Scyzoryki i multitools

4,6 z 45902 opinii
Wielu z nas lubi spędzać urlop aktywnie. W tym celu rezygnujemy z wygody domowego ogniska i z przyjemnością decydujemy się na spędzenie od kilku do kilkunastu dni z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Nie ma co ukrywać, lubimy pobyć z dala od świata i oddać się przygodzie. A na każdej, absolutnie każdej wyprawie poza plecakiem, termosem i kanapkami przyda się także scyzoryk lub dobrej klasy multitool, które pomogą nam w sytuacjach nadzwyczajnych.
Scyzoryki i multitoole zajmują wyjątkowo mało miejsca, a w wielu przypadkach mogą znacznie poprawić jakość naszych wypraw czy nawet uratować najzwyklejszy biwak. Te wysokiej klasy akcesoria cieszą się popularnością na całym świecie za sprawą swojej wszechstronności. Są gotowe na każdą ewentualność. Mieszczą w sobie nóż, nożyczki, otwieracze do konserw i butelek, a także korkociąg czy kombinerki. Nie sposób wymienić wszystkiego, co w sobie kryją!
Na CENEO.pl każdy poszukiwacz przygód może wybrać najlepszy dla siebie scyzoryk lub multitool spośród ponad tysiąca dostępnych. Ich jakość zapewniają renomowani producenci, a wśród nich między innymi: Victorinox, Leatherman, Wenger czy Hebertz.
Turystyka
Tylko oferty
Cena
Producent
Funkcje
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje