Motory i skutery dla dzieci

4,59 z 77687 opinii
Motory i skutery dla dzieci to coraz popularniejszy prezent z okazji Pierwszej Komunii czy bierzmowania. O ile komputer czy tablet będzie służyć najmłodszym głównie do gier i korzystania z portali społecznościowych, o tyle motor czy skuter daje więcej możliwości spędzania wolnego czasu. Może służyć nie tylko do poruszania się, ale może również skłonić młodego człowieka do udoskonalania i personalizowania ich nowego pojazdu, a także nauki przepisów ruchu drogowego.

Na Ceneo.pl znajdziemy kilkadziesiąt motorów i skuterów dla dzieci i nastolatków. Wybierać możemy spośród pojazdów z napędem akumulatorowym, na pedały jak i nogopędnych. W ofercie mamy motory i skutery takich producentów jak Peg Perego, Feber, Big, Yupee, Arti, Moneks i Falk.

Jeśli nie wiesz, na który pojazd się zdecydować, poczytaj opinie zamieszczane przez naszych użytkowników. Ich komentarze z pewnością pomogą ci w podjęciu właściwej decyzji.

Abyś trafił na jak najkorzystniejszą ofertę, udostępniliśmy filtr ceny, który pozwoli posegregować wszystkie modele w kolejności od najtańszego do najdroższego.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Napęd

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Dzień bez komputera - zabawy ruchowe dla dzieci Poprzednie Następne

Dzień bez komputera - zabawy ruchowe dla dzieci

Światowy Dzień bez komputera to doskonała okazja by oderwać dzieci od monitorów, a przy okazji spędzić z nimi wspólnie czas. Zobacz najciekawsze gry i zabawy zarówno dla przedszkolaków, jak i starszych dzieci. Sprawdź nasze pomysły i zafunduj swoim dzieciakom niezapomnianą przygodę.

Hulajnoga dla najmłodszych — jaką wybrać Poprzednie Następne

Hulajnoga dla najmłodszych — jaką wybrać

Wybierając hulajnogę dla najmłodszych warto zwrócić uwagę, jakiego kreskówkowego bohatera lubi nasza pociecha. Obecnie do wyboru mamy wiele modeli, na których widnieje wizerunek ulubionych postaci najmłodszych. Nie możemy jednak zapominać o bezpieczeństwie, dlatego warto sprawdzić, czy dana hulajnoga posiada odpowiednie certyfikaty.

Jak wybrać dziecku rower? Poprzednie Następne

Jak wybrać dziecku rower?

Jazda na rowerze to jedna z ulubionych rozrywek dzieciaków. Aktywne spędzanie czasu staje się zdrową modą. Jednak zanim zaplanujemy zakup nowego jednośladu należy sprawdzić kilka znaczących parametrów. Pociechom zagwarantuje to niezapomnianą zabawę i komfort, a rodzicie będą spokojniejsi o bezpieczeństwo podczas jazdy. Nasz blog radzi czym się kierować i na co zwrócić uwagę podczas wyboru rowerku.