Słuchawki i mikrofony

4,48 z 43243 opinii
Zaplanowany wieczór filmowy, serialowy lub graniowy zakłócony przez remont lub imprezę u sąsiada? Nigdy więcej! Słuchawki i mikrofony z Ceneo.pl zapewniają najlepszą jakość dźwięku, w stu procentach wygłuszając dźwięki z zewnątrz. Są nieodzownym elementem wyposażenia komputera każdego gracza. Wykonywanie misji przerywa pojawiający się znikąd przeciwnik? Dzięki słuchawkom i mikrofonom znanych producentów żaden wróg się nie zakradnie – poza tym, którym sam sterujesz. Co więcej, wysoka jakość dźwięku wspomoże w lokalizowaniu przeciwników. Najlepsze słuchawki rejestrują niskie, średnie i wysokie tony, więc nic nie jest w stanie Cię zaskoczyć.
Czym się kierować przy wyborze słuchawek i mikrofonów? W pierwszej kolejności przyjrzyj się wartości pasma przenoszenia. Najlepsze słuchawki przenoszą dźwięki w przedziale już od 10 do nawet 28000 herców, a mikrofony – od 50 do 16000 herców. Istotny jest także poziom czułości słuchawek i mikrofonów podawany w decybelach. Ceneo.pl oferuje słuchawki bezprzewodowe i przewodowe. W wypadku tych drugich sprawdź długość przewodu. Nie można zapominać o wygodzie noszenia słuchawek. Do produkcji słuchawek używa się różnych materiałów: plastiku, metalu, skóry. Ich zadaniem jest zapewnianie trwałości, stabilności i lekkości konstrukcji. Podkładki uszne z pianką zapamiętującą kształt to prawdziwy hit wśród akcesoriów komputerowych.
Słuchawki i mikrofony z Ceneo.pl przeniosą Cię w wirtualną rzeczywistość, dając wrażenie obecności na żywo.

Słuchawki i Mikrofony

Tylko oferty

Cena

Producent

Rodzaj

Komunikacja

Kolor

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Kategorie powiązane

Artykuły eksperckie

TEST: COLOUD THE HOOP Poprzednie Następne

TEST: COLOUD THE HOOP

Biegasz? Nie wyobrażasz sobie treningu bez ulubionej ścieżki dźwiękowej? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Moda na bieganie sprawiła, że także słuchawki opracowuje się specjalnie z myślą o tym zajęciu. Takiego modelu, jak zaproponowanego przez Coloud, a firmowanego przez Microsoft, jeszcze jednak nie widzieliśmy. Małe, zgrabne i kolorowe. Zdecydowanie jest na co popatrzeć. Pytanie czy jakość dźwięku dorównuje wykonaniu. Sprawdźcie recenzję.

Słuchawki i mikrofony - opinie

Zalman ZM-MIC1 4,06 / 5 142 głosy 120 opinii
  • Rodzaj: Mikrofony
  • Komunikacja: Przewodowa
Roccat Syva (ROC-14-100) 4,41 / 5 141 głosów 123 opinie
  • Rodzaj: Słuchawki z mikrofonem
  • Komunikacja: Przewodowa
SteelSeries Siberia 200 Białe (51132) 4,50 / 5 19 głosów 14 opinii
  • Rodzaj: Słuchawki z mikrofonem
  • Komunikacja: Przewodowa
Sharkoon SHARK ZONE H10 (4044951015863) 4,40 / 5 31 głosów 23 opinie
  • Rodzaj: Słuchawki z mikrofonem
  • Komunikacja: Przewodowa
Sharkoon Skiller SGH1 (4044951018284) 4,81 / 5 16 głosów 13 opinii
  • Rodzaj: Słuchawki z mikrofonem
  • Komunikacja: Przewodowa