Sakwy rowerowe

4,6 z 52567 opinii
Podróż rowerem dla wielu osób kojarzy się z relaksem i wypoczynkiem. Oczywiście do takiej podróży należy być dobrze przygotowanym, zwłaszcza jeśli zabiera się ze sobą dzieci, czy też jakichś znajomych. Wycieczka rowerem poza miasto powinna być dobrze zorganizowana, a podczas niej przydadzą się na pewno pojemne sakwy rowerowe. Ich pojemność może być bardzo zróżnicowana, wszystko zależy od tego, czy użytkownicy będą wybierali się na przejażdżki samodzielnie, czy też z całą rodziną.

Sakwy rowerowe - zwiększenie ładowności roweru

Sakwy rowerowe są w stanie znacząco zwiększyć ładowność roweru. To istotne, gdy ktoś chce wyjechać rowerem na piknik poza miasto. Oczywiście w sakwie mogą znaleźć się różnego rodzaju drobiazgi, rzeczy osobiste (portfel, telefon komórkowy, klucze), pieniądze, czy też nawet żywność. Nie trzeba mieć więc zbyt dużego bagażnika, aby móc udać się bezproblemowo na wycieczkę. Sakwa może być zakupiona w różnym kolorze, zdecydowanie najczęściej wybierane są te w kolorze czarnym, pasujące do wielu modeli rowerów. Zakupić dla siebie można sakwę pojedynczą, ale też podwójną. Każdy sam wie najlepiej, ile dodatkowego miejsca w rowerze będzie mu potrzebne. Sakwy można łatwo zamontować na swoim sprzęcie, z pewnością nie spadną one podczas jazdy. Ich atutem jest długa żywotność, ponieważ nie zużywają się zbyt szybko i będą mogły być użytkowane przynajmniej przez kilkanaście miesięcy. Dzięki nim każda wyprawa rowerowa będzie łatwiejsza do zorganizowania i zakończy się pełnym powodzeniem.
Tylko oferty
Cena
Producent
Rodzaj
Pojemność
Kolor
Materiał
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Torby i sakwy rowerowe — jakie wybrać? Poprzednie Następne
Rosnąca liczba dróg rowerowych zachęca do pozostawienia samochodu w garażu. Rower to dziś pełnoprawny środek transportu i to nie tylko na wsiach, ale i w centrach zatłoczonych miast. Podpowiadamy, jak zwiększyć możliwości transportowe roweru.
Torba podsiodłowa do bikepackingu: jaką wybrać? Poprzednie Następne
Z nadejściem bikepackingu wyprawy rowerowe zyskały nowe oblicze. Sprawdź, jaką torbę podsiodłową do bikepackingu wybrać.

Sakwy rowerowe - opinie