Repliki broni

4,6 z 107803 opinii
Kolekcjonerstwo przybiera najróżniejsze formy i jest nieodłącznie związane z historią. Kolekcje słynnych obrazów, rzeźb czy ceramiki potrafią zachwycać kunsztem ich wykonania i osiągają zawrotne kwoty na specjalnych aukcjach. Nie inaczej jest także z bronią białą oraz palną. Tutaj popularnością cieszą się nie tylko zabytkowe oryginały, ale i solidnie wykonane repliki broni.
Dobrze wykonana replika broni pozwala lepiej zapoznać się z realnym odpowiednikiem i od oryginału różni się wyłącznie brakiem amunicji. Takie modele są wykorzystywane chociażby podczas ćwiczeń wojskowych. Natomiast repliki starszych broni to doskonała lekcja historii pozwalająca poznać ówczesne zdobycze techniki.
Co więcej, odpowiednio starannie wykonana replika broni to doskonała ozdoba salonu czy unikalnego gabinetu. Pozwoli nabrać wnętrzu charakteru i ukazać unikalny gust ich właściciela. Osoby interesujące się militariami i strzelectwem z pewnością znajdą w tej kategorii coś dla siebie. Wysokiej jakości replika broni okaże się nie tylko ozdobą domu czy mieszkania, ale będzie posiadać także wartość historyczną.

Atrybuty Replik Broni

Tylko oferty

Cena

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Militarna nutka w kobiecej szafie Poprzednie Następne

Militarna nutka w kobiecej szafie

Wojskowy ubiór jest wzorem funkcjonalności oraz wytrzymałości. Na szczęście, najpopularniejsze sklepy proponują rzeczy w stylu militarnym, które odznaczają się bardziej estetyczną formą. Najlepszy przykład stanowią parki i kurtki, które wykorzystasz podczas chłodniejszych, deszczowych dni. Buty w stylu militarnym to również świetna inwestycja. Nie dość, że pasują do wszystkiego to są niesamowicie wygodne.

Ubiór w stylu militarnym Poprzednie Następne

Ubiór w stylu militarnym

Styl militarny wdarł się w ostatnich latach na salony. W sklepach bez problemu odnajdziemy przeróżne kobiece ubrania moro. Panie coraz chętniej sięgają po wojskowy wzór, który pojawia się m. in. na kurtkach, spodniach, czy nawet szpilkach.

Najskuteczniejsze akcesoria do samoobrony Poprzednie Następne

Najskuteczniejsze akcesoria do samoobrony

Niekiedy jesteśmy zmuszeni do zastosowania samoobrony. Nie są to przyjemne sytuacje, ale niestety się zdarzają. W niniejszym poradniku przedstawaimy najskuteczniejsze akcesoria, które pozwolą nam obronić się przed napastnikiem.

Sprzęt survivalowy — jaki wybrać? Poprzednie Następne

Sprzęt survivalowy — jaki wybrać?

Survival może być wspaniałą przygodą. Przetrwanie w trudnych warunkach uzależnione jest jednak w dużej mierze od posiadania odpowiedniego sprzętu. W niniejszym poradniku podpowiadamy wam, jakie rzeczy powinniście nabyć przed sprawdzeniem na własnej skórze, czym jest survival.

Repliki broni - opinie