą! Sprawdź!
Baletki do tańca. Jak wybrać odpowiednie buty? Poprzednie Następne
Trenujesz akrobatykę, tańczysz lub pobierasz lekcje baletu? Wiesz zatem zapewne, czym są baletki – specjalnie zaprojektowane buty do tanecznych treningów. Jak wybrać odpowiednie baletki do tańca? Oto nasze podpowiedzi.