Skating

4,6 z 28206 opinii
Skating to sport, który nie tylko doskonale usprawnia praktycznie wszystkie partie mięśni, ale jest też bardzo przyjemny, dodaje wiatru w skrzydła i sprawia, że przez chwilę możemy poczuć się wolnymi. Uwielbiają go dzieci i dorośli, jest doskonałym pomysłem na spędzenie rodzinnej niedzieli, spotkanie przyjaciół sobotnim popołudniem lub sposobem na samotny relaks ze słuchawkami na uszach. We wszystkich wypadkach niezbędny Ci będzie sprzęt, który jest bezpieczny, solidny, estetyczny, wygodny i praktyczny.
Ceneo.pl w swojej ofercie posiada szeroką gamę rolek, wrotek, ochraniaczy na kręgosłup (które okażą się niezbędne dla Twojego dziecka), kasków, ochraniaczy na nadgarstki, kolana i łokcie, deskorolek, hulajnóg. Twojej pasji nie nakładamy żadnych ograniczeń, dlatego w naszej propozycji sprzętu do skatingu znajdziesz pełną rozmiarówkę i kolorystykę. Oferujemy towar takich producentów jak: Tempish, Axer, Spokey, K2, Roces, Action Sport, Allright, Alpina, Amok, Antares, Atomic, BadBoards, bat Sport, Bauer, Beltor, Berg, Black Knight, Blackout, KRK, Kryptonics, Laubr, MADD GEAR, Martes, Master, Mechanics, Meteor, Mico, Micro.
Zapraszamy więc do przeglądania, porównywania, kupowania, a później: szerokiej drogi!

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Wrotki i rolki agresywne dla każdego Poprzednie Następne

Wrotki i rolki agresywne dla każdego

Dojeżdżasz do pracy lub szkoły ale masz dosyć stania w uciążliwych korkach? Omiń je! Zastanawiasz się w jaki sposób? W tym artykule dowiesz się jak zaoszczędzić trochę czasu a dodatkowo świetnie się przy tym rozerwiesz. Dodatkowo zabbasz o swoją kondycję! Czy może być lepiej?

Wrotki i rolki – 6 modnych akcesoriów Poprzednie Następne

Wrotki i rolki – 6 modnych akcesoriów

Piękna pogoda sprzyja aktywności na świeżym powietrzu. W tym sezonie królują nie tylko rowery, ale też rolki! W związku z tym w sklepach pojawiło się mnóstwo designerskich akcesoriów, które nie tylko dbają o bezpieczeństwo, ale i cieszą oko.

Najlepsze hulajnogi elektryczne do jazdy po mieście Poprzednie Następne

Najlepsze hulajnogi elektryczne do jazdy po mieście

Hulajnogi elektryczne to coraz chętniej wybierany środek transportu do poruszania się po mieście. Niewielkie rozmiary, wysoka moc i komfort to główne powody, które opowiadają się za jej zakupem. Sprawdź, jaki model będzie dla ciebie najlepszym wyborem.

Skating - opinie

z 204