Skrzynki budowlane Gorgiel

4,5 z 50531 opinii
W kategorii „Budowa i remont” – „Elektryka i akcesoria elektryczne” znajdziesz szeroki wybór produktów niezbędnych przy wymianie instalacji elektrycznej w Twoim domu czy mieszkaniu. Znajdziesz tu m. in. bezpieczniki, domofony i videodomofony, gniazda elektryczne, przedłużacze, przewody i kable, puszki, systemy alarmowe, skrzynki budowlane i wiele innych. Dzięki filtrom po lewej stronie, w łatwy i szubki sposób wyszukasz interesujące Cię produkty. Możesz uszeregować wyniki według producenta (np. Schneider, Scame, Hensel, Electro-plast, Indobex), lokalizacji (możesz wybrać miasto lub województwo, w którym mieszkasz), a także według ceny. Dzięki porównywarce cen znajdziesz potrzebne akcesoria w najkorzystniejszych cenach.
Kiedy zmieniasz instalację elektryczną w swoim domu, powinieneś pamiętać o jej odpowiednim zabezpieczeniu. Niezbędna do tego będzie skrzynka budowlana. Ważne, żeby wybrana przez Ciebie skrzynka była wykonana z materiału wytrzymałego na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Najczęściej są one wykonane z metalu. Mogą być również zabezpieczone zamkiem z kluczem. Dobrym rozwiązaniem może okazać się skrzynka podtynkowa. Ceny skrzynek zaczynają się już od kilkunastu złotych!

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

$$_Usuń filtr

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Producent: Gorgiel Usuń wybrane filtry
Szafka podtynkowa SGP-3 4,5 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie

Szafka podtynkowa do montażu rozdzielaczy obwodów grzewczych (7-8 obwodów). Wykonana w całości z blachy stalowej ocynkowanej o grubości 0,8 mm, dodatkowo front szafki malowany proszkowo.

Szafka podtynkowa SGP-5 4,5 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie

Szafka podtynkowa do montażu rozdzielaczy obwodów grzewczych (11-12 obwodów). Wykonana w całości z blachy stalowej ocynkowanej o grubości 0,8 mm, dodatkowo front szafki malowany proszkowo.