Serwery

4,5 z 52453 opinii
Najprościej mówiąc, serwery to komputery, które świadczą usługi na rzecz innych komputerów połączonych w sieci (na przykład udostępniają Internet). Na Ceneo znajdziemy ponad półtora tysiąca takich urządzeń, od uznanych na całym świecie producentów, takich jak HP, Lenovo, Cisco, IBM czy Dell.
Serwery mają zróżnicowane parametry, w zależności od zadań do jakich są przeznaczone. Na Ceneo dzięki filtrom wyszukiwania możemy wybierać urządzenia ze względu na producenta, model procesora, ilość pamięci RAM, pojemności dysku twardego, rodzaju napędu optycznego, systemu operacyjnego, a nawet rodzaju obudowy. Komputery te są przeznaczone do pracy ciągłej, powinny mieć jak najwięcej pamięci RAM oraz duże i szybkie dyski. Przykładowo, pośród serwerów, jakie można znaleźć na Ceneo, znajdziemy urządzenia z dyskami o pojemności od jednego gigabajta do nawet dwóch terabajtów!
Są to z reguły potężne urządzenia, w wypadku awarii i konieczności wymiany podzespołów warto odwiedzić inne działy dostępne na Ceneo, takie jak: „Procesory Serwerowe”, „Obudowy Serwerowe” czy „Macierze Dyskowe”.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Model procesora

Pamięć RAM

Dysk twardy

Rodzaj obudowy

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Serwery - opinie