Samochody dla dzieci

4,59 z 75643 opinii

Rowerki i inne pojazdy dla dzieci to doskonały pomysł na prezent dla chłopców i dziewczynek w różnym wieku. Rowerki i inne pojazdy dla dzieci podarowane z okazji urodzin, Pierwszej Komunii Świętej czy Bożego Narodzenia za całą pewnością wywołają uśmiech na twarzy każdego dziecka. Tego typu prezent posiada również praktyczny wymiar. Rowerki i inne pojazdy dla dzieci pomagają w ćwiczeniu równowagi oraz orientacji przestrzennej i mogą być doskonałym wstępem do nauki jazdy na „dorosłym” rowerze. Oprócz klasycznych rowerków w kategorii rowerki i inne pojazdy dla dzieci znajdują się zabawki imitujące samochody znanych marek, na przykład BMW, Audi czy Mini Cooper. Są one wierną kopią ich rzeczywistych odpowiedników. Rowerki i inne pojazdy dla dzieci dostępne są dla w wielu atrakcyjnych kolorach. Decydując się na konkretny model spośród wielu rowerków i inne pojazdy dla dzieci, należy zdecydować się, czy pojazd będzie posiadał napęd na akumulator, nożny czy też będzie nogopędny. Wybierając produkt dla dziecka, warto zdecydować się na taki, który będzie mieścił się w dedykowanym przedziale wiekowym tak, aby wybrać zabawkę dopasowaną do potrzeb oraz możliwości dziecka.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Napęd

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Dzień bez komputera - zabawy ruchowe dla dzieci Poprzednie Następne

Dzień bez komputera - zabawy ruchowe dla dzieci

Światowy Dzień bez komputera to doskonała okazja by oderwać dzieci od monitorów, a przy okazji spędzić z nimi wspólnie czas. Zobacz najciekawsze gry i zabawy zarówno dla przedszkolaków, jak i starszych dzieci. Sprawdź nasze pomysły i zafunduj swoim dzieciakom niezapomnianą przygodę.

Hulajnoga dla najmłodszych — jaką wybrać Poprzednie Następne

Hulajnoga dla najmłodszych — jaką wybrać

Wybierając hulajnogę dla najmłodszych warto zwrócić uwagę, jakiego kreskówkowego bohatera lubi nasza pociecha. Obecnie do wyboru mamy wiele modeli, na których widnieje wizerunek ulubionych postaci najmłodszych. Nie możemy jednak zapominać o bezpieczeństwie, dlatego warto sprawdzić, czy dana hulajnoga posiada odpowiednie certyfikaty.

Jak wybrać dziecku rower? Poprzednie Następne

Jak wybrać dziecku rower?

Jazda na rowerze to jedna z ulubionych rozrywek dzieciaków. Aktywne spędzanie czasu staje się zdrową modą. Jednak zanim zaplanujemy zakup nowego jednośladu należy sprawdzić kilka znaczących parametrów. Pociechom zagwarantuje to niezapomnianą zabawę i komfort, a rodzicie będą spokojniejsi o bezpieczeństwo podczas jazdy. Nasz blog radzi czym się kierować i na co zwrócić uwagę podczas wyboru rowerku.

Rowerki i inne pojazdy dla dzieci - opinie