Smartwatche / Smartwatches

4,5 z 410 opinii
Tylko oferty
Cena
Płatność w
Język strony
Wysyłka do
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Wybieramy najlepszy smartwatch do 1000 złotych Poprzednie Następne
Inteligentny zegarek na nadgarstku to nie tylko fajny gadżet, ale także narzędzie, które pomoże w wielu codziennych czynnościach. Zobaczcie jakiego smartwatcha można kupić w kwocie do 1000 złotych.
Jaki smartwatch wybrać? Na co zwracać uwagę przy zakupie smartwatcha? Poprzednie Następne
Na co zwracać uwagę podczas zakupu smartwatcha? Zobacz, jaki smartwatch wybrać.
Smartwatch damski. Ranking najlepszych Poprzednie Następne
Smartwatche wielu kojarzą się z typowo sportowym gadżetem, który pasuje jedynie do stroju sportowego. Bzdura! Jaki smartwatch damski wybrać? Ranking najlepszych modeli rozwieje wszelkie wątpliwości.
Smartwatche Huawei: przegląd ofert Poprzednie Następne
Huawei znany jest przede wszystkim z produkcji znakomitych telefonów. Jednak przez nowych użytkowników coraz chętniej są wybierane smartwatche Huawei. Dedykowane dla kobiet, jak i mężczyzn pomagają w codziennych obowiązkach, a także dbają o dobre samopoczucie. Jaki zegarek powinieneś wybrać? Sprawdź przegląd ofert na poszczególne modele.
Jaki smartwatch dla dziecka? Ranking Poprzednie Następne
Smartwatch dla dziecka to nie tylko zabawka, ale również funkcjonalny gadżet, który zwiększa jego bezpieczeństwo. Zobacz, jaki smartwatch dla dziecka kupić.
Samsung Galaxy Watch Active 2 – dane techniczne Poprzednie Następne
Najnowszy smartwatch Samsung Galaxy Watch Active 2 zyskał wiele nowych funkcji, które znacznie ułatwią kontrolowanie codziennej aktywności, a także stanu zdrowia. Wbudowany sensor EKG pozwoli na sprawdzenie, czy serce funkcjonuje prawidłowo. Sprawdź, czym jeszcze zaskoczyli Koreańczycy.
Apple Watch 5: dane techniczne Poprzednie Następne
Amerykański producent zaprezentował kolejną generację zegarka Apple Watch. W Apple watch 5 skupiono się na udoskonaleniu funkcji, które mają ułatwić korzystanie z urządzenia na co dzień.
Huawei Watch GT 2: dane techniczne Poprzednie Następne
Huawei Watch GT 2 to zupełnie nowy smartwatch, który wprowadza kilka ważnych zmian. Do zakupu ma zachęcić przede wszystkim elegancki wygląd, a także znacznie mocniejsze podzespoły. Miłośnicy sportu sięgając po ten model również nie będą rozczarowani.
Huawei MatePad Pro i Huawei Watch GT2e już ofijcjalnie Poprzednie Następne
Tablet Huawei MatePad Pro i smartwatch Huawei Watch GT2e to dwa nowe urządzenia, które trafiły do oferty popularnego producenta. Zobacz, jak wygląda ich specyfikacja.
Zegarek w góry. Jaki wybrać? Poprzednie Następne
Jaki zegarek w góry wybrać? Wyjaśniamy, jakie funkcje zegarków sportowych mają znacznie, a jakie są niemal zbędne.