Rowery

4,6 z 33148 opinii

Odszukaj rower idealny dla siebie dzięki porównywarce Ceneo!Dobrodziejstwa z jazdy na rowerze są nieomal tak nieskończone, jak ścieżki rowerowe, które wolno z ich pomocą odkrywać - właśnie dlatego każdy winien nauczyć się jeździć na rowerze. Mimo to, aby napełniać się powiązanymi z kolarstwem benefitami, najważniejsze jest zakupić rower stosowny dla siebie oraz własnych potrzeb. Łatwiej jednak powiedzieć, niż zrobić - patrząc na bezlik jednośladów do kupienia na rynku.

Rowery zgodne z Twoimi preferencjami

Są pewne najważniejsze punkty decyzyjne, co do tego który rower kupić. Odmiany rowerów wydają się być tym najważniejszym, albowiem właściwy model musi być dobrany przede wszystkim ze względu na miejsce, w jakim planuje się podróżować - ważne jest czy będzie to więcej dróg szosowych, polnych czy leśnych. Do innych celów służą rowery miejskie, a do innych cruisery, lub także znane "górale". Niemniej bez względu na to, jakiego typu się wypatruje - wolno mieć pełne przekonanie, że producenci jednośladów tacy, jak Cube, Romet czy znana Merida nie zostawią nas z pustymi rękami. Wszystko co należy uczynić, to zastanowić się, po co nam w rzeczywistości rower - nie minie chwila, a przed oczami pojawi się typ spełniający wszystkie wymagania!

Rower dla wygody i komfortu podróżowania

Niezależność od innych środków przewozu sprawia, ze coraz więcej osób przesiada się na rower i korzysta z jego wygody. Cechy oraz szczegóły roweru, takie jak zawieszenie, koła zębate i hamulce decydują o tym, w jaki sposób funkcjonuje rower i w związku z tym wypada na nie zwrócić szczególną uwagę przy wyborze, jakkolwiek to odpowiednie dostosowanie do roweru ma najogromniejsze przesłanie, jeśli chodzi o wygodę jazdy. Na szczęście, bez względu na to czy wsiada się na rower szosowy, rower turystyczny lub nawet na elektryczną hybrydę - wolno dostosować model zgodny z osobistymi preferencjami.
Dla dziecka, taty, dziadka - rowery dla wszystkich
Jak najbardziej wybierając rower nie wolno patrzeć tylko na komfortowe przerzutki czy preferowany styl jazdy. Dla maksymalnej radości z jazdy Kellys, Author i inne marki gwarantują obfity wybór modeli przystosowanych do wieku oraz płci. U nas wolno znaleźć najmodniejsze rowery „damki” damskie, nadzwyczaj mocne rowery męskie lub w 100% bezpieczne rowery dziecięce.

Nie trać więcej czasu - tutaj znajdziesz swój rower

To nieprawda, że aby nabyć dobry oraz tani rower należy poświęcić mnóstwo wolnego czasu na jego poszukiwanie. O tyle, o ile - korzysta się z oferowanej pomocy. Wspomożemy w odnalezieniu nie tylko najniższej ceny na rynku, ale również oferty w pełni zgodnej z wyżej przytoczonymi preferencjami. Wszelkie powyższe parametry wolno z prostotą poustawiać w naszej wyszukiwarce, a nawet oznaczyć ulubiony odcień lub wymagania co do amortyzatorów. Ceneo.pl to wyszukiwarka mocno intuicyjna. Nie minie kilka chwil, a oczom ukaże się zawężona lista w pełni zgodna z gustem przyszłego cyklisty. Właśnie tak oszczędza się pieniądze na akcesoria rowerowe i czas na rowerowe przejażdżki!

Rowery - Atrybuty

Tylko oferty

Cena

Producent

Przeznaczenie

Amortyzacja

Rozmiar kół

Rozmiar ramy

Liczba biegów

  • 21 (215)
  • 24 (176)
  • 27 (153)
  • 3 (73)
  • 22 (59)
  • Pozostałe:

Kolor

Rodzaj hamulców

Rodzaj przerzutki

Materiał ramy

Bagażnik

Koszyk

Błotniki

Dodatkowe wyposażenie

Waga

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Jaki rower dla dziecka na komunię kupić? Poprzednie Następne

Jaki rower dla dziecka na komunię kupić?

Rower to najpopularniejszy prezent wybierany dla najmłodszych na Pierwszą Komunię Świętą. Wybór odpowiedniego modelu sprawi, że jazda będzie nie tylko komfortowa, ale również bezpieczna. Sprawdź, jakie modele wybraliśmy.

Rowery górskie recenzja - Zobacz wideo i opinie Poprzednie Następne

Rowery górskie recenzja - Zobacz wideo i opinie

Skonfrontuj parametry topowych modeli rowerów górskich dzięki Ceneo. Zobacz wideo i poznaj opinie zadowolonych klientów. Sprawdź ceny produktów i porównanie cech rowerów.

Sklepy rowerowe Kraków - TOP 3 Poprzednie Następne

Sklepy rowerowe Kraków - TOP 3

Znajdź najlepszy sklep rowerowy w Krakowie. Przeglądaj oferty z Twojej okolicy. TOP 3 w mieście Kraków!

Sklepy rowerowe Łódź - TOP 3 Poprzednie Następne

Sklepy rowerowe Łódź - TOP 3

Znajdź najlepszy sklep rowerowy w Łodzi. Przeglądaj oferty z Twojej okolicy. TOP 3 w mieście Łódź!

Rower do 1000 złotych. Przegląd najciekawszych modeli Poprzednie Następne

Rower do 1000 złotych. Przegląd najciekawszych modeli

W cenie do 1000 złotych bez problemu znajdziesz rowery górskie, miejskie, a także dziecięce. Okazuje się, że w tej kwocie producenci oferują wiele bardzo ciekawych modeli. Sprawdź, który zapewni ci komfortową jazdę przez wiele kilometrów.

Jaki rower wybrać? Poprzednie Następne

Jaki rower wybrać?

Jeżeli nie wiemy na jaki rower się zdecydować, zapraszamy do naszego poradnika dla początkujących. Opisujemy krótko najpopularniejsze rodzaje rowerów: MTB, szosowe, górskie oraz turystyczne. Przedstawiamy jakie obecnie są wielkości kół, analizujemy z jakich materiałów najczęściej są produkowane ramy rowerowe oraz zamieszczamy listę wybranych modeli. Należy pamiętać, aby podczas zakupu roweru nie zapomnieć także o akcesoriach.

z 159