Rowery treningowe - Rowery treningowe pionowe Obciążenie 6 Kg - od 115 Kg do 135 Kg

4,6 z 48722 opinii
Trening siłowy oraz wytrzymałościowy nie musi oznaczać wizyty na siłowni. Dzięki nowoczesnym urządzeniom treningowym można pracować nad kondycją nie wychodząc z mieszkania. Wystarczy wyposażyć się w magnetyczny rower lub trenażer treningowy. Są to doskonałe urządzenia, które dzięki niewielkim gabarytom sprawdzają się w niewielkich pomieszczeniach.

Rowery i trenażery treningowe są wysokiej jakości urządzeniami treningowymi, pozwalającymi w komfortowy sposób ćwiczyć w domowym zaciszu. Dzięki optymalnemu projektowi trenażery gwarantują ergonomiczny trening wytrzymałościowy, pozwalający na redukcję zbędnej tkanki tłuszczowej oraz stymulację i rozwój najważniejszych partii mięśniowych. Dzięki fabrycznie wyważonym komponentom, odpowiednio dobranej wadze koła zamachowego oraz magnetycznym systemom oporowym trening na rowerze lub trenażerze redukuje ryzyko urazu lub kontuzji stawów.

Na Ceneo.pl oferujemy bogaty wybór wysokiej jakości narzędzi treningowych. Korzystając z udostępnionych filtrów można bez trudu odszukać tanie rowery i trenażery treningowe.
Rowery i trenażery treningowe
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Ciężar koła zamachowego:
Maksymalna waga użytkownika:
Tylko oferty
Cena
Producent
System hamowania
Ciężar koła zamachowego
Maksymalna waga użytkownika
-
Pomiary
Cechy dodatkowe
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Rowery i trenażery treningowe - opinie