Rolety - TecTake

4,6 z 65120 opinii
Rolety, żaluzje lub markizy nie tylko chronią przed światłem, ale również są istotnym elementem wykończenia aranżacji wnętrza.

Wybierając dekoracje okienne powinniśmy przede wszystkich kierować się tym, aby były one jak najbardziej funkcjonalne. Żaluzje umożliwiają regulowanie dostępu światła do wnętrza. Jeśli chcesz uniknąć "biurowego" stylu, zdecyduj się na żaluzje drewniane, które ocieplą pokój. W przypadku rolet mamy do wybory dwa ich typy - zewnętrzne oraz wewnętrze. Rolety zewnętrzne stanowią skuteczną barierę przed światłem oraz chronią przed dźwiękiem. Niektóre z nich spełniają również funkcje antywłamaniowe. Rolety wewnętrzne są nieco tańsze. Możemy zdecydować się również na zakup rolet rzymskich, bambusowych lub plisów, które również chronią przed światłem. W sklepach znajdziemy także specjalne rolety przeznaczone do okien dachowych. Najprostszym rozwiązaniem jest kupienie zasłon. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby połączyć je na przykład z żaluzjami czy roletami.

Na Ceneo.pl znajdziesz największy wybór rolet, żaluzji i markizów, takich producentów jak na przykład Velux, Fakro, Dragon czy ROTO.
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Producent:
Tylko oferty
Cena
Producent
Rozmiar
Stopień zaciemnienia
Długość
Szerokość
Kolor
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje
Tec Take Roleta Podwójna Dzień Noc 60X120Cm
Tec Take Roleta Podwójna Dzień Noc 60X120Cm od105,99

Tec Take Roleta Podwójna Dzień Noc 100X175Cm
Kup teraz
Tec Take Roleta Podwójna Dzień Noc 100X175Cm 126,99

Tec Take Roleta Podwójna Dzień Noc 70X120Cm
Kup teraz
Tec Take Roleta Podwójna Dzień Noc 70X120Cm 108,99