Skrzynie i pojemniki na zabawki

4,6 z 102405 opinii
Skrzynie i pojemniki na zabawki to niezbędny mebel w pokoju każdego malucha.
Dzięki nim pomieszczenie będzie utrzymanie w niebywałej czystości. W szybkim czasie najmłodsi mieszkańcy będą w stanie posprzątać pokój, układając zabawki do pojemnych skrzyń lub ozdobnych pojemników. Zamawiając nasz asortyment będziesz mógł zapomnieć o chaosie i nieporządku panującym na podłodze.
Zabawki znajdą się w jednym miejscu, przez co nasza pociecha z łatwością będzie w stanie wyciągnąć je ponownie.
Ceneo.pl proponuje najlepsze produkty, które wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów.
Największą zaletą skrzyń i pojemników na zabawki jest to, że są one pojemne i pomieszczą wszystkie pluszaki, gry, lalki, samochodziki czy klocki Twojego dziecka. Praktyczne skrzynie mogą być wykonane z drewna (np. bukowego) lub plastiku ale także innych, stabilnych materiałów Są bezpieczne dla środowiska. Każdy materiał zapewnia dużą trwałość i wytrzymałość. Stabilna konstrukcja i specjalnie przystosowane miejsce do siedzenia sprawią, że skrzynie okażą sie wielofunkcyjne. Produkty jakie znajdziesz na Ceneo.pl mają ciekawy design, żywe kolory, oryginalne wzornictwo. Zapewnią łatwy i bezpieczny dostęp do produktów znajdujących się wewnątrz pojemników, dla użytkowników w każdym wieku.
Wybierając produkt zwróć szczególną uwagę na bryły pojemników lub skrzyń oraz sposób ich zakończenia na krawędziach i narożnikach. Ważny jest także sposób otwierania produktu, ilość uchwytów czy rozwiązania konstrukcyjne. Pamiętaj, że na rozsuwany asortyment potrzebujesz więcej miejsca. Wiele produktów ma wymienne nogi lub dodatkowe moduły. Niektóre modele na swojej powierzchni wierzchniej posiadają oryginalne ilustracje ze znanych kreskówek.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Wykonanie

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Kołyska, komoda i łóżeczko dla dziecka Poprzednie Następne

Kołyska, komoda i łóżeczko dla dziecka

Podczas oczekiwania na narodziny potomka, warto zając się urządzeniem pokoiku dziecięcego. Wygodne łóżeczko, kołyska, ale również komoda z przewijakiem to meble o których musisz pomyśleć!

Szyjemy pościel dla niemowlaka Poprzednie Następne

Szyjemy pościel dla niemowlaka

Po długich latach wraca moda na szycie — poduszkę, jak również kocyk dla dziecka można przecież wykonać samemu i to z zaskakującym rezultatem! Podpowiadamy, gdzie szukać wskazówek i jaką pościel wybrać…

Jak ozdobić ściany w pokoju dziecięcym? Poprzednie Następne

Jak ozdobić ściany w pokoju dziecięcym?

Każdy rodzic chciałby dogodzić swojemu dziecku pod każdym względem. Wiele pociech marzy o wyjątkowym własnym pokoju, a nie nudnych, monotonnych czterech ścianach.