Sklep aptekazdrojowa.pl - Leki na przeziębienie i grypę

4,7 z 350121 opinii
Nie zawsze zdrowa dieta i higieniczny tryb życia pozwala osiągnąć nam zakładane cele. Na naszej drodze stają różne dolegliwości jak alergie, osłabienia organizmu luz zwyczajnie chcemy im zapobiegać. Warto dlatego skorzystać ze suplementów, które przyczynią się do szybszej i skuteczniejszej realizacji naszych planów związanych z pielęgnowaniem ciała. Marzeniem wielu kobiet są piękne zdrowe włosy oraz paznokcie. Dzięki pantenianie wapnia i witaminom z grupy B o wiele łatwiej o spektakularny efekt, dlatego zaleca się stosowanie preparatów w kapsułkach takich jak Revalid. Jest też opcja dla osób, które wolą zażywać tabletki - Vitapil zawiera kwas pantoteninowy, który bierze udział w procesach wstrzymujących starzenie jak i stymulujących wzrost włosów czy też paznokci.

Ceneo oferuje suplementy dla palaczy, które w skuteczny sposób zabijają głód nikotynowy, dzięki czemu maleje potrzeba sięgnięcia po kolejnego papierosa. Zawsze warto skorzystać z naszych prostych w obsłudze filtrów, które pomogą znaleźć produkt podług potrzeby.

Przeziębienie i Grypa

Tylko oferty

Cena

Pojemność

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Przeziębienie i grypa - opinie

Tylko oferty: aptekazdrojowa.pl Usuń wybrane filtry
Groprinosin 500 mg 50 tabl. » 4,7 / 5 303 opinie / 7 pytań

Lek wskazany do stosowania w:zakażeniach skóry i błon śluzowych wywołanych przez wirus opryszczki Herpes simplex typu I (opryszczka wargowa) typu II (opryszczka okolicy płciowej) oraz wirusem ospy wietrznej i półpaśca.inne zakażenia pochodzenia wirusowego (np. podostre stwardniające ...

Sinupret 50 drażetek » 4,6 / 5 260 opinii / 4 pytania

SkładSubstancja czynna: 1 tabl. drażowana zawiera 6 mg korzenia goryczki, 18 mg kwiatu pierwiosnka, 18 mg ziela szczawiu, 18 mg kwiatu bzu czarnego, 18 mg ziela werbeny.Wskazania- Pomocniczo w ostrych i przewlekłych stanach zapalnych zatok, górnych i dolnych dróg oddechowych oraz ...

Neosine Forte 1000mg 30tabl. » 4,7 / 5 129 opinii / 4 pytania

Wskazania:- Obniżona odporność,- infekcja górnych dróg oddechowych,- opryszczka warg i skóry twarzy (wirusy z grupy Herpes).Właściwości:Neosine forte tabletki to lek o działaniu przeciwwirusowym oraz immunostymulującym. Produkt leczniczy zawiera podwójną dawkę substancji czynnej inozyny ...

Nycomed AMOL 250 ml » 4,9 / 5 405 opinii / 3 pytania

LekWskazania: zewnętrznie: w przebiegu przeziębienia (do nacierań), w bólach głowy, bólach mięśniowych, w celu zmniejszenia dolegliwości po ukąszeniach owadów; wewnętrznie: w dolegliwościach trawiennych (dyspeptycznych) np. wzdęcia i niestrawność.Skład: 1 g leku zawiera substancje ...

Sinupret Extract 20 tabl » 4,7 / 5 65 opinii / 4 pytania

Sinupret® eXtract lek nowy, innowacyjny lek pochodzenia naturalnego o udokumentowanej skuteczności klinicznej będący najnowszą formą doskonale znanego Państwu leku Sinupret®, ale o 4-krotnie większej ilości substancji roślinnych wykorzystanych w trakcie produkcji tego leku*. Wskazaniem ...

Biostymina płyn doustny 10 amp. » 4,7 / 5 162 opinie / 5 pytań

SkładWyciąg z aloesu drzewiastego (0,25:1). DziałaniePreparat pochodzenia naturalnego o działaniu immunostymulującym. Powoduje zwiększenie liczby limfocytów B i T, przeciwciał oraz fagocytów. Działa profilaktycznie w nawracających infekcjach górnych dróg oddechowych jak i leczniczo ...

Otrivin Aerozol 0,1% 10Ml » 4,7 / 5 286 opinii / 4 pytania

Aerozol do nosa dla dorosłych i dzieci powyżej 6 roku życia. Działanie preparatu rozpoczyna się po kilku minutach od zastosowania i utrzymuje do 10 h.SkładChlorowodorek ksylometazoliny 1mg.WskazaniaLeczenie objawowe i wspomagające w nieżycie nosa, zapaleniu zatok, alergicznym nieżycie ...

Sinulan Express Forte aerozol 15 ml » 4,2 / 5 53 opinie / 4 pytania

Wyrób medyczny leczniczySinulan Express Forte to wyrób medyczny w postaci aerozolu do nosa do zastosowania w leczeniu objawów zapalenia zatok przynosowych i nieżytu nosa różnego pochodzenia. Ma innowacyjny i opatentowany skład z unikalnym mechanizmem działania. Obkurcza naczynia błony ...

Glimbax roztwór do płukania gardła 200ml » 4,6 / 5 82 opinie / 4 pytania

Wskazania: leczenie objawowe stanów zapalnych błony śluzowej jamy ustnej i gardła.Skład: 1 ml roztworu zawiera substancję czynną: 0,74 mg diklofenaku (w postaci kwasu).Działanie: przeciwbólowe i przeciwzapalne.Przeciwwskazania: uczulenie na którykolwiek składnik leku, uczulenie na ...

Uniben aerozol do stosowania w jamie ustnej 1,5mg/1ml 30ml » 4,8 / 5 307 opinii / 5 pytań

Nazwa: UnibenPostać: aer.do st.w j.ustnejDawka: 1,5 mg/mlOpakowanie: 30 ml (butelka)Skład:1 ml roztworu zawiera 1,5 mg benzydaminy chlorowodorku (Benzydamini hydrochloridum). Pełny wykaz substancji pomocniczych, patrz punkt 6.1.Wskazania:Leczenie miejscowych objawów związanych z ostrym ...

Xylometazolin WZF 0.1% krople do nosa 10ml » 4,8 / 5 173 opinie / 5 pytań

LekWskazania: ostry nieżyt nosa wywołanym przez wirusy lub bakterie. W ostrym lub przewlekłym zaostrzającym się zapaleniu zatok przynosowych, w alergicznym zapaleniu błony śluzowej nosa, w ostrym zapaleniu ucha środkowego (aby udrożnić trąbkę słuchową znajdującą się w uchu).Skład: ...

Theraflu Extra Grip 14 Sasz. » 4,8 / 5 345 opinii / 4 pytania

LekWskazania: leczenie objawów grypy i przeziębienia, takich jak: gorączka, dreszcze, bóle mięśni, bóle kostno-stawowe, bóle głowy, obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa, nadmierna wydzielina śluzowa z nosa, kichanie.Skład: (1 saszetka): paracetamol 650mg, chlorowodorek fenylefryny ...

Sulfarinol krople do nosa 20ml » 4,8 / 5 99 opinii / 6 pytań

Nazwa: SulfarinolPostać: krop.do nosaDawka: (0,05g+1mg)/mlOpakowanie: 20 mlSkład:1 ml kropli do nosa zawiera 50 mg sulfatiazolu (Sulfathiazolum) i 1 mg nafazoliny azotanu (Naphazolini nitras).Jedna kropla zawiera około 2,5 mg sulfatiazolu i 0,05 mg azotanu nafazoliny.Pełny wykaz substancji ...

Sudafed XyloSpray HA aerosol do nosa 10ml » 4,7 / 5 141 opinii / 2 pytania

Sudafed XyloSpray HA jest lekiem obkurczającym naczynia krwionośne przez co zmniejsza obrzęk błony śluzowej nosa. Zawiera kwas hialuronowy oraz nawilża błonę śluzową nosa. Skład: 1 ml roztworu zawiera 1 mg ksylometazoliny chlorowodorku oraz substancje pomocnicze: sodu diwodorofosforan ...

Levopront syrop 0,06g/10ml 120ml » 4,8 / 5 41 opinii / 6 pytań

Lewodropropizyna – substancja czynna leku cechuje się głównie obwodowym (o punkcie uchwytu w oskrzelach i tchawicy) działaniem przeciwkaszlowym oraz działaniem przeciwuczuleniowym i znoszącym skurcz oskrzeli; u zwierząt stwierdzono także działanie miejscowo znieczulające leku. Wiele ...

Groprinosin syrop 150 ml » 4,7 / 5 320 opinii / 4 pytania

LekWskazania: wspomagająco u osób o obniżonej odporności, w przypadku nawracających infekcji górnych dróg oddechowych; dla dzieci od 1. roku życia i osób dorosłych.Skład: substancja czynna: 1ml syropu zawiera 50mg inozyny pranobeks; substancje pomocnicze: sacharoza, metylu parahydroksybenzoesan, ...

NEBU-DOSE HIALURONIC Roztwór do inhalacji na nadmierną wydzielinę 30 ampułek » 4,8 / 5 75 opinii / 3 pytania

Nebu-Dose Hialuronic, roztwór z kwasem hialuronowym do inhalacji, 30 ampułek po 5ml - opis produktuNebu-dose to izotoniczny roztwór z kwasem hialuronowym przeznaczony do inhalacji, zakraplania i przemywania jam nosowych. Preparat nawilża górne i dolne drogi oddechowe ułatwiając usuwanie ...

Xylogel 0.1% żel do nosa 10g » 4,7 / 5 206 opinii / 5 pytań

Opis:Lek zawiera ksylometazolinę, która stosowana na śluzówkę nosa powoduje zwężenie naczyń krwionośnych, znosi obrzęk, hamuje przekrwienie błon śluzowych jamy nosowo-gardłowej, zmniejsza ilość wydzieliny. Stosowany w leczeniu pomocniczym: ostrego nieżytu nosa pochodzenia wirusowego ...

Irigasin Zestaw Do Płukania Nosa I Zatok Uzupełnienie 30 sasz » 4,8 / 5 79 opinii / Zadaj pytanie

Irigasin, zestaw uzupełniający, 30 saszetek, AflofarmOpisIrigasin to zestaw uzupełniający do płukania zatok i nosa - 30 saszetek.Produkt jest wyrobem medycznym przeznaczonym do przygotowania roztworu do płukania zatok i nosa.SkładChlorek soduWłaściwości i przeznaczenieIzotoniczny ...

ACC Optima 600mg 10 tabl musujących » 4,8 / 5 130 opinii / 4 pytania

Nazwa: ACC optimaPostać: tabl.mus.Dawka: 0,6 gOpakowanie: 10 tabl. (tuba)Skład:1 tabletka musująca zawiera 600 mg acetylocysteiny (Acetylcysteinum).Substancje pomocnicze o znanym działaniu:Jedna tabletka musująca zawiera 150 mg laktozy.Jedna tabletka musująca zawiera 120 mg sodu.Wskazania:ACC ...

Tantum Verde aerozol 30ml » 4,8 / 5 345 opinii / 5 pytań

LekWskazania: stan zapalny jamy ustnej i gardła, zapalenie błon śluzowych po radioterapii, w stanach po zabiegach operacyjnych.Skład: 1ml aerozolu zawiera 1,5mg chlorowodorku benzydaminy oraz substancje pomocnicze: glicerol, etanol 96%, metylu parahydroksybenzoesan, kompozycja smakowo-zapachowa ...

Argentin - T spray do gardła 20ml » 4,8 / 5 157 opinii / 6 pytań

Wskazania: ARGENTIN-T może być stosowany wspomagająco w leczeniu:Zapalenia migdałków podniebiennych,Zapalenia błony śluzowej gardła,Zapalenia błony śluzowej jamy ustnej,Stanu po usunięciu migdałków podniebiennych.Przeciwwskazania: nie stosować przy nadwrażliwości na którykolwiek ze ...

Gardimax Medica Spray 30 ml » 4,2 / 5 87 opinii / 5 pytań

Nazwa: Gardimax Medica SprayPostać: aer.do st.w j.ustnejDawka: (0,02g+5mg)/10mlOpakowanie: 30 mlSkład:Gardimax medica spray (20 mg + 5mg)/10ml, aerozol do stosowania w jamie ustnej.1 dawka zawiera 0,18 mg roztworu diglukonianu chlorheksydyny ( Chlorhexidini digluconatis solutio) + ...

Orofar Max 30 Pastylek » 4,8 / 5 273 opinie / 4 pytania

LekWskazania: lek stosowany jest w miejscowym leczeniu bólu gardła i stanu zapalnego jamy ustnej.Skład: 1 pastylka zawiera, substancje czynne: 2mg cetylopirydyniowego chlorku i 1mg lidokainy chlorodoworku oraz substancje pomocnicze: olejek miętowy z liści mięty pieprzowej, olejek ...

Vicks Vaporub maść 100g » 4,8 / 5 132 opinie / 3 pytania

Nazwa: Vicks VapoRubPostać: maśćDawka: -Opakowanie: 100 gSkład:SkładnikIlość (%w/w)StandardLevomentol2.75Ph. Eur.Kamfora5.00Ph. Eur.Olejek eukaliptusowy1.50Ph. Eur.Olejek terpentynowy5.00Ph. Eur.Pełen wykaz substancji pomocniczych, patrz punkt 6.1.Wskazania:Vicks VapoRub jest maścią ...

Xylorin 0,55 mg/ml aerozol do nosa 18ml » 4,8 / 5 228 opinii / 5 pytań

LekWskazania: leczenie objawowe zapalenia błony śluzowej nosa i zatok przynosowych.Skład: 1ml roztworu zawiera: 550 mikrogramów ksylometazoliny chlorowodorku (Xylometazolini hydrochloridum) oraz substancje pomocnicze: sodu octan bezwodny, kwas octowy, sodu chlorek, benzalkoniowy bromek, ...

Aspirin C 20 Tabl. » 4,8 / 5 255 opinii / 4 pytania

Aspiryna z witaminą C w formie rozpuszczalnej do stosowania w przeziębieniu i grypie. Kwas acetylosalicylowy- substancja czynna zawarta w preparacie działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo. Preparat wskazany przy bólach o małym lub umiarkowanym nasileniu oraz gorączce.DziałanieAspirin ...

Neosine 0,5 g 50 tabl. » 4,7 / 5 321 opinii / Zadaj pytanie

Neosine- lek przeciwwirusowy i zwiększający odporność (pobudza czynność układu odpornościowego). Lek Neosine stosuje się przy zakażeniu wirusem opryszczki, zarówno wargowej, jak i dróg płciowych, wirusem ospy wietrznej, półpaśca.WskazaniaWspomagająco u osób o obniżonej odporności, ...

Xylometazolin 123ratio 0.1% aerozol 10 ml » 4,8 / 5 76 opinii / 4 pytania

Nazwa: Xylometazolin TevaPostać: aer.do nosa, roztwórDawka: 1 mg/mlOpakowanie: 10 ml (butelka)Skład:Xylometazolin 123ratio, 1 mg/mlKażda dawka aerozolu (co odpowiada 0,09 ml aerozolu do nosa, roztworu) zawiera 0,09 mg ksylometazoliny chlorowodorku.Xylometazolin 123ratio, 0,5 mg/mlKażda ...

AFLOFARM Sinumedin aerozol do nosa (1,5mg+2,5mg)/ml 15 ml » 4,1 / 5 12 opinii / Zadaj pytanie

Sinumedin to produkt leczniczy w postaci aerozolu do nosa, wskazany do stosowania w nieżycie nosa, w tym katarze alergicznym oraz zapaleniu zatok. Preparat ten posiada składniki działające przeciwalergicznie, przeciwhistaminowo oraz przeciwbakteryjnie. Dodatkowo zawarta w produkcie ...