Tenis to sport, który cieszy się dużą popularnością. Coraz więcej ludzi docenia jego zalety i lubi spędzić weekend na korcie. I nie ma co się dziwić, bo tenis poprawia kondycję, koordynację ruchową, refleks, wzmacnia mięśnie, jest świetnym pomocnikiem w spalaniu tkanki tłuszczowej, nieocenionym wsparciem w profilaktyce chorób serca i cukrzycy i doskonałym sposobem na zrzucenie z siebie problemów dnia codziennego i radzenie sobie ze stresem.
Kiedy zdecydujesz się na przygodę z tym sportem, niezbędny okaże się dobrze dopasowany sprzęt. Jedną z pierwszych decyzji jest odpowiednia rakieta tenisowa. Wybór na pozór banalny, ale nic bardziej mylnego – nieważne, czy jesteś profesjonalistą czy „niedzielnym graczem”, rakieta musi być idealnie dobrana do Twojej ręki. Zwróć więc uwagę na długość rączki (powinna mierzyć tyle co długość naszej dłoni od palca serdecznego do połowy jej wewnętrznej części) oraz rozmiar główki rakiety (dla początkujących lepsza będzie większa, od niej zależy siła uderzenia i precyzja).
Na Ceneo.pl znajdziesz rakiety w różnych rozmiarach (także rakiety dla dzieci) i typach. Z pewnością więc dopasujesz rakietę idealną do Twojej dłoni. Proponujemy produkty znanych i cenionych producentów sprzętu sportowego tj.: Head, Wilson, Babolat, Prince, Yonex.

Filtry

Tylko oferty

Cena

$$_Usuń filtr

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Cena: od 199 do 509 Usuń wybrane filtry

Rakiety tenisowe:

Niestety nic nie znaleziono