Rękawiczki damskie : Mitenki - Materiał: Wełna

4,6 z 18258 opinii
Rękawiczki w chłodne dni chronią nasze dłonie przed przemarzaniem. To często niedoceniany, lecz bardzo ważny element garderoby.

Jaki rodzaj rękawiczek wybrać? Sprawa wydaje się mało skomplikowana. Rękawiczki na zimę powinny być przede wszystkim ciepłe, dlatego dobrze by było, aby ich wewnętrzna wyściółka była wykonana z futerka, filcu lub puchu. Największą popularnością cieszą się rękawiczki wykonane z naturalnej skóry, zapewniają bowiem najlepsze ocieplenie, a także są bardziej wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Ważną kwestią jest również długość rękawiczek. Wybierzmy te, które kończą nam się tuż za nadgarstki.

Na Ceneo.pl znajdziemy rękawiczki pięcio- i dwupalczaste. Oba typy mają swoich zwolenników. Praktyczniejsze i bardziej poręczne są jednak zdecydowanie rękawiczki z osobnymi otworami na każdy palec – zdecydowanie łatwiej w nich coś chwycić lub odebrać dzwoniący telefon komórkowy. W tym przypadku sprawdzą się również tzw. mitenki, czyi rękawiczki bez palców. Z oczywistych względów nie zapewniają one jednak zbyt dobrej ochrony przed zimnem.

Pamiętajmy, że rękawiczki to także modny dodatek. Starajmy się wybierać rękawiczki w ciemnych, niebrudzących kolorach. Jeśli chcesz wyglądać elegancko i klasycznie, dobierz rękawiczki w kolorze płaszcza lub kurtki. Ci, którzy chcą bardziej zaszaleć, mogą zdecydować się na kolorystykę w opozycji do odzienia wierzchniego. Rękawiczki czerwone, niebieskie czy seledynowe z pewnością ożywią całą twoją stylizację.
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Materiał:
Tylko oferty
Cena
Producent
Rozmiar
Materiał
Wzór
Kolor
Sezon
Styl
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje
Rękawiczki (mankiety) z otworem na kciuk REDD250 - szary melanż 4F
4F Rękawiczki damskieRękawiczki (mankiety) z otworem na kciuk REDD250 - szary melanż 14,99

MADA MITTS DARK HEATHER
Barts Rękawiczki damskieMADA MITTS DARK HEATHER 125,00

MADA MITTS BEIGE
Barts Rękawiczki damskieMADA MITTS BEIGE 125,00

Rękawiczki Damskie LIU JO - Guanti Maglia Goffra 269051 M0300 Bianco Iana 00086
Liu Jo Rękawiczki damskieRękawiczki Damskie LIU JO - Guanti Maglia Goffra 269051 M0300 Bianco Iana 00086 199,00

Sittar Phula Black one size
Rękawiczki damskieSittar Phula Black one size 29,00

CHANI MITTS ASHY MINT
Barts Rękawiczki damskieCHANI MITTS ASHY MINT 95,00

CHANI MITTS INDIGO
Barts Rękawiczki damskieCHANI MITTS INDIGO 95,00