Regały magazynowe Odrodzenie

4,5 z 19500 opinii
Wybór odpowiednich regałów magazynowych uzależniony jest od kilku czynników. Z pewnością jest bardzo istotny, bo źle dobrane umeblowanie naszego magazynu będzie się wiązało w przyszłości z nie lada kłopotem i kosztami. Przede wszystkim musimy wziąć pod uwagę rodzaj towaru i jego wagę. Kluczową kwestią są półki oraz materiał z jakich są wykonane. Te z płyty wiórowej są niezastąpione przy ciężkich i ostrych przedmiotach, gdyż taka płytę bardzo łatwo później wymienić. Natomiast półki metalowe nie tylko są bardziej estetyczne, ale także łatwiejsze w utrzymaniu czystości.
Jeśli chodzi o rozmiar półek, powinien on być jak najlepiej dopasowany do architektury naszego magazynu, aby jak najlepiej zagospodarować miejsce. Decydując się jednak na bardzo wysokie regały, pamiętajmy o sprawdzeniu stabilności stropów oraz o zachowaniu większej powierzchni jezdnej między nimi.
Na Ceneo.pl znajdziesz szeroki asortyment regałów magazynowych takich marek jak: Edesa, Stalgast, Metalkas, Kart-Map, B2B Partner, Allit, Alpos, Artplast, Auer Packaging, BARTSCHER, Bi-Office, Hega, Hendi, Kovona, Magma, Panmajster, Promag, Rm Gastro, Selprim Metal, Soda Pluss, Wamar, Zakrem.

Regały Magazynowe

Tylko oferty

Cena

Producent

$$_Usuń filtr

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Producent: Odrodzenie Usuń wybrane filtry
Odrodzenie Regał wtykowy RW 4,0 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie

Regał wtykowy. Używany w sklepach, magazynach, warsztatach, archiwach i pomieszczeniach gospodarczych. Cena dotyczy regału RW o parametrach Rodzaj powłoki - ocynk Wysokość regału - 2000 mm Rozmiar półki ruchomej - 900x295 mm Ilość półek ruchomych - 4 szt.

Odrodzenie Regał biblioteczny RBD 4,0 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie

Regał biblioteczny dwustronny. Wytrzymały, estetyczny i łatwy w utrzymaniu czystości. Używany w bibliotekach, czytelniach i księgarniach. Cena dotyczy regału RBD o parametrach Rodzaj powłoki- popiel RAL 7035 Wysokość regału - 2100 mm Rozmiar półki ruchomej- 1000x250 mm Ilość ...