Rowery - Bmx

4,6 z 45902 opinii
Rowery BMX dostępne w tej kategorii mają zróżnicowany typ konstrukcji, geometrię oraz masę, tak, aby każdy, kto zainteresowany jest amatorskim lub nieco bardziej zaawansowanym jeżdżeniem na rowerach BMX znalazł model dopasowany do swoich potrzeb i oczekiwań. Wybierając spośród wielu rowerów BMX, warto zwrócić uwagę na dwa istotne parametry. Pierwszy z nich to szerokość kół – dwudziestocalowa lub dwudziestoczterocalowa. Drugim aspektem jest rozmiar ramy. Najczęściej spotykanymi ramami w rowerach BMX są te o szerokości dwunastu lub dwudziestu cali. Rowery BMX ma w swojej ofercie wielu producentów tego typu sprzętu, którzy zdobyli renomę oraz uznanie wśród użytkowników na całym świecie. Należą do nich na przykład Diamondback, Mangoose czy Estern Bikes. Ramy w rowerach BMX często wykonane są ze stali, co przedłuża trwałość sprzętu i podnosi jego odporność na uszkodzenia czy zarysowania. Wybierając rowery BMX warto pamiętać również o kasku, który gwarantuje bezpieczeństwo podczas uprawiania sportu zmniejszając dotkliwość ewentualnych urazów.
Rowery
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Cena:
Tylko oferty
Cena
Producent
Przeznaczenie
Rok produkcji
Kolor
Rozmiar kół
Liczba biegów
Rozmiar ramy
Materiał ramy
Amortyzacja
Rodzaj hamulców
Rodzaj przerzutki
Korba
Bagażnik
Koszyk
Błotniki
Dodatkowe wyposażenie
Waga
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Ochraniacze na buty rowerowe: jakie wybrać? Poprzednie Następne
Zobacz, jakie są rodzaje ochraniaczy na buty rowerowe i jakie wybrać.
Regulacja przerzutek w rowerze: jak zrobić to samemu? Poprzednie Następne
Jak wyregulować przerzutki na własną rękę? Na szczęście nie musisz oddawać roweru do serwisu, by się z tym uporać. Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej!
Jak i czym pomalować rower? Poradnik krok po kroku Poprzednie Następne
Malowanie roweru możesz wykonać samodzielnie. Zobacz, jak i czym pomalować rower, aby był twoim ulubionym pojazdem przez kolejne lata.
Rower wyprawowy: co to jest i jaki wybrać? Poprzednie Następne
Zobacz, jak zacząć przygodę z wyprawami rowerowymi i jaki rower wyprawowy wybrać.
Ranking rowerów crossowych. Jaki rower crossowy wybrać? Poprzednie Następne
Jaki rower crossowy wybrać?. Sprawdź ranking rowerów crossowych, które cieszą się dużą popularnością na Ceneo.pl.
Jaki rower wybrać? Poprzednie Następne
Jeżeli nie wiemy na jaki rower się zdecydować, zapraszamy do naszego poradnika dla początkujących. Opisujemy krótko najpopularniejsze rodzaje rowerów: MTB, szosowe, górskie oraz turystyczne. Przedstawiamy jakie obecnie są wielkości kół, analizujemy z jakich materiałów najczęściej są produkowane ramy rowerowe oraz zamieszczamy listę wybranych modeli. Należy pamiętać, aby podczas zakupu roweru nie zapomnieć także o akcesoriach.