Sklep apteka-amica.pl - Leki na przeziębienie i grypę

4,7 z 329929 opinii
Nie zawsze zdrowa dieta i higieniczny tryb życia pozwala osiągnąć nam zakładane cele. Na naszej drodze stają różne dolegliwości jak alergie, osłabienia organizmu luz zwyczajnie chcemy im zapobiegać. Warto dlatego skorzystać ze suplementów, które przyczynią się do szybszej i skuteczniejszej realizacji naszych planów związanych z pielęgnowaniem ciała. Marzeniem wielu kobiet są piękne zdrowe włosy oraz paznokcie. Dzięki pantenianie wapnia i witaminom z grupy B o wiele łatwiej o spektakularny efekt, dlatego zaleca się stosowanie preparatów w kapsułkach takich jak Revalid. Jest też opcja dla osób, które wolą zażywać tabletki - Vitapil zawiera kwas pantoteninowy, który bierze udział w procesach wstrzymujących starzenie jak i stymulujących wzrost włosów czy też paznokci.

Ceneo oferuje suplementy dla palaczy, które w skuteczny sposób zabijają głód nikotynowy, dzięki czemu maleje potrzeba sięgnięcia po kolejnego papierosa. Zawsze warto skorzystać z naszych prostych w obsłudze filtrów, które pomogą znaleźć produkt podług potrzeby.

Przeziębienie i Grypa

Tylko oferty

Cena

Pojemność

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Przeziębienie i grypa - opinie

Tylko oferty: apteka-amica.pl Usuń wybrane filtry
Sinupret 50 drażetek » 4,7 / 5 243 opinie / 4 pytania

SkładSubstancja czynna: 1 tabl. drażowana zawiera 6 mg korzenia goryczki, 18 mg kwiatu pierwiosnka, 18 mg ziela szczawiu, 18 mg kwiatu bzu czarnego, 18 mg ziela werbeny.Wskazania- Pomocniczo w ostrych i przewlekłych stanach zapalnych zatok, górnych i dolnych dróg oddechowych oraz ...

Irigasin Zestaw Do Płukania Nosa I Zatok Irygator + 12 sasz » 4,4 / 5 72 opinie / 4 pytania

Wyrób medyczny leczniczyIrigasin to wyrób medyczny przeznaczony do przygotowania roztworu do płukania nosa i zatok.Zastosowanie: ostre lub przewlekłe zapalenie zatok przynosowych, nieżyt nosa w przebiegu infekcji lub alergii, przed i po zabiegach chirurgicznych nosa i zatok, po ekspozycji ...

Groprinosin 500 mg 50 tabl. » 4,7 / 5 277 opinii / 7 pytań

Lek wskazany do stosowania w:zakażeniach skóry i błon śluzowych wywołanych przez wirus opryszczki Herpes simplex typu I (opryszczka wargowa) typu II (opryszczka okolicy płciowej) oraz wirusem ospy wietrznej i półpaśca.inne zakażenia pochodzenia wirusowego (np. podostre stwardniające ...

Otrivin Aerozol 0,1% 10Ml » 4,7 / 5 256 opinii / 4 pytania

Aerozol do nosa dla dorosłych i dzieci powyżej 6 roku życia. Działanie preparatu rozpoczyna się po kilku minutach od zastosowania i utrzymuje do 10 h.SkładChlorowodorek ksylometazoliny 1mg.WskazaniaLeczenie objawowe i wspomagające w nieżycie nosa, zapaleniu zatok, alergicznym nieżycie ...

Biostymina płyn doustny 10 amp. » 4,7 / 5 146 opinii / 5 pytań

SkładWyciąg z aloesu drzewiastego (0,25:1). DziałaniePreparat pochodzenia naturalnego o działaniu immunostymulującym. Powoduje zwiększenie liczby limfocytów B i T, przeciwciał oraz fagocytów. Działa profilaktycznie w nawracających infekcjach górnych dróg oddechowych jak i leczniczo ...

Tantum Verde aerozol 30ml » 4,8 / 5 320 opinii / 4 pytania

LekWskazania: stan zapalny jamy ustnej i gardła, zapalenie błon śluzowych po radioterapii, w stanach po zabiegach operacyjnych.Skład: 1ml aerozolu zawiera 1,5mg chlorowodorku benzydaminy oraz substancje pomocnicze: glicerol, etanol 96%, metylu parahydroksybenzoesan, kompozycja smakowo-zapachowa ...

Theraflu Extra Grip 14 Sasz. » 4,8 / 5 307 opinii / 4 pytania

LekWskazania: leczenie objawów grypy i przeziębienia, takich jak: gorączka, dreszcze, bóle mięśni, bóle kostno-stawowe, bóle głowy, obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa, nadmierna wydzielina śluzowa z nosa, kichanie.Skład: (1 saszetka): paracetamol 650mg, chlorowodorek fenylefryny ...

Groprinosin syrop 150 ml » 4,8 / 5 287 opinii / 4 pytania

LekWskazania: wspomagająco u osób o obniżonej odporności, w przypadku nawracających infekcji górnych dróg oddechowych; dla dzieci od 1. roku życia i osób dorosłych.Skład: substancja czynna: 1ml syropu zawiera 50mg inozyny pranobeks; substancje pomocnicze: sacharoza, metylu parahydroksybenzoesan, ...

Sambucol Extra Strong syrop 120ml » 4,7 / 5 74 opinie / Zadaj pytanie

SAMBUCOL - Extra Strong 120 mlProducent: SEQUOIA SP. Z O.O.Właściwości:Sambucol® to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego do postępowania w stanach przedgrypowych, grypy i przeziębienia. Sambucol® nie jest produktem leczniczym.Sambucol® to bezpieczny i ...

Sinupret Extract 20 tabl » 4,7 / 5 52 opinie / 4 pytania

Sinupret® eXtract lek nowy, innowacyjny lek pochodzenia naturalnego o udokumentowanej skuteczności klinicznej będący najnowszą formą doskonale znanego Państwu leku Sinupret®, ale o 4-krotnie większej ilości substancji roślinnych wykorzystanych w trakcie produkcji tego leku*. Wskazaniem ...

Vicks VapoRub maść 50g » 4,8 / 5 86 opinii / 5 pytań

Nazwa: Vicks VapoRubPostać: maśćDawka: -Opakowanie: 50 gSkład:SkładnikIlość (%w/w)StandardLevomentol2.75Ph. Eur.Kamfora5.00Ph. Eur.Olejek eukaliptusowy1.50Ph. Eur.Olejek terpentynowy5.00Ph. Eur.Pełen wykaz substancji pomocniczych, patrz punkt 6.1.Wskazania:Vicks VapoRub jest maścią ...

Sudafed XyloSpray HA aerosol do nosa 10ml » 4,7 / 5 120 opinii / 2 pytania

Sudafed XyloSpray HA jest lekiem obkurczającym naczynia krwionośne przez co zmniejsza obrzęk błony śluzowej nosa. Zawiera kwas hialuronowy oraz nawilża błonę śluzową nosa. Skład: 1 ml roztworu zawiera 1 mg ksylometazoliny chlorowodorku oraz substancje pomocnicze: sodu diwodorofosforan ...

Rutinoscorbin 150 Tabl. Powlekanych » 4,8 / 5 1064 opinie / 2 pytania

LekWskazania: stany niedoboru i zwiększonego zapotrzebowania na witaminę C (przeziębienia, zakażenia wirusowe w tym grypa), pomocniczo w nadmiernej przepuszczalności naczyń.Skład: 1 tabletka zawiera: substancje czynne: 25mg rutozydu, 100mg kwasu askorbowego oraz substancje pomocnicze: ...

Xylorin 0,55 mg/ml aerozol do nosa 18ml » 4,8 / 5 199 opinii / 5 pytań

LekWskazania: leczenie objawowe zapalenia błony śluzowej nosa i zatok przynosowych.Skład: 1ml roztworu zawiera: 550 mikrogramów ksylometazoliny chlorowodorku (Xylometazolini hydrochloridum) oraz substancje pomocnicze: sodu octan bezwodny, kwas octowy, sodu chlorek, benzalkoniowy bromek, ...

Argentin - T spray do gardła 20ml » 4,8 / 5 149 opinii / 6 pytań

Wskazania: ARGENTIN-T może być stosowany wspomagająco w leczeniu:Zapalenia migdałków podniebiennych,Zapalenia błony śluzowej gardła,Zapalenia błony śluzowej jamy ustnej,Stanu po usunięciu migdałków podniebiennych.Przeciwwskazania: nie stosować przy nadwrażliwości na którykolwiek ze ...

Irigasin Zestaw Do Płukania Nosa I Zatok Uzupełnienie 30 sasz » 4,8 / 5 65 opinii / Zadaj pytanie

Irigasin, zestaw uzupełniający, 30 saszetek, AflofarmOpisIrigasin to zestaw uzupełniający do płukania zatok i nosa - 30 saszetek.Produkt jest wyrobem medycznym przeznaczonym do przygotowania roztworu do płukania zatok i nosa.SkładChlorek soduWłaściwości i przeznaczenieIzotoniczny ...

ACC Optima 600mg 10 tabl musujących » 4,8 / 5 114 opinii / 4 pytania

Nazwa: ACC optimaPostać: tabl.mus.Dawka: 0,6 gOpakowanie: 10 tabl. (tuba)Skład:1 tabletka musująca zawiera 600 mg acetylocysteiny (Acetylcysteinum).Substancje pomocnicze o znanym działaniu:Jedna tabletka musująca zawiera 150 mg laktozy.Jedna tabletka musująca zawiera 120 mg sodu.Wskazania:ACC ...

MARIMER woda morska spray hipertoniczny 100ml » 4,7 / 5 183 opinie / 1 pytanie

Wyrób medyczny leczniczyNaturalnie bogaty w sole mineralne i pochodzące z morza mikroelementy, spray do nosa Marimer Hipertoniczny jest zalecany do oczyszczania i udrażniania jam nosowych, zwłaszcza w przypadku kataru, przeziębienia, zapalenia zatok oraz po zabiegach operacyjnych. ...

Vicks Vaporub maść 100g » 4,9 / 5 117 opinii / 3 pytania

Nazwa: Vicks VapoRubPostać: maśćDawka: -Opakowanie: 100 gSkład:SkładnikIlość (%w/w)StandardLevomentol2.75Ph. Eur.Kamfora5.00Ph. Eur.Olejek eukaliptusowy1.50Ph. Eur.Olejek terpentynowy5.00Ph. Eur.Pełen wykaz substancji pomocniczych, patrz punkt 6.1.Wskazania:Vicks VapoRub jest maścią ...

Uniben aerozol do stosowania w jamie ustnej 1,5mg/1ml 30ml » 4,8 / 5 277 opinii / 5 pytań

Nazwa: UnibenPostać: aer.do st.w j.ustnejDawka: 1,5 mg/mlOpakowanie: 30 ml (butelka)Skład:1 ml roztworu zawiera 1,5 mg benzydaminy chlorowodorku (Benzydamini hydrochloridum). Pełny wykaz substancji pomocniczych, patrz punkt 6.1.Wskazania:Leczenie miejscowych objawów związanych z ostrym ...

Xylogel 0.1% żel do nosa 10g » 4,7 / 5 168 opinii / 5 pytań

Opis:Lek zawiera ksylometazolinę, która stosowana na śluzówkę nosa powoduje zwężenie naczyń krwionośnych, znosi obrzęk, hamuje przekrwienie błon śluzowych jamy nosowo-gardłowej, zmniejsza ilość wydzieliny. Stosowany w leczeniu pomocniczym: ostrego nieżytu nosa pochodzenia wirusowego ...

Orofar Max 30 Pastylek » 4,8 / 5 246 opinii / 4 pytania

LekWskazania: lek stosowany jest w miejscowym leczeniu bólu gardła i stanu zapalnego jamy ustnej.Skład: 1 pastylka zawiera, substancje czynne: 2mg cetylopirydyniowego chlorku i 1mg lidokainy chlorodoworku oraz substancje pomocnicze: olejek miętowy z liści mięty pieprzowej, olejek ...

Disnemar Woda Morska Dla Dzieci 25 ml » 4,9 / 5 520 opinii / 4 pytania

Wyrób medyczny leczniczyDisnemar Baby to starannie oczyszczony donosowy roztwór fizjologiczny wody morskiej z mikroelementami przeznaczony do stosowania u dzieci i niemowląt. Preparat pomaga utrzymać właściwą higienę nosa i prawidłowy stan błony śluzowej nosa, nie wywołując podrażnień.Wskazania: ...

Levopront syrop 0,06g/10ml 120ml » 4,7 / 5 32 opinie / 6 pytań

Lewodropropizyna – substancja czynna leku cechuje się głównie obwodowym (o punkcie uchwytu w oskrzelach i tchawicy) działaniem przeciwkaszlowym oraz działaniem przeciwuczuleniowym i znoszącym skurcz oskrzeli; u zwierząt stwierdzono także działanie miejscowo znieczulające leku. Wiele ...

Strepsils Intensive 24 pastylki » 4,7 / 5 207 opinii / 4 pytania

Działanie: Tabletki do ssania Strepsils Intensive powlekają ścianki gardła, przynosząc szybką i wyraźną ulgę, podczas gdy zawarty w nich flurbiprofen działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Lek działa w miejscu powstawania stanu zapalnego gardła i usuwa trudności w przełykaniu. Strepsils ...

Sinupret Drażetki 100 Szt » 4,7 / 5 42 opinie / 3 pytania

Opakowanie   100 DRAŻ.Skład   (1 tabletka): Gentianae radix 6 mg, Primulae flores cum calycibus 18 mg, Rumicis herba 18 mg, Sambuci flores 18 mg, Verbenae herba 18 mg, Massa tabl. et drage ad 100mg..Działanie   ...

Gripex Hot Max 12 sasz. » 4,8 / 5 286 opinii / 2 pytania

Gripex Hot Max(Paracetamolum 1000 mg, Acidum ascorbicum 100 mg, Phenylephrini hydrochloridum 12,2 mg). Proszek do sporządzania roztworu doustnegoWskazania: Łagodzenie objawów przeziębienia, grypy i zakażeń grypopodobnych, takich jak: gorączka, bóle głowy, gardła, bóle mięśniowe i ...

Fervex smak cytrynowy 8 saszetek » 4,7 / 5 82 opinie / 4 pytania

Preparat w saszetkach, który stosuje się w doraźnym leczeniu objawów grypy, przeziębienia i stanów grypopodobnych.SkładMaleinian feniraminy, paracetamol, kwas ascorbowy.WskazaniaLeczenie objawów grypy, przeziębienia i stanów grypopodobnych (ból głowy, gorączka, zapalenie błony śluzowej ...

Gardimax Medica 24 tabletki do ssania » 4,6 / 5 54 opinie / Zadaj pytanie

Nazwa: Gardimax MedicaPostać: tabl.do ssaniaDawka: 5mg+1mgOpakowanie: 24 tabl. (2 blist.po 12 szt.)Skład:1 tabletka do ssania zawiera: 5 mg dichlorowodorek chlorheksydyny (Chlorhexidini dihydrochloridum) + 1 mg chlorowodorek lidokainy (Lidocaini hydrochloridum). Pełny wykaz substancji ...

Sinupret krop.doustne,roztwór 100ml » 4,8 / 5 55 opinii / 1 pytanie

Nazwa: Sinupret®Postać: krop.doustne, roztwórDawka: -Opakowanie: 100 ml (butelka)Skład:Krople (opakowania po 100 ml i 200 ml). 100 g kropli zawiera 29 g ekstraktu (stosunek lek/ekstrakt 1:11) składającego się z: Gentianae radix (korzeń goryczki), Primulae flos cum calycibus (kwiat ...