Siłownia i fitness

4,6 z 36090 opinii

Siłownia i Fitness - Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Jak wybrać biustonosz sportowy? Poprzednie Następne

Jak wybrać biustonosz sportowy?

Rozpoczynasz swoją przygodę z bieganiem? A może właśnie wykupiłaś pierwszy karnet na siłownię? Bez względu na rodzaj uprawianej aktywności fizycznej, niezbędną częścią sportowego looku jest wygodny stanik. Sprawdź, jak wybrać właściwy biustonosz sportowy, aby zapewnić sobie komfort i bezpieczeństwo w trakcie ćwiczeń.

Joga w domu  – jak zacząć ćwiczyć? Poprzednie Następne

Joga w domu – jak zacząć ćwiczyć?

Wszyscy ćwiczący jogę wiedzą, że nawet 5 minut stania na głowie dziennie może dać niesamowitą porcję energii. Jak zacząć ćwiczyć jogę w domu? Poznaj kilka wskazówek.

Higiena na siłowni - jak ćwiczyć i unikać bakterii? Poprzednie Następne

Higiena na siłowni - jak ćwiczyć i unikać bakterii?

Jeśli regularne ćwiczenia mają ci wyjść na zdrowie, zadbać należy nie tylko o prawidłową technikę ćwiczeń, ale także o higienę. Sprawdź!

Trampoliny do ćwiczeń – jak ćwiczyć w domu? Poprzednie Następne

Trampoliny do ćwiczeń – jak ćwiczyć w domu?

Jumping fitness to modny sposób na zgubienie zbędnych kilogramów. Zobacz, jak bezpiecznie uprawiać jumping fitness oraz które trampoliny do ćwiczeń sprawdzą się najlepiej podczas domowego treningu.

Jak skutecznie schudnąć z brzucha? Najlepsze ćwiczenia na płaski brzuch Poprzednie Następne

Jak skutecznie schudnąć z brzucha? Najlepsze ćwiczenia na płaski brzuch

Dzisiaj podpowiadamy wam, co zrobić, aby skutecznie schudnąć z brzucha i przybliżamy ćwiczenia, które w tym pomogą! Sprawdź!

Siłownia i fitness - opinie

z 956
Dla wielu osób siłownia i fitness to recepta na zachowanie szczupłej, umięśnionej sylwetki i droga do wypracowania formy i poprawy wytrzymałości. W większych miastach siłownia i fitness są oblegane, szczególnie w godzinach popołudniowych i wieczornych. Kolejka do sprzętów, tłok w szatni czy zbyt słaba klimatyzacja mogą skutecznie zniechęcić do uprawiania sportu. Jeśli siłownia i fitness są sporo oddalone od miejsca zamieszkania, istnieje duże prawdopodobieństwo, że mimo zakupu karnetu czy abonamentu, nasz zapał i determinacja osłabną już po kilku tygodniach. Aby zapewnić sobie komfort i zoptymalizować koszty warto postawić na siłownię i fitness w domowym zaciszu. Wystarczy zdecydować się na wybrane sprzęty dostępne w tej kategorii. Nie musimy dysponować ogromnym metrażem – naszą prywatną siłownię i fitness możemy zaaranżować w wolnym pokoju lub w piwnicy, jeśli są ku temu odpowiednie warunki. Dzięki temu ćwiczymy kiedy chcemy, jak długo chcemy, a obecność własnej siłowni i fitnessu skutecznie motywuje do pracy nad sylwetką i formą.
;