Smary i narzędzia

4,6 z 52567 opinii
Smary i narzędzia z pewnością okażą się przydatne dla wszystkich osób, którzy chcą: naprawić, zreperować, odnowić lub po prostu dokonać wszelkich konserwacji np. sprzętów zimowych, samochodu, roweru i wielu innych. Z całą pewnością produkty dostępne na Ceneo.pl są sprawdzone i najlepsze. W naszej ofercie znajdziesz smary i oleje, które można stosować w różnych warunkach. Przykładowo: suchych, wilgotnych czy mokrych. Posiadamy szeroką ofertę smarów, które sprawdzą się do naprawy urządzeń, które wykonują długotrwałą pracę. Wiele olejów i smarów posiada wysoką lub bardzo wysoką odporność na przywieranie zanieczyszczeń. Każdy smar zalecany jest do innych wymagań. Ceneo.pl posiada także bardzo popularne i uniwersalne produkty, których podstawowym składnikiem jest na przykład teflon. Narzędziami w tej kategorii są między innymi Serwisy Krawędzi Handy Box Tako, czyli małe i bardzo praktyczne pudełka które posiadają trzy pojemne szufladki.
Nasza oferta posiada także szereg innych, potrzebnych w życiu codziennym produktów. Są nimi między innymi: środki do dezynfekcji obuwia, racer powdery, woski, spraye. Innym produktem jest na przykład Multi Tuner producenta Kunzmann. Jest to popularny kątownik do obróbki dwóch płaszczyzn. Inaczej zwany ostrzałką. Inni czołowi producenci, których produkty znajdziesz w tym miejscu to: ToKo, G3, Burton, Swix, Atomic, Black Star Wax, Briko, K2, Mountval, Nikwax, Salomon, Screw i wielu innych. Podstawową zaletą naszych produktów jest to, że zapewnią bezawaryjną i skuteczną pracę urządzeń. Znakomicie sprawdzą się podczas pracy małych narzędzi czy łańcuchów rowerowych ale także zdadzą egzamin przy naprawie maszyn przemysłowych. Przed zakupem odpowiedniego asortymentu, zapoznaj się ze wskazaniami producenta. Możesz zasięgnąć większej ilości informacji, które znajdziesz w karcie produktu lub czytając recenzje i opinie innych użytkowników.
Tylko oferty
Cena
Producent
Rodzaj
Przeznaczenie
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Smarowanie nart, czyli jak przygotować narty do sezonu Poprzednie Następne
Jeśli masz odrobinę umiejętności technicznych i kilka potrzebnych narzędzi, możesz wykonać smarowanie nart samodzielnie. Zobacz, jak przygotować narty do sezonu.