Skrzynie i pojemniki na zabawki

4,7 z 134231 opinii
Skrzynie i pojemniki na zabawki to niezbędny mebel w pokoju każdego malucha.
Dzięki nim pomieszczenie będzie utrzymanie w niebywałej czystości. W szybkim czasie najmłodsi mieszkańcy będą w stanie posprzątać pokój, układając zabawki do pojemnych skrzyń lub ozdobnych pojemników. Zamawiając nasz asortyment będziesz mógł zapomnieć o chaosie i nieporządku panującym na podłodze.
Zabawki znajdą się w jednym miejscu, przez co nasza pociecha z łatwością będzie w stanie wyciągnąć je ponownie.
Ceneo.pl proponuje najlepsze produkty, które wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów.
Największą zaletą skrzyń i pojemników na zabawki jest to, że są one pojemne i pomieszczą wszystkie pluszaki, gry, lalki, samochodziki czy klocki Twojego dziecka. Praktyczne skrzynie mogą być wykonane z drewna (np. bukowego) lub plastiku ale także innych, stabilnych materiałów Są bezpieczne dla środowiska. Każdy materiał zapewnia dużą trwałość i wytrzymałość. Stabilna konstrukcja i specjalnie przystosowane miejsce do siedzenia sprawią, że skrzynie okażą sie wielofunkcyjne. Produkty jakie znajdziesz na Ceneo.pl mają ciekawy design, żywe kolory, oryginalne wzornictwo. Zapewnią łatwy i bezpieczny dostęp do produktów znajdujących się wewnątrz pojemników, dla użytkowników w każdym wieku.
Wybierając produkt zwróć szczególną uwagę na bryły pojemników lub skrzyń oraz sposób ich zakończenia na krawędziach i narożnikach. Ważny jest także sposób otwierania produktu, ilość uchwytów czy rozwiązania konstrukcyjne. Pamiętaj, że na rozsuwany asortyment potrzebujesz więcej miejsca. Wiele produktów ma wymienne nogi lub dodatkowe moduły. Niektóre modele na swojej powierzchni wierzchniej posiadają oryginalne ilustracje ze znanych kreskówek.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Bohater

Przeznaczenie

Wykonanie

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Jakie łóżko do pokoju dziecięcego – jakie wybrać? Poprzednie Następne

Jakie łóżko do pokoju dziecięcego – jakie wybrać?

Aranżacja pokoju dziecięcego to jedno z największych wyzwań w stylizacji całego mieszkania. Przecież to pomieszczenie podlega ocenie najsurowszego sędziego, czyli twojego dziecka. Dziś weźmy na tapet łóżko dziecięce – jaki mebel wybrać, aby był wygodny i jednocześnie sprostał dziecięcym oczekiwaniom? Sprawdźmy.

Biurko dla dziecka. Jak wybrać? Jakie kupić? Poradnik Poprzednie Następne

Biurko dla dziecka. Jak wybrać? Jakie kupić? Poradnik

Twój mały przedszkolak wkracza wkrótce na kolejny szczebel edukacji i zaczyna swoją przygodę ze szkołą? To znak, że czas zaaranżować wygodny kącik do nauki. Centrum wydarzeń będzie tu stanowić oczywiście biurko. Jeśli właśnie urządzasz pokój dla przyszłego ucznia, przekonaj się, jakie biurko dla dziecka wybrać i gdzie je umieścić?

Biurko rosnące razem z dzieckiem – dlaczego warto je kupić? Poprzednie Następne

Biurko rosnące razem z dzieckiem – dlaczego warto je kupić?

Biurko to bardzo ważny element wyposażenia pokoju dziecka, które jest uczniem. Własne miejsce do pracy pozwala dziecku rozróżnić czas zabawy od czasu nauki i skupić się na swoich obowiązkach. W przypadku urządzania pokoju dziecięcego, kiedy dziecko ma 5-6 lat, warto rozważyć zakup biurka regulowanego, które będzie „rosło” razem z dzieckiem.