Siłownia i fitness

4,6 z 30162 opinii

Siłownia i Fitness - Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Ćwiczenia na odchudzanie Poprzednie Następne

Ćwiczenia na odchudzanie

Nie potrafisz schudnąć? Nie wiesz jak się do tego zabrać? Najlepszym sposobem na świetną sylwetkę bez wątpienia jest aktywność fizyczna. Zobacz jakie ćwiczenia skutecznie pomogą ci zrzucić zbędne kilogramy. Sprawdź nasze propozycje i daj sobie szansę. Zacznij z nami już pod dziś.

Odchudzanie brzucha - brzuszki i ćwiczenia na brzuch Poprzednie Następne

Odchudzanie brzucha - brzuszki i ćwiczenia na brzuch

Lato zbliża się coraz szybciej. Chcesz przygotować na plażę ładną i szczupłą sylwetkę? Podpowiadamy jakie ćwiczenia pomogą ci w szybkim odchudzeniu brzucha. Zadbaj o siebie i zacznij stosować nasze porady już od dziś, a płaski brzuch będzie na wyciągnięcie ręki. Musisz tylko tego chcieć.

Jazda na rowerze i rolkach, czyli jak schudnąć na wiosnę? Poprzednie Następne

Jazda na rowerze i rolkach, czyli jak schudnąć na wiosnę?

Sezon wiosenny mobilizuje nas do aktywności ruchowej na dworze. Piękna pogoda, mnóstwo słońca i coraz dłuższe dni to najlepszy motywator. Dzięki temu mamy szanse by zrzucić zbędne zimowe kilogramy i zadbać o swoją formę fizyczną! Nie pozwól, żeby zima zniszczyła Twoje marzenia o pieknej i smukłej sylwetce.

5 topowych marek sportowych — porównanie Poprzednie Następne

5 topowych marek sportowych — porównanie

Sklepy zarzucają nas ilością ciuchów sportowych. Wybrać spośród tych wszystkich rzeczy jest dosyć trudno, dlatego dzisiaj prezentujemy porównanie pięciu marek sportowych, razem z trendami i technikami wykonania.

Bóle pleców w pracy - mamy na to sposób! Poprzednie Następne

Bóle pleców w pracy - mamy na to sposób!

Siedzący tryb życia i godziny spędzone przy biurku sprawiają, że nasze plecy odczuwają dyskomfort. Są jednak sposoby, jak wyeliminować go uprawiając regularnie jogę!

Siłownia i fitness - opinie

z 1044
Dla wielu osób siłownia i fitness to recepta na zachowanie szczupłej, umięśnionej sylwetki i droga do wypracowania formy i poprawy wytrzymałości. W większych miastach siłownia i fitness są oblegane, szczególnie w godzinach popołudniowych i wieczornych. Kolejka do sprzętów, tłok w szatni czy zbyt słaba klimatyzacja mogą skutecznie zniechęcić do uprawiania sportu. Jeśli siłownia i fitness są sporo oddalone od miejsca zamieszkania, istnieje duże prawdopodobieństwo, że mimo zakupu karnetu czy abonamentu, nasz zapał i determinacja osłabną już po kilku tygodniach. Aby zapewnić sobie komfort i zoptymalizować koszty warto postawić na siłownię i fitness w domowym zaciszu. Wystarczy zdecydować się na wybrane sprzęty dostępne w tej kategorii. Nie musimy dysponować ogromnym metrażem – naszą prywatną siłownię i fitness możemy zaaranżować w wolnym pokoju lub w piwnicy, jeśli są ku temu odpowiednie warunki. Dzięki temu ćwiczymy kiedy chcemy, jak długo chcemy, a obecność własnej siłowni i fitnessu skutecznie motywuje do pracy nad sylwetką i formą.