turron - Słodycze desery i przekąski

4,6 z 57663 opinii
Któż z nas nie lubi odrobiny słodyczy w życiu? Kiedy jej brakuje, sięgamy po słodycze, desery i przekąski. Młodsi i starsi, niscy i wysocy, niebieskoocy i zielonoocy, bruneci i blondyni, kobiety i mężczyźni. Wszyscy zajadamy się słodkościami podczas przerw w szkole i pracy, w podróży, przy spotkaniach rodzinnych i koleżeńskich. Po trudnym dniu w pracy, po niezdanym egzaminie, po projekcie zakończonym sukcesem – słodycze są dobre na różne chwile w życiu, zarówno te przyjemne, jak i te smutniejsze.
Dzień Babci, Dzień Dziadka, Dzień Kobiet, Dzień Zakochanych, Dzień Matki, Dzień Ojca – słodycze mogą być prezentem na każdą okazję. Są idealnym upominkiem urodzinowym dla przyjaciółki. Sprawdzą się zamiast kwiatów na randce. Kiedy brakuje nam słów, możemy wiele wyrazić za pomocą słodyczy – podziękowanie, prośbę, przeprosiny, sympatię lub miłość. Słodycze, desery i przekąski są idealnym uzupełnieniem samotnego wieczoru z filmem, romantycznej kolacji przy świecach, spotkania z przyjaciółmi, rodzinnego zjazdu.
Na Ceneo.pl znajdziesz bogatą ofertę ciast, ciastek, cukierków, lizaków, czekolad i słonych przekąsek od najlepszych polskich i zagranicznych cukierników, wykorzystujących wieloletnie doświadczenie i sekretne receptury – na przykład Wedel, Dr Oetker, Wawel, Skawa, Bakaland, Ferrero, Milka Lindt.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Historia czekolady - o czekoladzie gorzkiej, mlecznej i nadziewanej Poprzednie Następne

Historia czekolady - o czekoladzie gorzkiej, mlecznej i nadziewanej

Historia czekolady sięga ponad 2800 lat. Chciałbyś dowiedzieć się skąd pochodzi, dlaczego stała się tak popularna i podbiła Europę? Czy wiesz, że, w odróżnieniu od dzisiejszych standardów, pierwotnie nie była jedzona, a wypijana z dodatkami, takimi jak chilli czy kukurydza?

Zrób to sam. Proteinowe przekąski - Rafaello i biała czekolada! Poprzednie Następne

Zrób to sam. Proteinowe przekąski - Rafaello i biała czekolada!

Dwa przepisy na pyszne, proteinowe i zdrowe przekąski. Będą idealnym słodkim przerywnikimem nawet podczas stosowania diety.

Zdrowe ciastka – przepisy Poprzednie Następne

Zdrowe ciastka – przepisy

Jak przygotować smaczny i zdrowy deser? Poznaj najlepsze przepisy na zdrowe ciastka, które możesz zrobić w kilka chwil.

;