Ramy rowerowe Cube

4,6 z 37909 opinii
Osoby, które same składają swoje rowery to prawdziwi zapaleńcy! Dla nich każdy detal ich sprzętu jest bardzo istotny, dlatego chcą mieć rower złożony z najlepszych komponentów. Samodzielne złożenie roweru bywa zazwyczaj droższe, niż kupienie „gotowca”, ale właściciele stworzonych przez siebie „składaków” mają ogromną satysfakcję i gwarancję jakości wykonania.

Na Ceneo.pl znajdziesz wszystkie części niezbędne do stworzenia własnego roweru. Wybór samych ram rowerowych jest ogromny! Możesz wybierać spośród ram wyprodukowanych przez takie firmy jak Accent, Kross, Dartmoor czy Author. Kupując ramę do roweru należy zwrócić uwagę przede wszystkim na to, jaki rodzaj sprzętu będziemy składać oraz jaka jest wielkość kół. Równie ważne jest też dopasowanie jej wielkości do wzrostu osoby, która będzie z roweru korzystać. Nie bez znaczenie jest również materiał, z którego rama jest zrobiona. Ma on wpływ na wagę oraz wytrzymałość ramy. Najpopularniejszy materiał, z którego robione są ramy to aluminium.

Złożenie własnego roweru wymaga sporo pracy, ale satysfakcja korzystania z takiego pojazdu jest równie ogromna!
Części rowerowe
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Producent:
Tylko oferty
Cena
Producent
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Odżywki na masę mięśniową i rzeźbę. Jakie wybrać? Poprzednie Następne

Odżywki na masę mięśniową i rzeźbę. Jakie wybrać?

Do zbudowania masy mięśniowej nie potrzebujesz żadnych suplementów. Wystarczy zbilansowana dieta oraz solidny trening siłowy. Nie zmienia to jednak faktu, że dzięki odżywkom na masę budowanie mięśni może być łatwiejsze, szybsze i przyjemniejsze. Co więcej, w niektórych przypadkach mogą okazać się wręcz nieocenione. Jakie odżywki na masę wybrać?

Trampoliny do ćwiczeń – jak ćwiczyć w domu? Poprzednie Następne

Trampoliny do ćwiczeń – jak ćwiczyć w domu?

Jumping fitness to modny sposób na zgubienie zbędnych kilogramów. Zobacz, jak bezpiecznie uprawiać jumping fitness oraz które trampoliny do ćwiczeń sprawdzą się najlepiej podczas domowego treningu.

Suplementacja beta-alaniny. Działanie, dawkowanie, skutki uboczne Poprzednie Następne

Suplementacja beta-alaniny. Działanie, dawkowanie, skutki uboczne

Doskonałym przykładem odżywki, która ma sens, jest beta-alanina. Zobacz, jak działa beta-alanina i jakie efekty daje suplementacja beta-alaniny.

Rękawiczki do biegania. Jak wybrać te najlepsze? Poprzednie Następne

Rękawiczki do biegania. Jak wybrać te najlepsze?

Jeśli kochasz biegać, z pewnością nie chcesz rezygnować z aktywności w okresie jesienno-zimowym. Sprawdź co należy zabrać na jogging w niskich temperaturach