Rowery Bmx

4,6 z 29233 opinii
Rowery BMX dostępne w tej kategorii mają zróżnicowany typ konstrukcji, geometrię oraz masę, tak, aby każdy, kto zainteresowany jest amatorskim lub nieco bardziej zaawansowanym jeżdżeniem na rowerach BMX znalazł model dopasowany do swoich potrzeb i oczekiwań. Wybierając spośród wielu rowerów BMX, warto zwrócić uwagę na dwa istotne parametry. Pierwszy z nich to szerokość kół – dwudziestocalowa lub dwudziestoczterocalowa. Drugim aspektem jest rozmiar ramy. Najczęściej spotykanymi ramami w rowerach BMX są te o szerokości dwunastu lub dwudziestu cali. Rowery BMX ma w swojej ofercie wielu producentów tego typu sprzętu, którzy zdobyli renomę oraz uznanie wśród użytkowników na całym świecie. Należą do nich na przykład Diamondback, Mangoose czy Estern Bikes. Ramy w rowerach BMX często wykonane są ze stali, co przedłuża trwałość sprzętu i podnosi jego odporność na uszkodzenia czy zarysowania. Wybierając rowery BMX warto pamiętać również o kasku, który gwarantuje bezpieczeństwo podczas uprawiania sportu zmniejszając dotkliwość ewentualnych urazów.

Rowery - Atrybuty

Tylko oferty

Cena

Producent

Przeznaczenie

Amortyzacja

Rozmiar kół

Bagażnik

Koszyk

Kolor

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Co to jest komputer rowerowy? Poprzednie Następne

Co to jest komputer rowerowy?

W dobie mediów społecznościowych każdy chce podzielić się ze światem swoimi wynikami wypracowanymi podczas jazdy rowerem. Z pomocą przychodzi niewielkich rozmiarów komputer rowerowy. Na rynku akcesoriów rowerowych zdążyły już one mocno namieszać. Małe urządzenie ma ogromne możliwości, które doceniają nie tylko zawodowi kolarze, lecz także amatorzy. W dalszej części naszego artykułu przedstawimy ich największe zalety oraz pokażemy kilka przykładowych modeli.

5 rzeczy niezbędnych na rower Poprzednie Następne

5 rzeczy niezbędnych na rower

Do wyprawy rowerowej warto się odpowiednio przygotować. Jazda będzie wówczas przyjemniejsza i bardziej komfortowa. W naszym poradniku przedstawiamy 5 rzeczy, bez których nie może obejść się żaden rowerzysta.

Jaki rower dla dziecka na komunię kupić? Poprzednie Następne

Jaki rower dla dziecka na komunię kupić?

Rower to najpopularniejszy prezent wybierany dla najmłodszych na Pierwszą Komunię Świętą. Wybór odpowiedniego modelu sprawi, że jazda będzie nie tylko komfortowa, ale również bezpieczna. Sprawdź, jakie modele wybraliśmy.

Rowery górskie recenzja - Zobacz wideo i opinie Poprzednie Następne

Rowery górskie recenzja - Zobacz wideo i opinie

Skonfrontuj parametry topowych modeli rowerów górskich dzięki Ceneo. Zobacz wideo i poznaj opinie zadowolonych klientów. Sprawdź ceny produktów i porównanie cech rowerów.

Jaki rower górski kupić? [Poradnik] Poprzednie Następne

Jaki rower górski kupić? [Poradnik]

Rower górski jest idealnym wyborem dla osób, które chcą poruszać się po praktycznie każdym terenie. Sprawdź, na co warto zwrócić uwagę podczas jego wyboru.

Jaki rower wybrać? Poprzednie Następne

Jaki rower wybrać?

Jeżeli nie wiemy na jaki rower się zdecydować, zapraszamy do naszego poradnika dla początkujących. Opisujemy krótko najpopularniejsze rodzaje rowerów: MTB, szosowe, górskie oraz turystyczne. Przedstawiamy jakie obecnie są wielkości kół, analizujemy z jakich materiałów najczęściej są produkowane ramy rowerowe oraz zamieszczamy listę wybranych modeli. Należy pamiętać, aby podczas zakupu roweru nie zapomnieć także o akcesoriach.