Rękawice narciarskie i snowboardowe XL

4,6 z 48722 opinii
Sporty zimowe oferują niezapomniane wrażenia oraz solidny zastrzyk adrenaliny. Dobrze naśnieżna trasa, górskie widoki oraz przemykanie zamarzniętymi lasami to wspomnienia, które warto kolekcjonować. by jednak w pełni móc cieszyć się z "białego szaleństwa" i zimowego wypadu w góry, należy zadbać o odpowiednie wyposażenie. Wbrew pozorom równie istotne co dobór sprzętu jest komplet odpowiednich ubrań, w tym rękawiczek.

Rękawice narciarskie i snowbordowe, pomimo, że podobnie jak zwykłe rękawiczki zimowe mają za zadanie chronić przed zimnem, znacznie różnią się od codziennych, miejskich części garderoby. Dzięki wykorzystanym materiałom są znacznie bardziej odporne na wszelką wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne w tym przetarcia w newralgicznych punktach oraz pęknięcia szwów. Wyściółka z "oddychających" tkanin ułatwia lepszą cyrkulację, redukując skłonność do zatrzymywania wilgoci w środku ubrania.

Rozumiejąc wpływ dobrze dobranych rękawic narciarskich i snowbordowych, stworzyliśmy na Ceneo.pl zestaw wygodnych filtrów, ułatwiających dotarcie do poszukiwanego modelu lub rodzaju ochrony dłoni.
Odzież zimowa
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Rozmiar:
Tylko oferty
Cena
Przeznaczenie
Kolor
Rozmiar
Producent
System ogrzewania
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje