Orbitreki

4,6 z 36681 opinii
Trening siłowy oraz wytrzymałościowy nie musi oznaczać wizyty na siłowni. Dzięki nowoczesnym urządzeniom treningowym można pracować nad kondycją nie wychodząc z mieszkania. Wystarczy wyposażyć się w magnetyczny rower lub trenażer treningowy. Są to doskonałe urządzenia, które dzięki niewielkim gabarytom sprawdzają się w niewielkich pomieszczeniach.

Rowery i trenażery treningowe są wysokiej jakości urządzeniami treningowymi, pozwalającymi w komfortowy sposób ćwiczyć w domowym zaciszu. Dzięki optymalnemu projektowi trenażery gwarantują ergonomiczny trening wytrzymałościowy, pozwalający na redukcję zbędnej tkanki tłuszczowej oraz stymulację i rozwój najważniejszych partii mięśniowych. Dzięki fabrycznie wyważonym komponentom, odpowiednio dobranej wadze koła zamachowego oraz magnetycznym systemom oporowym trening na rowerze lub trenażerze redukuje ryzyko urazu lub kontuzji stawów.

Na Ceneo.pl oferujemy bogaty wybór wysokiej jakości narzędzi treningowych. Korzystając z udostępnionych filtrów można bez trudu odszukać tanie rowery i trenażery treningowe.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

System hamowania

Ciężar koła zamachowego

Maksymalna waga użytkownika

-

Pomiary

Cechy dodatkowe

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Rowery i trenażery treningowe - opinie