Skating

4,6 z 26395 opinii
Skating to sport, który nie tylko doskonale usprawnia praktycznie wszystkie partie mięśni, ale jest też bardzo przyjemny, dodaje wiatru w skrzydła i sprawia, że przez chwilę możemy poczuć się wolnymi. Uwielbiają go dzieci i dorośli, jest doskonałym pomysłem na spędzenie rodzinnej niedzieli, spotkanie przyjaciół sobotnim popołudniem lub sposobem na samotny relaks ze słuchawkami na uszach. We wszystkich wypadkach niezbędny Ci będzie sprzęt, który jest bezpieczny, solidny, estetyczny, wygodny i praktyczny.
Ceneo.pl w swojej ofercie posiada szeroką gamę rolek, wrotek, ochraniaczy na kręgosłup (które okażą się niezbędne dla Twojego dziecka), kasków, ochraniaczy na nadgarstki, kolana i łokcie, deskorolek, hulajnóg. Twojej pasji nie nakładamy żadnych ograniczeń, dlatego w naszej propozycji sprzętu do skatingu znajdziesz pełną rozmiarówkę i kolorystykę. Oferujemy towar takich producentów jak: Tempish, Axer, Spokey, K2, Roces, Action Sport, Allright, Alpina, Amok, Antares, Atomic, BadBoards, bat Sport, Bauer, Beltor, Berg, Black Knight, Blackout, KRK, Kryptonics, Laubr, MADD GEAR, Martes, Master, Mechanics, Meteor, Mico, Micro.
Zapraszamy więc do przeglądania, porównywania, kupowania, a później: szerokiej drogi!

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Wrotki i rolki agresywne dla każdego Poprzednie Następne

Wrotki i rolki agresywne dla każdego

Dojeżdżasz do pracy lub szkoły ale masz dosyć stania w uciążliwych korkach? Omiń je! Zastanawiasz się w jaki sposób? W tym artykule dowiesz się jak zaoszczędzić trochę czasu a dodatkowo świetnie się przy tym rozerwiesz. Dodatkowo zabbasz o swoją kondycję! Czy może być lepiej?

Nauka jazdy na rolkach: #1 Wybór odpowiednich rolek Poprzednie Następne

Nauka jazdy na rolkach: #1 Wybór odpowiednich rolek

Jazda na rolkach jest bardzo prosta! Wystarczy mieć tylko chęci i odpowiednio dobrany sprzęt, aby zacząć. Przeczytaj, aby dowiedzieć się, jak wybrać rolki

Jaki longboard wybrać? Przegląd najlepszych modeli Poprzednie Następne

Jaki longboard wybrać? Przegląd najlepszych modeli

Longboard to bardzo popularny rodzaj deskorolki, który daje wiele frajdy podczas jazdy. W sklepach można znaleźć klasyczne modele, ale również wersje elektryczne. Jaki longboard wybrać? Sprawdź, na jaką deskę warto zwrócić uwagę.

Skating - opinie

z 224