Orbitreki magnetyczne

4,6 z 58435 opinii

Orbitrek magnetyczny to sprzęt sportowy, który z powodzeniem można używać w zaciszu własnego domu. Funkcjonalność, cicha praca i przystępna cena orbitreków magnetycznych sprawiają, że są numerem jeden wśród urządzeń do fitness. Regularne ćwiczenia za ich pomocą momentalnie zaprocentują znaczną poprawą kondycji poprzez mobilizacje wszystkich partii ciała.

Orbitreki magnetyczne - ćwiczenia dobre dla stawów

Orbitrek magnetyczny jest idealnym sprzętem sportowym, który pozwala osiągnąć atrakcyjną sylwetkę i szybko poprawić kondycję. Zabiera tyle samo przestrzeni, co rower stacjonarny, jednakże podczas treningu uruchamia wszystkie partie ciała, ponieważ nie posiadają siedzenia. Orbitreki magnetyczne posiadają ruchome rękojeści wprawiane w ruch siłą mięśni rąk, wymuszając także pracę nóg. Dlatego też główną zaletą orbitreków magnetycznych jest fakt, że ćwiczenia na nich nie obciążają stawów, tak jak w przypadku biegania. Stopy znajdują się na pedałach zawieszonych tuż nad ziemią, dlatego nie uderzają każdorazowo o twardą nawierzchnię. Opinie ekspertów na temat orbitreków magnetycznych są zgodne – ruch eliptyczny, w który wprawiane jest ciało podczas ćwiczeń na nich jest najzdrowszą formą ruchu. W modelach tych hamowanie odbywa się dzięki polu magnetycznemu w obrębie koła. I choć cena orbitreków magnetycznych jest wyższa od orbitreków mechanicznych, to zapewniają one bezszelestny i płynny trening, co wywołuje pozytywne opinie wśród ich użytkowników.

Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
System hamowania:
Tylko oferty
Cena
Producent
System hamowania
Ciężar koła zamachowego
Maksymalna waga użytkownika
-
Pomiary
Cechy dodatkowe
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Jaki sprzęt do ćwiczeń w domu? Podpowiadamy Poprzednie Następne
Nie każdy ma czas, aby kilka razy w tygodniu przedzierać się przez korki, by dotrzeć na siłownię. Dowiedz się, jaki sprzęt do ćwiczeń w domu sprawdzi się najbardziej i zacznij trenować we własnych czterech ścianach.
Orbitrek do domu. Ranking polecanych modeli Poprzednie Następne
Orbitrek do domu to bezpieczne i funkcjonalne urządzenie, dzięki któremu można wykonać intensywny trening w zaciszu własnych czterech kątów. Sprawdź ranking najlepszych orbitreków.
Orbitrek – jaki wybrać? Poprzednie Następne
Chcesz zacząć swoją przygodę ze sportem, jednak czujesz, że siłownia nie jest dla ciebie? Nic straconego! Sprawdź nasze propozycje orbitreków!
Najlepsze rowery do ćwiczeń w domu. Który rower treningowy wybrać? Poprzednie Następne
Rower stacjonarny ma jednak dużo więcej korzyści. Jak wybrać najlepszy rower do ćwiczeń w domu? Przed wami kilka wskazówek.
Wybieramy rower stacjonarny - porównanie modeli Poprzednie Następne
Jak wybrać rower stacjonarny do ćwiczenia w domu? Na jakie aspekty zwrócić uwagę? Porównaj te modele i wybierz spośród najlepszych.
Jak schudnąć bez wychodzenia z domu - rower stacjonarny Poprzednie Następne
Rower stacjonarny to odpowiedź dla wszystkich tych, którzy nie lubią ćwiczyć poza domem. Sprawdź najlepsze ćwiczenia i jak efektywnie go wykorzystać

Rowery i trenażery treningowe - opinie