Ramy rowerowe

4,6 z 30162 opinii
Osoby, które same składają swoje rowery to prawdziwi zapaleńcy! Dla nich każdy detal ich sprzętu jest bardzo istotny, dlatego chcą mieć rower złożony z najlepszych komponentów. Samodzielne złożenie roweru bywa zazwyczaj droższe, niż kupienie „gotowca”, ale właściciele stworzonych przez siebie „składaków” mają ogromną satysfakcję i gwarancję jakości wykonania.

Na Ceneo.pl znajdziesz wszystkie części niezbędne do stworzenia własnego roweru. Wybór samych ram rowerowych jest ogromny! Możesz wybierać spośród ram wyprodukowanych przez takie firmy jak Accent, Kross, Dartmoor czy Author. Kupując ramę do roweru należy zwrócić uwagę przede wszystkim na to, jaki rodzaj sprzętu będziemy składać oraz jaka jest wielkość kół. Równie ważne jest też dopasowanie jej wielkości do wzrostu osoby, która będzie z roweru korzystać. Nie bez znaczenie jest również materiał, z którego rama jest zrobiona. Ma on wpływ na wagę oraz wytrzymałość ramy. Najpopularniejszy materiał, z którego robione są ramy to aluminium.

Złożenie własnego roweru wymaga sporo pracy, ale satysfakcja korzystania z takiego pojazdu jest równie ogromna!

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Deskorolka fish — opcja dla prawdziwych hobbystów Poprzednie Następne

Deskorolka fish — opcja dla prawdziwych hobbystów

Deskorolka typu fish świetnie nadaje się do jazdy po mieście. Choć za jej pomocą nie wykonamy spektakularnych trików, ma ona swoje zalety, o których piszemy w niniejszym poradniku.

Wyjazd na narty — w co warto się zaopatrzyć? Poprzednie Następne

Wyjazd na narty — w co warto się zaopatrzyć?

Twój wyjazd na narty zbliża się wielkimi krokami, do takiej wyprawy należy się, rzecz jasna, odpowiednio przygotować. a Ty dalej nie wiesz co powinno znaleźć się w Twojej walizce? Ten artykuł jest właśnie dla Ciebie.

Rowery górskie recenzja - Zobacz wideo i opinie Poprzednie Następne

Rowery górskie recenzja - Zobacz wideo i opinie

Skonfrontuj parametry topowych modeli rowerów górskich dzięki Ceneo. Zobacz wideo i poznaj opinie zadowolonych klientów. Sprawdź ceny produktów i porównanie cech rowerów.

Ramy rowerowe - opinie