Smycze dla psów - 5m

4,6 z 128999 opinii
Kupujesz smycz dla swojego pupila? Zwróć uwagę na kilka jej właściwości, od których będzie zależeć komfort zarówno twój, jak i twojego psa podczas wspólnych spacerów.

Możesz zdecydować się na zakup klasycznej smyczy zakończonej z jednej strony rączką, a z drugiej karabińczykiem. Kolejna opcja to wybór smyczy regulowanej, na której znajdują się karabińczyki do zmiany jej długości. Wygodne rozwiązanie dla zdyscyplinowanych psów to zakup smyczy automatycznej, która daje zwierzęciu największą swobodę, a po przyciśnięciu guzika można zablokować jej długość.

W sklepach znajdziemy również specjalistyczne produkty dla osób, które zabierają swoje psy na jogging - taka smycz nie jest przez właściciela trzymana, lecz mocowana na wysokości swoich bioder. Możesz zdecydować się również na zakup ozdobnej, kolorowej smyczy w oryginalne wzory, takiej zrobionej z naturalnej skóry, a nawet ozdabianej kryształkami.

Duży wybór smyczy i szelek dla psów i kotów znajdziesz na Ceneo.pl.
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Maksymalna długość:
Tylko oferty
Cena
Producent
Maksymalna długość
Materiał
Kolor
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Jaką smycz i obrożę należy wybrać dla swojego psa? Poprzednie Następne

Jaką smycz i obrożę należy wybrać dla swojego psa?

Jako miłośnik psów na pewno wiesz jak ważna jest smycz i obroża. Jednak jak wybrać najlepsze psie akcesoria aby odpowiadały naszemu pupilowi? W tym poradniku znajdziesz porady i wskazówki, którymi należy się kierować przy wyborze akcesoriów dla każdego czworonoga.

Jak wybrać karmę dla psa lub kota? Poprzednie Następne

Jak wybrać karmę dla psa lub kota?

W sieci znajdziemy mnóstwo tekstów opowiadających jak wybierać karmę dla naszego zwierzaka. Mówią o tym czego ma być więcej, czego ma w ogóle nie być, jak czytać etykiety…ale czy rzeczywiście pomagają nam w sposób rozsądny podjąć decyzję? Przeczytajcie ten poradnik, żeby dowiedzieć się więcej.

Jak biegać z psem? Poprzednie Następne

Jak biegać z psem?

Dowiedź się, jak przygotować psa do treningu biegowego oraz jakie akcesoria powinieneś ze sobą zabrać.

Kaganiec – obowiązkowy czy zbędny? Przegląd kagańców Poprzednie Następne

Kaganiec – obowiązkowy czy zbędny? Przegląd kagańców

Opinie na temat wyprowadzania psów bez kagańców w miejscach i środkach transportu publicznego są podzielone. Najlepiej jednak przyjrzeć się przepisom prawa miejscowego regulującym tę kwestię. A jeśli już zamierzamy kaganiec kupić, to jaki? Sprawdź.

Jak wybrać smycz dla psa Poprzednie Następne

Jak wybrać smycz dla psa

Smycz to nie tylko kawałek sznurka, ale i ważny elementem treningów. Pomaga w nauce posłuszeństwa wobec właściciela oraz zapewnia bezpieczeństwo zwierzęciu, innym pupilom i ludziom, właścicielom. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów smycz, jednak która jest najlepsza dla mojego psa? Sprawdź czym kierować się podczas wyboru smyczy oraz jakie są wymogi prawne dotyczące wyprowadzania psa.

Smycze dla psów - opinie