Rowery

4,6 z 28567 opinii

Porównaj oferty sklepów rowerowych i kup rower marzeńKorzyści z jazdy na rowerze są nieomalże tak nieskończone, jak ścieżki rowerowe, które można z ich pomocą odkrywać - skutkiem tego każdy winien nauczyć się jeździć na rowerze. Ważne jest niemniej jednak, by odszukać rower idealny dla siebie pod jakimkolwiek względem, albowiem tylko wtenczas wolno weselić się z jazdy na nim w całości. Prościej jednak napisać, aniżeli zrobić - patrząc na ogrom jednośladów do kupienia na rynku.

Rowery na każdą drogę

Istnieją pewne najistotniejsze punkty decyzyjne, co do tego jaki rower zakupić. Typy rowerów wydają się być tym najważniejszym, bo słuszny model powinien być dobrany w głównej mierze ze względu na miejsce, w którym planuje się podróżować - ważne jest czy będzie to znacznie więcej dróg szosowych, polnych lub leśnych. Do innych celów nadają się rowery miejskie, a do innych cruisery, czy również znane "górale". Aczkolwiek bez względu na to, jakiego rodzaju się wypatruje - wolno mieć pewność, że fabrykanci jednośladów tacy, jak Cube, Romet czy legendarna Merida nie zostawią nas z niczym. Wszystko co wypada uczynić, to zastanowić się, po co nam w rzeczywistości rower - nie minie chwila, a przed oczami pojawi się typ spełniający wszystkie wymagania!

Funkcjonalny oraz wygodny rower to podstawa

Coraz więcej ludzi przesiada się na rowery ze względu na pragnienie wygody oraz niezależności od innych środków przewozu. Cechy i elementy roweru, takie jak zawieszenie, koła zębate oraz hamulce decydują o tym, w jaki sposób funkcjonuje rower oraz w związku z tym wypada na nie zwrócić szczególną uwagę przy zakupie, niemniej jednak to profesjonalne dostosowanie do roweru ma najogromniejsze znaczenie, jeśli gra toczy się o komfort jazdy. Całe szczęście, bez względu na to czy wybieramy rower szosowy, rower turystyczny lub nawet na elektryczną hybrydę - wolno dopasować model zgodny z osobistymi preferencjami.
Rowery dla wszystkich oraz w każdym wieku
Nie można też zapominać, że rower to nie jedynie styl jazdy czy komfortowe siodełko. Dla maksymalnej radości z jazdy Kellys, Author i inne marki zapewniają duży wybór modeli przystosowanych do wieku oraz płci. U nas wolno przejrzeć najmodniejsze rowery „damki” damskie, niesłychanie mocne rowery męskie lub w 100% bezpieczne rowery dziecięce.

Kup rower z nami i ruszaj w drogę!

To mit, że żeby zakupić stosowny oraz tani rower należy poświęcić dużo wolnego czasu na jego poszukiwanie. O tyle, o ile - korzysta się z oferowanej pomocy. Pomożemy w odnalezieniu nie tylko najniższej ceny na rynku, lecz także oferty w pełni zgodnej z wyżej wymienionymi priorytetami. Wszystkie powyższe parametry można z prostotą poustawiać w naszej wyszukiwarce, a nawet oznaczyć ukochany kolor czy wymagania co do amortyzatorów. Ceneo.pl to wyszukiwarka mocno intuicyjna. Już po kilku chwilach na liście pojawi się zawężona lista trafiająca totalnie w gust przyszłego rowerzysty. Właśnie tak oszczędza się pieniądze na akcesoria rowerowe oraz czas na rowerowe podróże!

Rowery - Atrybuty

Tylko oferty

Cena

Producent

Przeznaczenie

Amortyzacja

Rozmiar kół

Bagażnik

Koszyk

Kolor

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Co to jest komputer rowerowy? Poprzednie Następne

Co to jest komputer rowerowy?

W dobie mediów społecznościowych każdy chce podzielić się ze światem swoimi wynikami wypracowanymi podczas jazdy rowerem. Z pomocą przychodzi niewielkich rozmiarów komputer rowerowy. Na rynku akcesoriów rowerowych zdążyły już one mocno namieszać. Małe urządzenie ma ogromne możliwości, które doceniają nie tylko zawodowi kolarze, lecz także amatorzy. W dalszej części naszego artykułu przedstawimy ich największe zalety oraz pokażemy kilka przykładowych modeli.

Rowery górskie recenzja - Zobacz wideo i opinie Poprzednie Następne

Rowery górskie recenzja - Zobacz wideo i opinie

Skonfrontuj parametry topowych modeli rowerów górskich dzięki Ceneo. Zobacz wideo i poznaj opinie zadowolonych klientów. Sprawdź ceny produktów i porównanie cech rowerów.

Sklepy rowerowe Kraków - TOP 3 Poprzednie Następne

Sklepy rowerowe Kraków - TOP 3

Znajdź najlepszy sklep rowerowy w Krakowie. Przeglądaj oferty z Twojej okolicy. TOP 3 w mieście Kraków!

Sklepy rowerowe Gdańsk - TOP 3 Poprzednie Następne

Sklepy rowerowe Gdańsk - TOP 3

Znajdź najlepszy sklep rowerowy w Gdańsku. Przeglądaj oferty z Twojej okolicy. TOP 3 w mieście Gdańsk!

Sklepy rowerowe Łódź - TOP 3 Poprzednie Następne

Sklepy rowerowe Łódź - TOP 3

Znajdź najlepszy sklep rowerowy w Łodzi. Przeglądaj oferty z Twojej okolicy. TOP 3 w mieście Łódź!

Jaki rower wybrać? Poprzednie Następne

Jaki rower wybrać?

Jeżeli nie wiemy na jaki rower się zdecydować, zapraszamy do naszego poradnika dla początkujących. Opisujemy krótko najpopularniejsze rodzaje rowerów: MTB, szosowe, górskie oraz turystyczne. Przedstawiamy jakie obecnie są wielkości kół, analizujemy z jakich materiałów najczęściej są produkowane ramy rowerowe oraz zamieszczamy listę wybranych modeli. Należy pamiętać, aby podczas zakupu roweru nie zapomnieć także o akcesoriach.

Rowery - opinie

z 124