Sklep apteka-propharma.pl - Leki na grypę i przeziębienie

4,7 z 617619 opinii
Nie zawsze zdrowa dieta i higieniczny tryb życia pozwala osiągnąć nam zakładane cele. Na naszej drodze stają różne dolegliwości jak alergie, osłabienia organizmu luz zwyczajnie chcemy im zapobiegać. Warto dlatego skorzystać ze suplementów, które przyczynią się do szybszej i skuteczniejszej realizacji naszych planów związanych z pielęgnowaniem ciała. Marzeniem wielu kobiet są piękne zdrowe włosy oraz paznokcie. Dzięki pantenianie wapnia i witaminom z grupy B o wiele łatwiej o spektakularny efekt, dlatego zaleca się stosowanie preparatów w kapsułkach takich jak Revalid. Jest też opcja dla osób, które wolą zażywać tabletki - Vitapil zawiera kwas pantoteninowy, który bierze udział w procesach wstrzymujących starzenie jak i stymulujących wzrost włosów czy też paznokci.

Ceneo oferuje suplementy dla palaczy, które w skuteczny sposób zabijają głód nikotynowy, dzięki czemu maleje potrzeba sięgnięcia po kolejnego papierosa. Zawsze warto skorzystać z naszych prostych w obsłudze filtrów, które pomogą znaleźć produkt podług potrzeby.
Leki bez recepty
Tylko oferty
Cena
Producent
Postać
Pojemność
Wskazanie
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Przesilenie wiosenne – co musisz wiedzieć? Jak sobie radzić? Poprzednie Następne
Ciągłe zmęczenie, złe samopoczucie, zawroty głowy to częste objawy przesilenia wiosennego. Syndrom ten występuje na przełomie zimy i wiosny, częściej dopadając kobiety. Czy przesilenie wiosenne wpływa na okres? Jak sobie z nim radzić? Sprawdź w artykule.
Domowe sposoby na przeziębienie Poprzednie Następne
Przeziębienie pojawia się najczęściej w najmniej odpowiednim momencie. Niszczy plany weekendowe i nie pozwala spać w nocy. Katar, kaszel i ból głowy to najczęstsze objawy przeziębienia. Chcesz wiedzieć, jakie domowe sposoby na przeziębienie są najlepsze, czym się różni przeziębienie od grypy i jakie leki bez recepty na przeziębienie są najlepsze? Przeczytaj.
Domowe sposoby na zatoki u dzieci i dorosłych Poprzednie Następne
Chore zatoki potrafią dać w kość – sama dobrze o tym wiem. Jak ulżyć sobie w bólu i cierpieniach? Wypróbuj skuteczne domowe sposoby na zatoki. Zapraszamy do poniższego artykułu, w którym radzimy, co na zatoki z domowych sposobów będzie najlepsze. W naszym zestawieniu znajdziesz także polecane leki na zatoki bez recepty wspomagające leczenie. Ponadto we wpisie podpowiadamy co zrobić, kiedy na zatoki choruje twoje dziecko.

Przeziębienie i grypa - opinie

  • Postać: Tabletki i pastylki
Dodaj do ulubionych
  • Postać: Olejki i płyny
  • Postać: Tabletki i pastylki
Dodaj do ulubionych
  • Postać: Aerozole
Dodaj do ulubionych
  • Postać: Tabletki i pastylki
  • Postać: Tabletki i pastylki
  • Postać: Tabletki i pastylki