Rowerki trójkołowe

4,7 z 134231 opinii

Piękne wspomnienia z dzieciństwa z rowerkami i innymi pojazdami dla dzieci

Każdy z nas w dzieciństwie marzył o rowerku. Pragnienie posiadania własnego rowerka lub innego pojazdu jest charakterystyczne dla każdego pokolenia. Czasy się zmieniają, lata mijają, a dzieci wciąż odczuwają ogromną frajdę z jazdy na rowerku lub innym pojeździe. Rowerki i inne pojazdy dla dzieci to doskonała zabawa dla chłopców i dziewczynek. Oprócz tego rowerki i inne pojazdy rozwijają motorykę dziecka, jego refleks i spostrzegawczość, a w wypadku rowerków i innych pojazdów napędzanych siłą mięśni – kondycję. Wpływają więc na prawidłowy rozwój dziecka. A to wszystko przy znakomitej zabawie. Na Ceneo.pl znajdziesz wymarzony rowerek lub inny pojazd dla Twojego dziecka. Z myślą o wszystkich szkrabach przygotowaliśmy ofertę rowerków i innych pojazdów dla dzieci najlepszych marek, takich jak Arti, Micro, Milly Mally, Rolly Toys czy Smoby.

Rowerki i inne pojazdy dla młodszych i starszych dzieci

Wybór rowerków i innych pojazdów dla dzieci jest ogromny. Na Ceneo.pl znajdziesz gokarty, hulajnogi, jeepy i quady, jeździki, motory i skutery, przyczepki, rowerki biegowe, rowerki tradycyjne, rowerki trójkołowe, samochody, traktory i wózki. Rowerki i inne pojazdy dla dzieci zachwycą zarówno najmłodszych, jak i starsze dzieci. W ofercie Ceneo.pl dostępne są rowerki i inne pojazdy dla dzieci w każdym wieku. Propozycją dla najmłodszych mogą być wózki, jeździki czy rowerki trójkołowe. Martwisz się, że Twoja pociecha nie poradzi sobie z jazdą na rowerku lub innym pojeździe? Większość produktów dla najmłodszych wyposażona jest w drążek, którym może sterować rodzic, dziadkowie czy starsze rodzeństwo. Dzięki temu Twoje dziecko ma frajdę z przejażdżki, a Twoje plecy mogą odpocząć od dźwigania malucha. Nieco starsze dzieci na pewno ucieszą się z samochodów czy traktorków, dzięki którym będą się mogły poczuć jak prawdziwi królowie szosy. Twoje dziecko wręcz rozpiera energia? Może ją spożytkować na rowerku biegowym. Dla starszych dzieci skierowane są takie produkty jak hulajnogi, gokarty czy quady, które wymagają już lepszej motoryki i kontroli nad pojazdem.

Kolorowy świat rowerków i innych pojazdów dla dzieci

Producenci rowerków i innych pojazdów dla dzieci dokładają wszelkich starań, aby ich produkty jak najlepiej odpowiadały dziecięcym potrzebom. Dzieci nie lubią nudy. Fascynuje je wszystko, co kolorowe, niczym w bajce. Rowerki i inne pojazdy dla dzieci z Ceneo.pl dostępne są w różnych kształtach i kolorach. Najmłodszych na pewno zachwycą jeździki w kształcie zwierząt. Starsze dzieci będą zafascynowane samochodami imitującymi prawdziwe marki. W Ceneo.pl bardzo ważne jest dla nas bezpieczeństwo Twojego dziecka. W naszej ofercie znajdują się rowerki i inne pojazdy dla dzieci, z którymi zabawa jest nie tylko wesoła, ale również bezpieczna. Rowerki i inne pojazdy dla dzieci z Ceneo.pl będą znakomitym prezentem urodzinowym czy gwiazdkowym.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Kolor

Wiek dziecka

Hamulec

Waga (kg)

  • 10 (36)
  • 11 (18)
  • 12 (15)
  • Pozostałe:

Przeznaczenie

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Rowerki trójkołowe - opinie