Akcesoria komputerowe / Computer accessories

4,5 z 832 opinii

Filtry

Cena

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Komputer stacjonarny i Mini komputer Apple Poprzednie Następne

Komputer stacjonarny i Mini komputer Apple

Komputery Apple to nie tylko popularne laptopy - Macbooki, ale także komputery stacjonarne, czy też mini komputery. Produkty Apple cieszą się uznaniem także ze względu na swój unikalny i nowoczesny design. Chcesz być na bieżąco? Zobacz na Ceneo.pl przegląd produktów firmy Apple.

Najlepsze myszki komputerowe - Ranking top 10 modeli 2018 Poprzednie Następne

Najlepsze myszki komputerowe - Ranking top 10 modeli 2018

W komputerze stacjonarnym nie za wiele zdziałamy bez myszy komputerowej. Coraz częściej także posiadacze laptopów, mimo, że mają one wbudowane touchpady decydują się na zakup myszki. Jeżeli Ty, także jesteś miłośnikiem elektronicznych gryzoni sprawdź ranking Ceneo.pl

Test wodoodpornej klawiatury Poprzednie Następne

Test wodoodpornej klawiatury

Czas sprawdzić, ile jest prawdy w sloganie reklamowym o całkowitej wodoodporności klawiszy klawiatury komputerowej. Czy oznacza to, że dosłowne "wykąpanie" naszej klawiatury w wannie, nie wpłynie na jej użytkowanie?

Ranking kart muzycznych - 10 najlepszych modeli 2018 Poprzednie Następne

Ranking kart muzycznych - 10 najlepszych modeli 2018

Karty dźwiękowe są bardzo ważnym elementem wyposażenia komputera. Ich wartość doceniają między innymi gracze. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów kart dźwiękowych. Ich liczba może przyprawić o zawrót głowy. Z pomocą przychodzi najnowszy ranking kart dźwiękowych od Ceneo.pl.

Program Microsoft Word z funkcją dla dyslektyków Poprzednie Następne

Program Microsoft Word z funkcją dla dyslektyków

Microsoft właśnie testuje najnowsze rozwiązanie, które będzie miało pomóc w codziennym użytkowaniu programu Word przez osoby z dysleksją. Funkcja ma być dostępna jeszcze w tym roku.

Jaki mikrofon do komputera wybrać? Poprzednie Następne

Jaki mikrofon do komputera wybrać?

Jeżeli poszukujesz mikrofonu do swojego komputera to koniecznie przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się, jak wybrać to akcesorium oraz poznać polecane modele.

Klawiatury, które zrobią z ciebie profesjonalnego gracza Poprzednie Następne

Klawiatury, które zrobią z ciebie profesjonalnego gracza

Żeby być najlepszym na wirtualnych arenach, potrzebujesz nie tylko porządnego sprzętu gamingowego, ale przede wszystkim umiejętności, które zdobywamy podczas wielu lat grania. Te jednak najlepiej zdobywać korzystając z profesjonalnych klawiatur dla graczy, które poprawią czas reakcji oraz zaoferują masę ciekawych funkcji, jakich nie znajdziesz w budżetowych urządzeniach.

Akcesoria komputerowe - opinie

z 3747