Rowery Bmx

4,6 z 30162 opinii
Rowery BMX dostępne w tej kategorii mają zróżnicowany typ konstrukcji, geometrię oraz masę, tak, aby każdy, kto zainteresowany jest amatorskim lub nieco bardziej zaawansowanym jeżdżeniem na rowerach BMX znalazł model dopasowany do swoich potrzeb i oczekiwań. Wybierając spośród wielu rowerów BMX, warto zwrócić uwagę na dwa istotne parametry. Pierwszy z nich to szerokość kół – dwudziestocalowa lub dwudziestoczterocalowa. Drugim aspektem jest rozmiar ramy. Najczęściej spotykanymi ramami w rowerach BMX są te o szerokości dwunastu lub dwudziestu cali. Rowery BMX ma w swojej ofercie wielu producentów tego typu sprzętu, którzy zdobyli renomę oraz uznanie wśród użytkowników na całym świecie. Należą do nich na przykład Diamondback, Mangoose czy Estern Bikes. Ramy w rowerach BMX często wykonane są ze stali, co przedłuża trwałość sprzętu i podnosi jego odporność na uszkodzenia czy zarysowania. Wybierając rowery BMX warto pamiętać również o kasku, który gwarantuje bezpieczeństwo podczas uprawiania sportu zmniejszając dotkliwość ewentualnych urazów.

Rowery - Atrybuty

Tylko oferty

Cena

Producent

Przeznaczenie

Amortyzacja

Bagażnik

Koszyk

Kolor

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Rower szosowy do 3000 złotych dla amatora. Wybraliśmy najciekawsze modele Poprzednie Następne

Rower szosowy do 3000 złotych dla amatora. Wybraliśmy najciekawsze modele

Rower szosowy wyposażony w cienkie koła i zakrzywioną kierownice umożliwia wygodne podróżowanie przez wiele kilometrów. Wybraliśmy najlepsze modele, które idealnie sprawdzą się dla amatorów.

Jaki rower dla dziecka na komunię kupić? Poprzednie Następne

Jaki rower dla dziecka na komunię kupić?

Rower to najpopularniejszy prezent wybierany dla najmłodszych na Pierwszą Komunię Świętą. Wybór odpowiedniego modelu sprawi, że jazda będzie nie tylko komfortowa, ale również bezpieczna. Sprawdź, jakie modele wybraliśmy.

Rowery górskie recenzja - Zobacz wideo i opinie Poprzednie Następne

Rowery górskie recenzja - Zobacz wideo i opinie

Skonfrontuj parametry topowych modeli rowerów górskich dzięki Ceneo. Zobacz wideo i poznaj opinie zadowolonych klientów. Sprawdź ceny produktów i porównanie cech rowerów.

Sklepy rowerowe Wrocław - TOP 3 Poprzednie Następne

Sklepy rowerowe Wrocław - TOP 3

Znajdź najlepszy sklep rowerowy we Wrocławiu. Przeglądaj oferty z Twojej okolicy. TOP 3 w mieście Wrocław!

Sklepy rowerowe Gdańsk - TOP 3 Poprzednie Następne

Sklepy rowerowe Gdańsk - TOP 3

Znajdź najlepszy sklep rowerowy w Gdańsku. Przeglądaj oferty z Twojej okolicy. TOP 3 w mieście Gdańsk!

Jaki rower wybrać? Poprzednie Następne

Jaki rower wybrać?

Jeżeli nie wiemy na jaki rower się zdecydować, zapraszamy do naszego poradnika dla początkujących. Opisujemy krótko najpopularniejsze rodzaje rowerów: MTB, szosowe, górskie oraz turystyczne. Przedstawiamy jakie obecnie są wielkości kół, analizujemy z jakich materiałów najczęściej są produkowane ramy rowerowe oraz zamieszczamy listę wybranych modeli. Należy pamiętać, aby podczas zakupu roweru nie zapomnieć także o akcesoriach.