Rzucanie palenia

4,7 z 463808 opinii

Rzucanie palenia to bardzo trudny proces, ponieważ papierosy są niezwykle poważnym nałogiem. W aptekach stacjonarnych lub internetowych można jednak zakupić różnorodne suplementy diety na rzucanie palenia. Zdaniem ekspertów pomagają wyjść z nałogu i rozpocząć zupełnie nowe życie, bez obecności szkodliwych papierosów. Takie suplementy zawierają w swoim składzie specjalne substancje, dzięki którym z organizmu człowieka usuwane są wszelkie toksyny oraz nadmierna ilość nikotyny.

Ceny za wskazane suplementy diety nie są najwyższe. Najlepiej zdecydować się na preparaty zawierające w sobie cytyzynę. Są one pozbawione skutków ubocznych, działają natychmiastowo i skutecznie pomagają zainteresowanym wyjść z nałogu. Stosowanie preparatów nie jest skomplikowanym procesem, ponieważ w pierwszej kolejności należy sięgnąć po suplement zawierający w sobie sporą ilość nikotyny, stopniowo zmniejszając dawkę. Następnie przechodzi się na produkt z mniejszą ilością nikotyny, aż w końcu organizm na dobre odzwyczai się od nikotyny.

Przykładem takich suplementów diety są m.in. Nicorett oraz Niquitin. Każdy wybiera dla siebie właściwe produkty, najlepiej w porozumieniu z doświadczonym lekarzem, dzięki któremu proces odzwyczajania się od nikotyny przebiegnie sprawniej. Preparaty są ogólnodostępne, większość z nich można zakupić bez recepty. Wystarczy złożyć zamówienie za pośrednictwem sklepu internetowego lub udać się do najbliższej apteki, wyjawiając swój problem. Na pewno uzyska się fachową pomoc i zwalczy się swój nałóg.

Tylko oferty
Cena
Producent
Wskazanie
Postać
Informacje dodatkowe
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje