Sklep aptekaczerwona.pl - Leki na przeziębienie i grypę

4,7 z 329929 opinii
Nie zawsze zdrowa dieta i higieniczny tryb życia pozwala osiągnąć nam zakładane cele. Na naszej drodze stają różne dolegliwości jak alergie, osłabienia organizmu luz zwyczajnie chcemy im zapobiegać. Warto dlatego skorzystać ze suplementów, które przyczynią się do szybszej i skuteczniejszej realizacji naszych planów związanych z pielęgnowaniem ciała. Marzeniem wielu kobiet są piękne zdrowe włosy oraz paznokcie. Dzięki pantenianie wapnia i witaminom z grupy B o wiele łatwiej o spektakularny efekt, dlatego zaleca się stosowanie preparatów w kapsułkach takich jak Revalid. Jest też opcja dla osób, które wolą zażywać tabletki - Vitapil zawiera kwas pantoteninowy, który bierze udział w procesach wstrzymujących starzenie jak i stymulujących wzrost włosów czy też paznokci.

Ceneo oferuje suplementy dla palaczy, które w skuteczny sposób zabijają głód nikotynowy, dzięki czemu maleje potrzeba sięgnięcia po kolejnego papierosa. Zawsze warto skorzystać z naszych prostych w obsłudze filtrów, które pomogą znaleźć produkt podług potrzeby.

Przeziębienie i Grypa

Tylko oferty

Cena

Pojemność

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Przeziębienie i grypa - opinie

Tylko oferty: aptekaczerwona.pl Usuń wybrane filtry
Irigasin Zestaw Do Płukania Nosa I Zatok Irygator + 12 sasz » 4,4 / 5 72 opinie / 4 pytania

Wyrób medyczny leczniczyIrigasin to wyrób medyczny przeznaczony do przygotowania roztworu do płukania nosa i zatok.Zastosowanie: ostre lub przewlekłe zapalenie zatok przynosowych, nieżyt nosa w przebiegu infekcji lub alergii, przed i po zabiegach chirurgicznych nosa i zatok, po ekspozycji ...

Groprinosin 500 mg 50 tabl. » 4,7 / 5 277 opinii / 7 pytań

Lek wskazany do stosowania w:zakażeniach skóry i błon śluzowych wywołanych przez wirus opryszczki Herpes simplex typu I (opryszczka wargowa) typu II (opryszczka okolicy płciowej) oraz wirusem ospy wietrznej i półpaśca.inne zakażenia pochodzenia wirusowego (np. podostre stwardniające ...

BioMarine 570 180 kaps. » 4,8 / 5 245 opinii / 2 pytania

Preparat należy stosować: w profilaktyce zdrowotnej i wspomagająco w terapii, w celu przywrócenia równowagi biologicznej organizmu i właściwej aktywności układu odpornościowego, osłonowo przed skutkami ubocznymi leczenia zasadniczego. Zalecany wspomagająco w terapii chorób, w których ...

Otrivin Aerozol 0,1% 10Ml » 4,7 / 5 256 opinii / 4 pytania

Aerozol do nosa dla dorosłych i dzieci powyżej 6 roku życia. Działanie preparatu rozpoczyna się po kilku minutach od zastosowania i utrzymuje do 10 h.SkładChlorowodorek ksylometazoliny 1mg.WskazaniaLeczenie objawowe i wspomagające w nieżycie nosa, zapaleniu zatok, alergicznym nieżycie ...

Aspirin C 20 Tabl. » 4,8 / 5 234 opinie / 4 pytania

Aspiryna z witaminą C w formie rozpuszczalnej do stosowania w przeziębieniu i grypie. Kwas acetylosalicylowy- substancja czynna zawarta w preparacie działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo. Preparat wskazany przy bólach o małym lub umiarkowanym nasileniu oraz gorączce.DziałanieAspirin ...

Tantum Verde aerozol 30ml » 4,8 / 5 319 opinii / 4 pytania

LekWskazania: stan zapalny jamy ustnej i gardła, zapalenie błon śluzowych po radioterapii, w stanach po zabiegach operacyjnych.Skład: 1ml aerozolu zawiera 1,5mg chlorowodorku benzydaminy oraz substancje pomocnicze: glicerol, etanol 96%, metylu parahydroksybenzoesan, kompozycja smakowo-zapachowa ...

Theraflu Extra Grip 14 Sasz. » 4,8 / 5 306 opinii / 4 pytania

LekWskazania: leczenie objawów grypy i przeziębienia, takich jak: gorączka, dreszcze, bóle mięśni, bóle kostno-stawowe, bóle głowy, obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa, nadmierna wydzielina śluzowa z nosa, kichanie.Skład: (1 saszetka): paracetamol 650mg, chlorowodorek fenylefryny ...

Groprinosin syrop 150 ml » 4,8 / 5 287 opinii / 4 pytania

LekWskazania: wspomagająco u osób o obniżonej odporności, w przypadku nawracających infekcji górnych dróg oddechowych; dla dzieci od 1. roku życia i osób dorosłych.Skład: substancja czynna: 1ml syropu zawiera 50mg inozyny pranobeks; substancje pomocnicze: sacharoza, metylu parahydroksybenzoesan, ...

Sambucol Extra Strong syrop 120ml » 4,7 / 5 73 opinie / Zadaj pytanie

SAMBUCOL - Extra Strong 120 mlProducent: SEQUOIA SP. Z O.O.Właściwości:Sambucol® to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego do postępowania w stanach przedgrypowych, grypy i przeziębienia. Sambucol® nie jest produktem leczniczym.Sambucol® to bezpieczny i ...

Neosine 0,5 g 50 tabl. » 4,6 / 5 307 opinii / Zadaj pytanie

Neosine- lek przeciwwirusowy i zwiększający odporność (pobudza czynność układu odpornościowego). Lek Neosine stosuje się przy zakażeniu wirusem opryszczki, zarówno wargowej, jak i dróg płciowych, wirusem ospy wietrznej, półpaśca.WskazaniaWspomagająco u osób o obniżonej odporności, ...

Sudafed XyloSpray HA aerosol do nosa 10ml » 4,7 / 5 120 opinii / 2 pytania

Sudafed XyloSpray HA jest lekiem obkurczającym naczynia krwionośne przez co zmniejsza obrzęk błony śluzowej nosa. Zawiera kwas hialuronowy oraz nawilża błonę śluzową nosa. Skład: 1 ml roztworu zawiera 1 mg ksylometazoliny chlorowodorku oraz substancje pomocnicze: sodu diwodorofosforan ...

Rutinoscorbin 150 Tabl. Powlekanych » 4,8 / 5 1063 opinie / 2 pytania

LekWskazania: stany niedoboru i zwiększonego zapotrzebowania na witaminę C (przeziębienia, zakażenia wirusowe w tym grypa), pomocniczo w nadmiernej przepuszczalności naczyń.Skład: 1 tabletka zawiera: substancje czynne: 25mg rutozydu, 100mg kwasu askorbowego oraz substancje pomocnicze: ...

Xylorin 0,55 mg/ml aerozol do nosa 18ml » 4,8 / 5 199 opinii / 5 pytań

LekWskazania: leczenie objawowe zapalenia błony śluzowej nosa i zatok przynosowych.Skład: 1ml roztworu zawiera: 550 mikrogramów ksylometazoliny chlorowodorku (Xylometazolini hydrochloridum) oraz substancje pomocnicze: sodu octan bezwodny, kwas octowy, sodu chlorek, benzalkoniowy bromek, ...

Irigasin Zestaw Do Płukania Nosa I Zatok Uzupełnienie 30 sasz » 4,8 / 5 65 opinii / Zadaj pytanie

Irigasin, zestaw uzupełniający, 30 saszetek, AflofarmOpisIrigasin to zestaw uzupełniający do płukania zatok i nosa - 30 saszetek.Produkt jest wyrobem medycznym przeznaczonym do przygotowania roztworu do płukania zatok i nosa.SkładChlorek soduWłaściwości i przeznaczenieIzotoniczny ...

ACC Optima 600mg 10 tabl musujących » 4,8 / 5 114 opinii / 4 pytania

Nazwa: ACC optimaPostać: tabl.mus.Dawka: 0,6 gOpakowanie: 10 tabl. (tuba)Skład:1 tabletka musująca zawiera 600 mg acetylocysteiny (Acetylcysteinum).Substancje pomocnicze o znanym działaniu:Jedna tabletka musująca zawiera 150 mg laktozy.Jedna tabletka musująca zawiera 120 mg sodu.Wskazania:ACC ...

Gardimax Medica Spray 30 ml » 4,2 / 5 81 opinii / 5 pytań

Nazwa: Gardimax Medica SprayPostać: aer.do st.w j.ustnejDawka: (0,02g+5mg)/10mlOpakowanie: 30 mlSkład:Gardimax medica spray (20 mg + 5mg)/10ml, aerozol do stosowania w jamie ustnej.1 dawka zawiera 0,18 mg roztworu diglukonianu chlorheksydyny ( Chlorhexidini digluconatis solutio) + ...

Xylogel 0.1% żel do nosa 10g » 4,7 / 5 168 opinii / 5 pytań

Opis:Lek zawiera ksylometazolinę, która stosowana na śluzówkę nosa powoduje zwężenie naczyń krwionośnych, znosi obrzęk, hamuje przekrwienie błon śluzowych jamy nosowo-gardłowej, zmniejsza ilość wydzieliny. Stosowany w leczeniu pomocniczym: ostrego nieżytu nosa pochodzenia wirusowego ...

Orofar Max 30 Pastylek » 4,8 / 5 246 opinii / 4 pytania

LekWskazania: lek stosowany jest w miejscowym leczeniu bólu gardła i stanu zapalnego jamy ustnej.Skład: 1 pastylka zawiera, substancje czynne: 2mg cetylopirydyniowego chlorku i 1mg lidokainy chlorodoworku oraz substancje pomocnicze: olejek miętowy z liści mięty pieprzowej, olejek ...

Strepsils Intensive 24 pastylki » 4,7 / 5 206 opinii / 4 pytania

Działanie: Tabletki do ssania Strepsils Intensive powlekają ścianki gardła, przynosząc szybką i wyraźną ulgę, podczas gdy zawarty w nich flurbiprofen działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Lek działa w miejscu powstawania stanu zapalnego gardła i usuwa trudności w przełykaniu. Strepsils ...

Aromatol płyn 250ml » 4,8 / 5 104 opinie / 1 pytanie

LekWskazania: zewnętrznie: w celu poprawy złego samopoczucia np. przy przeziębieniu (do nacierań, do inhalacji lub płukania gardła), w bólach głowy, bólach mięśniowych, po ukąszeniach przez owady, wewnętrznie: w dolegliwościach trawiennych (zaburzeniach dyspeptycznych) np. wzdęciach, ...

Gripex Hot Max 12 sasz. » 4,8 / 5 285 opinii / 2 pytania

Gripex Hot Max(Paracetamolum 1000 mg, Acidum ascorbicum 100 mg, Phenylephrini hydrochloridum 12,2 mg). Proszek do sporządzania roztworu doustnegoWskazania: Łagodzenie objawów przeziębienia, grypy i zakażeń grypopodobnych, takich jak: gorączka, bóle głowy, gardła, bóle mięśniowe i ...

Fervex smak cytrynowy 8 saszetek » 4,7 / 5 82 opinie / 4 pytania

Preparat w saszetkach, który stosuje się w doraźnym leczeniu objawów grypy, przeziębienia i stanów grypopodobnych.SkładMaleinian feniraminy, paracetamol, kwas ascorbowy.WskazaniaLeczenie objawów grypy, przeziębienia i stanów grypopodobnych (ból głowy, gorączka, zapalenie błony śluzowej ...

Pulneo syrop 2mg/1ml 150ml » 4,7 / 5 184 opinie / Zadaj pytanie

LekWskazania: leczenie objawowe (kaszel i odkrztuszanie) w przebiegu chorób zapalnych oskrzeli i płuc; dla dorosłych i dzieci powyżej 2. roku życia.Skład: 1ml syropu zawiera substancję czynną: 2mg fenspirydu chlorowodorku oraz substancje pomocnicze: metylu parahydroksybenzoesan (E218), ...

Rutinoscorbin 90 Tabl. Powlekanych » 4,7 / 5 1350 opinii / Zadaj pytanie

SkładSubstancja czynna: 1 tabl. powl. zawiera 25 mg rutozydu (rutyny) i 100 mg kwasu askorbowego. Wskazania Stany niedoboru witaminy C i rutyny, wspomaganie odporności organizmu, uszczelnianie naczyń włosowatych, profilaktyka przeziębienia i łagodzenie objawów grypy.DziałaniePreparat ...

ACATAR CONTROL aerozol do nosa 15 ML » 4,4 / 5 62 opinie / Zadaj pytanie

Acatar Control Oxymetazolini hydrochloridum 0,5 mg/ml (0,05%), aerozol do nosa, roztwórWskazania: Obrzęk błon śluzowych występujący w ostrym zapaleniu błony śluzowej nosa, alergicznym zapaleniu błony śluzowej nosa, naczynioruchowym zapaleniu błony śluzowej nosa, zapaleniu zatok przynosowych, ...

Nasivin Soft 0.05% Aerozol 10 ml » 4,8 / 5 220 opinii / 4 pytania

Nazwa: Nasivin soft 0,05%Postać: aer.do nosaDawka: 0,5 mg/mlOpakowanie: 10 mlSkład:1 ml roztworu zawiera 0,5 mg oksymetazoliny chlorowodorku ( Oxymetazolini hydrochloridum ).1 dawka aerozolu o objętości 45 µl (mikrolitra) zawiera 22,5 µg (mikrograma) oksymetazoliny chlorowodorku.Wskazania:Obrzęk ...

Chlorchinaldin VP 40 tabl » 4,7 / 5 115 opinii / 4 pytania

LekWskazania: do stosowania miejscowego w zakażeniach bakteryjnych jamy ustnej i dziąseł, pleśniawkach, zakażeniach grzybiczych jamy ustnej i gardła po leczeniu antybiotykami.Skład: 1 tabletka do ssania zawiera 2mg chlorchinaldolu (Chlorquinaldolum)oraz substancje pomocnicze: kwas ...

Xylometazolin 123ratio 0.1% aerozol 10 ml » 4,9 / 5 63 opinie / 4 pytania

Nazwa: Xylometazolin TevaPostać: aer.do nosa, roztwórDawka: 1 mg/mlOpakowanie: 10 ml (butelka)Skład:Xylometazolin 123ratio, 1 mg/mlKażda dawka aerozolu (co odpowiada 0,09 ml aerozolu do nosa, roztworu) zawiera 0,09 mg ksylometazoliny chlorowodorku.Xylometazolin 123ratio, 0,5 mg/mlKażda ...

TEVA Supremin syrop 4 mg/5ml 200 ml » 4,6 / 5 112 opinii / Zadaj pytanie

Supremin w postaci syropu zawiera jako substancję czynną cytrynian butamiratu, który jest nieopioidowym lekiem przeciwkaszlowym.Skład-substancją czynną leku jest cytrynian butamiratu.5ml (1 łyżeczka) syropu zawiera 4 mg cytrynianu butamiratu.-inne składniki leku to: metylu parahydroksybenzoesan, ...

Bayer Aspirin C Forte 10 Tabl. Musujących » 5,0 / 5 9 opinii / Zadaj pytanie

Nazwa: ASPIRIN C FORTEPostać: tabl.mus.Dawka: 0,8g+0,48gOpakowanie: 10 tabl.Skład:1 tabletka musująca zawiera substancje czynne:800 mg kwasu acetylosalicylowego (Acidum acetylsalicylicum) 480 mg kwasu askorbowego (Acidum ascorbicum) Pełny wykaz substancji pomocniczych, patrz punkt ...