Rozświetlacze do twarzy

4,7 z 462066 opinii
Konturowanie twarzy stało się standardem współczesnego makijażu. Za pomocą bronzera, rozświetlacza i różu jesteśmy w stanie wymodelować rysy twarzy i skorygować kształt nosa, podbródka czy policzków. Szczególnie pomocnym kosmetykiem jest właśnie rozświetlacz. Umiejętnie zaaplikowany pozwala uzyskać efekt promiennej, świeżej i wypoczętej skóry.

Jak i gdzie nakładać rozświetlacz?

Rozświetlacz ma za zadanie również zaakcentowanie wybranych partii twarzy oraz ukrycie innych jej części. Ważne jest precyzyjne nakładanie produkty i sięganie po niego z umiarem. Rozświetlacz naniesiony pod łuk brwiowy poprawia kształt brwi i optycznie powiększa oko. Dzięki niemu te okolice twarzy wyglądają na wypoczęte, nawet po nieprzespanej nocy. Rozświetlacz znakomicie podkreśla kości policzkowe, ale pod warunkiem, że naniesiemy go na sam ich szczyt i delikatnie rozetrzemy. Odrobina rozświetlacza zaaplikowana nad górną wargą sprawia, że usta wydają się pełniejsze. Kluczem do dobrego korzystania z rozświetlacza jest umiar. Zbyt wiele błysku na twarzy sprawia, że cera wygląda na tłustą i prezentuje się nienaturalnie. Kosmetyk ten najlepiej jest nakładać skośnym pędzlem.
Tylko oferty
Cena
Producent
Postać
Odcień
Rodzaj
Produkt wodoodporny
SPF
Pojemność
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Rozświetlacz holo - musisz to mieć! Poprzednie Następne
Kochasz efekt błysku na twarzy? Rozświetlacz holograficzny przeniesie cię w zupełnie inny wymiar lśnienia. Sprawdź nasze propozycje!

Rozświetlacze do twarzy - opinie