Sklep pigulkazdrowia.pl - Leki na przeziębienie i grypę

4,7 z 350121 opinii
Nie zawsze zdrowa dieta i higieniczny tryb życia pozwala osiągnąć nam zakładane cele. Na naszej drodze stają różne dolegliwości jak alergie, osłabienia organizmu luz zwyczajnie chcemy im zapobiegać. Warto dlatego skorzystać ze suplementów, które przyczynią się do szybszej i skuteczniejszej realizacji naszych planów związanych z pielęgnowaniem ciała. Marzeniem wielu kobiet są piękne zdrowe włosy oraz paznokcie. Dzięki pantenianie wapnia i witaminom z grupy B o wiele łatwiej o spektakularny efekt, dlatego zaleca się stosowanie preparatów w kapsułkach takich jak Revalid. Jest też opcja dla osób, które wolą zażywać tabletki - Vitapil zawiera kwas pantoteninowy, który bierze udział w procesach wstrzymujących starzenie jak i stymulujących wzrost włosów czy też paznokci.

Ceneo oferuje suplementy dla palaczy, które w skuteczny sposób zabijają głód nikotynowy, dzięki czemu maleje potrzeba sięgnięcia po kolejnego papierosa. Zawsze warto skorzystać z naszych prostych w obsłudze filtrów, które pomogą znaleźć produkt podług potrzeby.

Przeziębienie i Grypa

Tylko oferty

Cena

Pojemność

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Przeziębienie i grypa - opinie

Tylko oferty: pigulkazdrowia.pl Usuń wybrane filtry
Groprinosin 500 mg 50 tabl. » 4,7 / 5 303 opinie / 7 pytań

Lek wskazany do stosowania w:zakażeniach skóry i błon śluzowych wywołanych przez wirus opryszczki Herpes simplex typu I (opryszczka wargowa) typu II (opryszczka okolicy płciowej) oraz wirusem ospy wietrznej i półpaśca.inne zakażenia pochodzenia wirusowego (np. podostre stwardniające ...

Neosine Forte 1000mg 30tabl. » 4,7 / 5 128 opinii / 4 pytania

Wskazania:- Obniżona odporność,- infekcja górnych dróg oddechowych,- opryszczka warg i skóry twarzy (wirusy z grupy Herpes).Właściwości:Neosine forte tabletki to lek o działaniu przeciwwirusowym oraz immunostymulującym. Produkt leczniczy zawiera podwójną dawkę substancji czynnej inozyny ...

Otrivin Aerozol 0,1% 10Ml » 4,7 / 5 286 opinii / 4 pytania

Aerozol do nosa dla dorosłych i dzieci powyżej 6 roku życia. Działanie preparatu rozpoczyna się po kilku minutach od zastosowania i utrzymuje do 10 h.SkładChlorowodorek ksylometazoliny 1mg.WskazaniaLeczenie objawowe i wspomagające w nieżycie nosa, zapaleniu zatok, alergicznym nieżycie ...

Uniben aerozol do stosowania w jamie ustnej 1,5mg/1ml 30ml » 4,8 / 5 307 opinii / 5 pytań

Nazwa: UnibenPostać: aer.do st.w j.ustnejDawka: 1,5 mg/mlOpakowanie: 30 ml (butelka)Skład:1 ml roztworu zawiera 1,5 mg benzydaminy chlorowodorku (Benzydamini hydrochloridum). Pełny wykaz substancji pomocniczych, patrz punkt 6.1.Wskazania:Leczenie miejscowych objawów związanych z ostrym ...

Levopront syrop 0,06g/10ml 120ml » 4,8 / 5 41 opinii / 6 pytań

Lewodropropizyna – substancja czynna leku cechuje się głównie obwodowym (o punkcie uchwytu w oskrzelach i tchawicy) działaniem przeciwkaszlowym oraz działaniem przeciwuczuleniowym i znoszącym skurcz oskrzeli; u zwierząt stwierdzono także działanie miejscowo znieczulające leku. Wiele ...

Theraflu Extra Grip 14 Sasz. » 4,8 / 5 345 opinii / 4 pytania

LekWskazania: leczenie objawów grypy i przeziębienia, takich jak: gorączka, dreszcze, bóle mięśni, bóle kostno-stawowe, bóle głowy, obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa, nadmierna wydzielina śluzowa z nosa, kichanie.Skład: (1 saszetka): paracetamol 650mg, chlorowodorek fenylefryny ...

Groprinosin syrop 150 ml » 4,7 / 5 320 opinii / 4 pytania

LekWskazania: wspomagająco u osób o obniżonej odporności, w przypadku nawracających infekcji górnych dróg oddechowych; dla dzieci od 1. roku życia i osób dorosłych.Skład: substancja czynna: 1ml syropu zawiera 50mg inozyny pranobeks; substancje pomocnicze: sacharoza, metylu parahydroksybenzoesan, ...

Xylogel 0.1% żel do nosa 10g » 4,7 / 5 205 opinii / 5 pytań

Opis:Lek zawiera ksylometazolinę, która stosowana na śluzówkę nosa powoduje zwężenie naczyń krwionośnych, znosi obrzęk, hamuje przekrwienie błon śluzowych jamy nosowo-gardłowej, zmniejsza ilość wydzieliny. Stosowany w leczeniu pomocniczym: ostrego nieżytu nosa pochodzenia wirusowego ...

ACC Optima 600mg 10 tabl musujących » 4,8 / 5 130 opinii / 4 pytania

Nazwa: ACC optimaPostać: tabl.mus.Dawka: 0,6 gOpakowanie: 10 tabl. (tuba)Skład:1 tabletka musująca zawiera 600 mg acetylocysteiny (Acetylcysteinum).Substancje pomocnicze o znanym działaniu:Jedna tabletka musująca zawiera 150 mg laktozy.Jedna tabletka musująca zawiera 120 mg sodu.Wskazania:ACC ...

Vicks VapoRub maść 50g » 4,8 / 5 92 opinie / 5 pytań

Nazwa: Vicks VapoRubPostać: maśćDawka: -Opakowanie: 50 gSkład:SkładnikIlość (%w/w)StandardLevomentol2.75Ph. Eur.Kamfora5.00Ph. Eur.Olejek eukaliptusowy1.50Ph. Eur.Olejek terpentynowy5.00Ph. Eur.Pełen wykaz substancji pomocniczych, patrz punkt 6.1.Wskazania:Vicks VapoRub jest maścią ...

Herbapect Syrop 150G » 4,5 / 5 61 opinii / 6 pytań

LekWskazania: syrop Herbapect bez cukru to lek polecany w nieżycie górnych dróg oddechowych, w szczególności w tak zwanym "suchym kaszlu" oraz w trudnościach z odkrztuszaniem. Optymalne zestawienie wyciągu tymiankowego, nalewki z pierwiosnka oraz sulfogwajakolu potasu zapewnia skuteczność ...

Tantum Verde aerozol 30ml » 4,8 / 5 345 opinii / 5 pytań

LekWskazania: stan zapalny jamy ustnej i gardła, zapalenie błon śluzowych po radioterapii, w stanach po zabiegach operacyjnych.Skład: 1ml aerozolu zawiera 1,5mg chlorowodorku benzydaminy oraz substancje pomocnicze: glicerol, etanol 96%, metylu parahydroksybenzoesan, kompozycja smakowo-zapachowa ...

Orofar Max 30 Pastylek » 4,8 / 5 272 opinie / 4 pytania

LekWskazania: lek stosowany jest w miejscowym leczeniu bólu gardła i stanu zapalnego jamy ustnej.Skład: 1 pastylka zawiera, substancje czynne: 2mg cetylopirydyniowego chlorku i 1mg lidokainy chlorodoworku oraz substancje pomocnicze: olejek miętowy z liści mięty pieprzowej, olejek ...

Vicks Vaporub maść 100g » 4,8 / 5 131 opinii / 3 pytania

Nazwa: Vicks VapoRubPostać: maśćDawka: -Opakowanie: 100 gSkład:SkładnikIlość (%w/w)StandardLevomentol2.75Ph. Eur.Kamfora5.00Ph. Eur.Olejek eukaliptusowy1.50Ph. Eur.Olejek terpentynowy5.00Ph. Eur.Pełen wykaz substancji pomocniczych, patrz punkt 6.1.Wskazania:Vicks VapoRub jest maścią ...

Neosine 0,5 g 50 tabl. » 4,7 / 5 321 opinii / Zadaj pytanie

Neosine- lek przeciwwirusowy i zwiększający odporność (pobudza czynność układu odpornościowego). Lek Neosine stosuje się przy zakażeniu wirusem opryszczki, zarówno wargowej, jak i dróg płciowych, wirusem ospy wietrznej, półpaśca.WskazaniaWspomagająco u osób o obniżonej odporności, ...

Rutinoscorbin 150 Tabl. Powlekanych » 4,8 / 5 1229 opinii / 2 pytania

LekWskazania: stany niedoboru i zwiększonego zapotrzebowania na witaminę C (przeziębienia, zakażenia wirusowe w tym grypa), pomocniczo w nadmiernej przepuszczalności naczyń.Skład: 1 tabletka zawiera: substancje czynne: 25mg rutozydu, 100mg kwasu askorbowego oraz substancje pomocnicze: ...

Disnemar Woda Morska Dla Dzieci 25 ml » 4,9 / 5 547 opinii / 4 pytania

Wyrób medyczny leczniczyDisnemar Baby to starannie oczyszczony donosowy roztwór fizjologiczny wody morskiej z mikroelementami przeznaczony do stosowania u dzieci i niemowląt. Preparat pomaga utrzymać właściwą higienę nosa i prawidłowy stan błony śluzowej nosa, nie wywołując podrażnień.Wskazania: ...

Nasivin Soft 0.05% Aerozol 10 ml » 4,8 / 5 257 opinii / 4 pytania

Nazwa: Nasivin soft 0,05%Postać: aer.do nosaDawka: 0,5 mg/mlOpakowanie: 10 mlSkład:1 ml roztworu zawiera 0,5 mg oksymetazoliny chlorowodorku ( Oxymetazolini hydrochloridum ).1 dawka aerozolu o objętości 45 µl (mikrolitra) zawiera 22,5 µg (mikrograma) oksymetazoliny chlorowodorku.Wskazania:Obrzęk ...

Strepsils Intensive 24 pastylki » 4,8 / 5 231 opinii / 4 pytania

Działanie: Tabletki do ssania Strepsils Intensive powlekają ścianki gardła, przynosząc szybką i wyraźną ulgę, podczas gdy zawarty w nich flurbiprofen działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Lek działa w miejscu powstawania stanu zapalnego gardła i usuwa trudności w przełykaniu. Strepsils ...

Chlorchinaldin VP 40 tabl » 4,7 / 5 133 opinie / 4 pytania

LekWskazania: do stosowania miejscowego w zakażeniach bakteryjnych jamy ustnej i dziąseł, pleśniawkach, zakażeniach grzybiczych jamy ustnej i gardła po leczeniu antybiotykami.Skład: 1 tabletka do ssania zawiera 2mg chlorchinaldolu (Chlorquinaldolum)oraz substancje pomocnicze: kwas ...

VICKS ANTIGRIP COMPLEX Proszek na grypę i przeziębienie o smaku cytrynowy 10sasz. » 4,6 / 5 125 opinii / 4 pytania

Nazwa: Vicks SymptoMed Complete CytrynowyPostać: pr.do p.rozt.doust.Dawka: 0,5g+0,2g+0,01gOpakowanie: 10 sasz.Skład:1 saszetka zawiera:500 mg paracetamol200 mg gwajafenezyna10 mg fenylefryny chlorowodorekSubstancje pomocnicze:Sacharoza 2000 mgAspartam 6 mgSód 157 mgPełny wykaz substancji ...

Pulneo syrop 2mg/1ml 150ml » 4,7 / 5 192 opinie / Zadaj pytanie

LekWskazania: leczenie objawowe (kaszel i odkrztuszanie) w przebiegu chorób zapalnych oskrzeli i płuc; dla dorosłych i dzieci powyżej 2. roku życia.Skład: 1ml syropu zawiera substancję czynną: 2mg fenspirydu chlorowodorku oraz substancje pomocnicze: metylu parahydroksybenzoesan (E218), ...

Syrop prawoślazowy 125g » 4,8 / 5 196 opinii / Zadaj pytanie

LekWskazania: kaszel w przebiegu stanów zapalnych górnych dróg oddechowych.Skład: 100g syropu zawiera: macerat z korzenia prawoślazu 35,9g oraz substancje pomocnicze: kwas benzoesowy 0,1g, sacharoza 64,0g. Zawartość etanolu nie więcej niż 1,1% (m/v).Działanie: osłaniająco i łagodząco ...

Fervex smak cytrynowy 8 saszetek » 4,7 / 5 88 opinii / 4 pytania

Preparat w saszetkach, który stosuje się w doraźnym leczeniu objawów grypy, przeziębienia i stanów grypopodobnych.SkładMaleinian feniraminy, paracetamol, kwas ascorbowy.WskazaniaLeczenie objawów grypy, przeziębienia i stanów grypopodobnych (ból głowy, gorączka, zapalenie błony śluzowej ...

Vicks Sinex Aloes Eukaliptus aerozol do nosa 15ml » 4,7 / 5 87 opinii / 5 pytań

Nazwa: Vicks Sinex Aloes i EukaliptusPostać: aer.do nosa, roztwórDawka: 0,5 mg/mlOpakowanie: 15 mlSkład:0,5 mg/ml oksymetazoliny chlorowodorku.1 dawka (50 ^l) zawiera około 25 mikrogramów oksymetazoliny chlorowodorku.Pełny wykaz substancji pomocniczych, patrz punkt 6.1.Wskazania:Miejscowe ...

Nurofen Forte 48 tabletek » 4,8 / 5 193 opinie / Zadaj pytanie

Nazwa: Nurofen FortePostać: tabl.powl.Dawka: 0,4 gOpakowanie: 48 tabl.Skład:1 tabletka powlekana zawiera 400 mg ibuprofenu (Ibuprofenum) Wskazania:Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego:- bóle głowy, np. migrena,- bóle okolicy krzyżowej,- bóle zębów, np. po ...

Larimax T spray 20ml » 4,4 / 5 40 opinii / 5 pytań

Nazwa: Larimax TPostać: sprayDawka: -Opakowanie: 20 ml (butelka)Skład:w 1 ml Ol. Calendulae 0,08ml, Ol. Hippophaes 0,10mlWskazania:LARIMAX T spray jest przeznaczony do stosowania w przypadkach stanów zapalnych błony śluzowej jamy ustnej i gardła. Pokrywa uszkodzoną lub podrażnioną ...

Zatoxin Rinse Zestaw (Irygator + 12 saszetek z proszkiem) » 4,5 / 5 12 opinii / 1 pytanie

Zatoxin Rinse, zestaw do płukania nosa i zatok, 12 saszetek + irygator - opis produktuZatoxin rinse pozwala na dokładne oczyszczenie nosa i zatok z zalegającej wydzieliny, alergenów oraz patogenów, tym samym ograniczając gromadzenie się czynników, mogących powodować infekcje. Unikalna ...

Cholinex 24 Pastylki Do Ssania » 4,7 / 5 330 opinii / Zadaj pytanie

LekWskazania: zapalanie błony śluzowej jamy ustnej i gardła, w tym ból i obrzęk gardła. Wspomaganie leczenia antybiotykiem zakażeń jamy ustnej i gardła wywołanych przez niektóre drobnoustroje.Skład: 1 pastylka zawiera substancję czynną: choliny salicylan 150mg oraz substancje pomocnicze: ...

TEVA Supremin syrop 4 mg/5ml 200 ml » 4,5 / 5 120 opinii / Zadaj pytanie

Supremin w postaci syropu zawiera jako substancję czynną cytrynian butamiratu, który jest nieopioidowym lekiem przeciwkaszlowym.Skład-substancją czynną leku jest cytrynian butamiratu.5ml (1 łyżeczka) syropu zawiera 4 mg cytrynianu butamiratu.-inne składniki leku to: metylu parahydroksybenzoesan, ...