Radioodtwarzacze samochodowe - Ekran dotykowy - najtańsze oferty

4,5 z 49183 opinii
Wielu z nas nie wyobraża już sobie przemierzania miejskich dróg, stania w korkach i nieco dalszych wojaży samochodem bez audiowizualnego tła. Zwykle w naszych autach korzystamy z podstawowej wersji radia samochodowego, które w drodze do pracy stanowi źródło informacji o korkach, wypadkach, radarach, pogodzie, politycznych nowinkach czy kopalnię pozytywnych rytmów na dobry początek dnia. Jeśli przymierzamy się do zakupu odpowiedniego dla nas sprzętu musimy więc sobie zadać pytanie czy wystarczy nam opcja standardowego „Kowalskiego” czy nasze oczekiwania wobec mocy dźwięku i jakości obrazu są nieco większe. Tutaj możemy pokusić się o luksusowy zestaw car audio, który zaopatrzony jest w jednostki multimedialne, wzmacniacze, systemy głośnikowe, korektory graficzne i wiele innych gadżetów.
Na Ceneo.pl zebraliśmy atrakcyjne oferty, które usatysfakcjonują klientów poszukujących zadowalającego minimum, a także tych bardziej wymagających. Dzięki naszym filtrom z pewnością Twoje zakupy staną się komfortowe, szybkie, wygodne i najkorzystniejsze finansowo. Zapraszamy więc do klikania i życzymy udanych zakupów!
Sprzęt car audio video
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Cena:
Funkcje dodatkowe:
Tylko oferty
Cena
Producent
Rodzaj nośnika
Obsługiwane formaty
Nawigacja GPS
Radio
Funkcje
Złącza
Podświetlenie przycisków
Podświetlenie wyświetlacza
Moc wyjściowa
Rodzaj panelu
Komunikacja
Pilot w zestawie
Funkcje dodatkowe
Sterowanie pilotem
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Ranking TOP 10 najlepszych radioodtwarzaczy samochodowych Poprzednie Następne
Jakie radio samochodowe kupić? Zobacz ranking najlepszych radioodtwarzaczy samochodowych.
Najlepsze radia samochodowe Bluetooth - ranking Poprzednie Następne
Radio samochodowe z modułem Bluetooth umożliwia bezprzewodowe odtwarzanie muzyki, a także wykonywanie połączeń telefonicznych. Sprawdziliśmy oferty sklepów na Ceneo.pl i wybraliśmy najlepsze modele!
Jak podłączyć radio samochodowe? Poprzednie Następne
Trudno wyobrazić sobie jazdę samochodem bez dobrego nagłośnienia. Bez względu na to, czy lubisz słuchać muzyki, audycji radiowych czy audiobooków, radio samochodowe jest urządzeniem, który uprzyjemni ci jazdę. Jak podłączyć radio samochodowe i ogarnąć zwój różnokolorowych kabli?

Radioodtwarzacze samochodowe - opinie

Dodaj do ulubionych
  • Rodzaj nośnika: Karty pamięci, USB
  • Sterowanie pilotem: Tak
  • Rodzaj panelu: 2 DIN
Dodaj do ulubionych
  • Rodzaj nośnika: Karty pamięci, USB
  • Sterowanie pilotem: Tak
  • Rodzaj panelu: 1 DIN