Smycze dla psów

4,6 z 107803 opinii
Kupujesz smycz dla swojego pupila? Zwróć uwagę na kilka jej właściwości, od których będzie zależeć komfort zarówno twój, jak i twojego psa podczas wspólnych spacerów.

Możesz zdecydować się na zakup klasycznej smyczy zakończonej z jednej strony rączką, a z drugiej karabińczykiem. Kolejna opcja to wybór smyczy regulowanej, na której znajdują się karabińczyki do zmiany jej długości. Wygodne rozwiązanie dla zdyscyplinowanych psów to zakup smyczy automatycznej, która daje zwierzęciu największą swobodę, a po przyciśnięciu guzika można zablokować jej długość.

W sklepach znajdziemy również specjalistyczne produkty dla osób, które zabierają swoje psy na jogging - taka smycz nie jest przez właściciela trzymana, lecz mocowana na wysokości swoich bioder. Możesz zdecydować się również na zakup ozdobnej, kolorowej smyczy w oryginalne wzory, takiej zrobionej z naturalnej skóry, a nawet ozdabianej kryształkami.

Duży wybór smyczy i szelek dla psów i kotów znajdziesz na Ceneo.pl.

Smycze dla psów

Tylko oferty

Cena

Producent

Długość

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Jakie szelki lub obrożę dla psa należy wybrać? Poprzednie Następne

Jakie szelki lub obrożę dla psa należy wybrać?

Zastanawiasz się, jaką obrożę lub szelki należy kupić swojemu pupilowi? Niestety nie ma uniwersalnego sprzętu. Bardzo dużo zależy od wielkości i charakteru zwierzaka. W tym artykule znajdziesz cenne wskazówki, czym kierować się kupując szelki lub obrożę dla psa.

Jaką smycz i obrożę należy wybrać dla swojego psa? Poprzednie Następne

Jaką smycz i obrożę należy wybrać dla swojego psa?

Jako miłośnik psów na pewno wiesz jak ważna jest smycz i obroża. Jednak jak wybrać najlepsze psie akcesoria aby odpowiadały naszemu pupilowi? W tym poradniku znajdziesz porady i wskazówki, którymi należy się kierować przy wyborze akcesoriów dla każdego czworonoga.

Jak wybrać karmę dla psa lub kota? Poprzednie Następne

Jak wybrać karmę dla psa lub kota?

W sieci znajdziemy mnóstwo tekstów opowiadających jak wybierać karmę dla naszego zwierzaka. Mówią o tym czego ma być więcej, czego ma w ogóle nie być, jak czytać etykiety…ale czy rzeczywiście pomagają nam w sposób rozsądny podjąć decyzję? Przeczytajcie ten poradnik, żeby dowiedzieć się więcej.

Pies w samochodzie — jak przygotować się do długiej podróży? Poprzednie Następne

Pies w samochodzie — jak przygotować się do długiej podróży?

Podróż z psem wymaga od jego właścicieli odpowiedniego przygotowania. Jeśli wybieramy się w długą trasę bezsprzecznie powinniśmy pomyśleć o komforcie i bezpieczeństwie naszego pupila.

Jak biegać z psem? Poprzednie Następne

Jak biegać z psem?

Dowiedź się, jak przygotować psa do treningu biegowego oraz jakie akcesoria powinieneś ze sobą zabrać.

Smycze - opinie

z 159