Sklep doz.pl - Leki na przeziębienie i grypę

4,7 z 350121 opinii
Nie zawsze zdrowa dieta i higieniczny tryb życia pozwala osiągnąć nam zakładane cele. Na naszej drodze stają różne dolegliwości jak alergie, osłabienia organizmu luz zwyczajnie chcemy im zapobiegać. Warto dlatego skorzystać ze suplementów, które przyczynią się do szybszej i skuteczniejszej realizacji naszych planów związanych z pielęgnowaniem ciała. Marzeniem wielu kobiet są piękne zdrowe włosy oraz paznokcie. Dzięki pantenianie wapnia i witaminom z grupy B o wiele łatwiej o spektakularny efekt, dlatego zaleca się stosowanie preparatów w kapsułkach takich jak Revalid. Jest też opcja dla osób, które wolą zażywać tabletki - Vitapil zawiera kwas pantoteninowy, który bierze udział w procesach wstrzymujących starzenie jak i stymulujących wzrost włosów czy też paznokci.

Ceneo oferuje suplementy dla palaczy, które w skuteczny sposób zabijają głód nikotynowy, dzięki czemu maleje potrzeba sięgnięcia po kolejnego papierosa. Zawsze warto skorzystać z naszych prostych w obsłudze filtrów, które pomogą znaleźć produkt podług potrzeby.

Przeziębienie i Grypa

Tylko oferty

Cena

Pojemność

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Przeziębienie i grypa - opinie

Tylko oferty: doz.pl Usuń wybrane filtry
Groprinosin 500 mg 50 tabl. » 4,7 / 5 303 opinie / 7 pytań

Lek wskazany do stosowania w:zakażeniach skóry i błon śluzowych wywołanych przez wirus opryszczki Herpes simplex typu I (opryszczka wargowa) typu II (opryszczka okolicy płciowej) oraz wirusem ospy wietrznej i półpaśca.inne zakażenia pochodzenia wirusowego (np. podostre stwardniające ...

Sinupret 50 drażetek » 4,6 / 5 261 opinii / 4 pytania

SkładSubstancja czynna: 1 tabl. drażowana zawiera 6 mg korzenia goryczki, 18 mg kwiatu pierwiosnka, 18 mg ziela szczawiu, 18 mg kwiatu bzu czarnego, 18 mg ziela werbeny.Wskazania- Pomocniczo w ostrych i przewlekłych stanach zapalnych zatok, górnych i dolnych dróg oddechowych oraz ...

Theraflu Extra Grip 14 Sasz. » 4,8 / 5 347 opinii / 4 pytania

LekWskazania: leczenie objawów grypy i przeziębienia, takich jak: gorączka, dreszcze, bóle mięśni, bóle kostno-stawowe, bóle głowy, obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa, nadmierna wydzielina śluzowa z nosa, kichanie.Skład: (1 saszetka): paracetamol 650mg, chlorowodorek fenylefryny ...

NEBU-DOSE HIALURONIC Roztwór do inhalacji na nadmierną wydzielinę 30 ampułek » 4,8 / 5 76 opinii / 3 pytania

Nebu-Dose Hialuronic, roztwór z kwasem hialuronowym do inhalacji, 30 ampułek po 5ml - opis produktuNebu-dose to izotoniczny roztwór z kwasem hialuronowym przeznaczony do inhalacji, zakraplania i przemywania jam nosowych. Preparat nawilża górne i dolne drogi oddechowe ułatwiając usuwanie ...

Xylogel 0.1% żel do nosa 10g » 4,7 / 5 206 opinii / 5 pytań

Opis:Lek zawiera ksylometazolinę, która stosowana na śluzówkę nosa powoduje zwężenie naczyń krwionośnych, znosi obrzęk, hamuje przekrwienie błon śluzowych jamy nosowo-gardłowej, zmniejsza ilość wydzieliny. Stosowany w leczeniu pomocniczym: ostrego nieżytu nosa pochodzenia wirusowego ...

Argentin - T spray do gardła 20ml » 4,8 / 5 157 opinii / 6 pytań

Wskazania: ARGENTIN-T może być stosowany wspomagająco w leczeniu:Zapalenia migdałków podniebiennych,Zapalenia błony śluzowej gardła,Zapalenia błony śluzowej jamy ustnej,Stanu po usunięciu migdałków podniebiennych.Przeciwwskazania: nie stosować przy nadwrażliwości na którykolwiek ze ...

Rutinoscorbin 150 Tabl. Powlekanych » 4,8 / 5 1232 opinie / 2 pytania

LekWskazania: stany niedoboru i zwiększonego zapotrzebowania na witaminę C (przeziębienia, zakażenia wirusowe w tym grypa), pomocniczo w nadmiernej przepuszczalności naczyń.Skład: 1 tabletka zawiera: substancje czynne: 25mg rutozydu, 100mg kwasu askorbowego oraz substancje pomocnicze: ...

Pyralgina Thermo Hot Plaster Rozgrzewający 1 szt. » 4,2 / 5 77 opinii / Zadaj pytanie

OpisPyralgina Termo Hot, plaster silnie rozgrzewający.SkładSproszkowane żelazo, woda, sól, węgiel aktywowany, wermikulit.DziałaniePYRALGINA TERMO HOT skutecznie działa do 14 godzin.Optymalny efekt rozgrzewający jest odczuwalny do 12 godzinPlaster nie wydziela na zewnątrz żadnych substancji, ...

Isla Cassis X60 Pastylek Do Ssania » 4,9 / 5 154 opinie / 1 pytanie

Wyrób medyczny leczniczyPreparat Isla-Cassis tworzy powłokę osłaniającą błonę śluzową jamy ustnej i gardła, zapewniając jej ochronę. Kojące działanie Isla-Cassis pomaga przywócić równowagę podrażnionej błonie śluzowej, zwłaszcza w przypadku dolegliwości spowodowanych: kaszlem i chrypką, ...

Rutinoscorbin 90 Tabl. Powlekanych » 4,7 / 5 1402 opinie / 1 pytanie

SkładSubstancja czynna: 1 tabl. powl. zawiera 25 mg rutozydu (rutyny) i 100 mg kwasu askorbowego. Wskazania Stany niedoboru witaminy C i rutyny, wspomaganie odporności organizmu, uszczelnianie naczyń włosowatych, profilaktyka przeziębienia i łagodzenie objawów grypy.DziałaniePreparat ...