Sklep aptekaprima24.pl - Leki na przeziębienie i grypę

4,7 z 350121 opinii
Nie zawsze zdrowa dieta i higieniczny tryb życia pozwala osiągnąć nam zakładane cele. Na naszej drodze stają różne dolegliwości jak alergie, osłabienia organizmu luz zwyczajnie chcemy im zapobiegać. Warto dlatego skorzystać ze suplementów, które przyczynią się do szybszej i skuteczniejszej realizacji naszych planów związanych z pielęgnowaniem ciała. Marzeniem wielu kobiet są piękne zdrowe włosy oraz paznokcie. Dzięki pantenianie wapnia i witaminom z grupy B o wiele łatwiej o spektakularny efekt, dlatego zaleca się stosowanie preparatów w kapsułkach takich jak Revalid. Jest też opcja dla osób, które wolą zażywać tabletki - Vitapil zawiera kwas pantoteninowy, który bierze udział w procesach wstrzymujących starzenie jak i stymulujących wzrost włosów czy też paznokci.

Ceneo oferuje suplementy dla palaczy, które w skuteczny sposób zabijają głód nikotynowy, dzięki czemu maleje potrzeba sięgnięcia po kolejnego papierosa. Zawsze warto skorzystać z naszych prostych w obsłudze filtrów, które pomogą znaleźć produkt podług potrzeby.

Przeziębienie i Grypa

Tylko oferty

Cena

Pojemność

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Przeziębienie i grypa - opinie

Tylko oferty: aptekaprima24.pl Usuń wybrane filtry
Groprinosin 500 mg 50 tabl. » 4,7 / 5 303 opinie / 7 pytań

Lek wskazany do stosowania w:zakażeniach skóry i błon śluzowych wywołanych przez wirus opryszczki Herpes simplex typu I (opryszczka wargowa) typu II (opryszczka okolicy płciowej) oraz wirusem ospy wietrznej i półpaśca.inne zakażenia pochodzenia wirusowego (np. podostre stwardniające ...

Irigasin Zestaw Do Płukania Nosa I Zatok Irygator + 12 sasz » 4,4 / 5 83 opinie / 4 pytania

Wyrób medyczny leczniczyIrigasin to wyrób medyczny przeznaczony do przygotowania roztworu do płukania nosa i zatok.Zastosowanie: ostre lub przewlekłe zapalenie zatok przynosowych, nieżyt nosa w przebiegu infekcji lub alergii, przed i po zabiegach chirurgicznych nosa i zatok, po ekspozycji ...

BioMarine 570 180 kaps. » 4,8 / 5 272 opinie / 2 pytania

Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznegoBioMarine 570 to 100% naturalny olej z wątroby tasmańskich rekinów głębinowych. Jest on unikalnym źródłem fizjologicznych substancji budulcowych układu odpornościowego i krwiotwórczego, a w szczególności szpiku kostnego: ...

Groprinosin syrop 150 ml » 4,7 / 5 320 opinii / 4 pytania

LekWskazania: wspomagająco u osób o obniżonej odporności, w przypadku nawracających infekcji górnych dróg oddechowych; dla dzieci od 1. roku życia i osób dorosłych.Skład: substancja czynna: 1ml syropu zawiera 50mg inozyny pranobeks; substancje pomocnicze: sacharoza, metylu parahydroksybenzoesan, ...

Rutinoscorbin 150 Tabl. Powlekanych » 4,8 / 5 1229 opinii / 2 pytania

LekWskazania: stany niedoboru i zwiększonego zapotrzebowania na witaminę C (przeziębienia, zakażenia wirusowe w tym grypa), pomocniczo w nadmiernej przepuszczalności naczyń.Skład: 1 tabletka zawiera: substancje czynne: 25mg rutozydu, 100mg kwasu askorbowego oraz substancje pomocnicze: ...

Disnemar Woda Morska Dla Dzieci 25 ml » 4,9 / 5 547 opinii / 4 pytania

Wyrób medyczny leczniczyDisnemar Baby to starannie oczyszczony donosowy roztwór fizjologiczny wody morskiej z mikroelementami przeznaczony do stosowania u dzieci i niemowląt. Preparat pomaga utrzymać właściwą higienę nosa i prawidłowy stan błony śluzowej nosa, nie wywołując podrażnień.Wskazania: ...

Nasivin Soft 0.05% Aerozol 10 ml » 4,8 / 5 257 opinii / 4 pytania

Nazwa: Nasivin soft 0,05%Postać: aer.do nosaDawka: 0,5 mg/mlOpakowanie: 10 mlSkład:1 ml roztworu zawiera 0,5 mg oksymetazoliny chlorowodorku ( Oxymetazolini hydrochloridum ).1 dawka aerozolu o objętości 45 µl (mikrolitra) zawiera 22,5 µg (mikrograma) oksymetazoliny chlorowodorku.Wskazania:Obrzęk ...

Strepsils Intensive 24 pastylki » 4,8 / 5 231 opinii / 4 pytania

Działanie: Tabletki do ssania Strepsils Intensive powlekają ścianki gardła, przynosząc szybką i wyraźną ulgę, podczas gdy zawarty w nich flurbiprofen działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Lek działa w miejscu powstawania stanu zapalnego gardła i usuwa trudności w przełykaniu. Strepsils ...

Nurofen Forte 48 tabletek » 4,8 / 5 193 opinie / Zadaj pytanie

Nazwa: Nurofen FortePostać: tabl.powl.Dawka: 0,4 gOpakowanie: 48 tabl.Skład:1 tabletka powlekana zawiera 400 mg ibuprofenu (Ibuprofenum) Wskazania:Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego:- bóle głowy, np. migrena,- bóle okolicy krzyżowej,- bóle zębów, np. po ...

Strepsils z miodem i cytryną 36 pastylek » 4,7 / 5 165 opinii / 4 pytania

Nazwa: Strepsils z natur.miodem i cytrynąPostać: pastyl.twardeDawka: 0,6mg+1,2mgOpakowanie: 36 pastyl.Skład:Jedna pastylka twarda zawiera 1,2 mg alkoholu 2,4-dichlorobenzylowego (Alcohol 2,4- dichlorobenzylicus) i 0,6 mg amylometakrezolu (Amylmetacresolum) .Substancje pomocnicze:Jedna ...

Cholinex 24 Pastylki Do Ssania » 4,7 / 5 330 opinii / Zadaj pytanie

LekWskazania: zapalanie błony śluzowej jamy ustnej i gardła, w tym ból i obrzęk gardła. Wspomaganie leczenia antybiotykiem zakażeń jamy ustnej i gardła wywołanych przez niektóre drobnoustroje.Skład: 1 pastylka zawiera substancję czynną: choliny salicylan 150mg oraz substancje pomocnicze: ...

Theraflu Zatoki 14 Sasz. » 4,7 / 5 96 opinii / Zadaj pytanie

Theraflu Zatoki po rozpuszczeniu w wodzie tworzy gorący, aromatyczny napój, który stosuje się w leczeniu objawowych dolegliwości związanych z chorobami zatok i przeziębienia.Wskazania- niedrożność zatok i nosa- bóle głowy- gorączka- dreszcze- obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa- ...

Zdrovit Gripovita Forte 10 saszetek » 4,7 / 5 37 opinii / Zadaj pytanie

Gripovita Forte to suplement diety. Zastosowanie: Uzupełnienie diety w okresach jesienno-zimowych i zimowo-wiosennych. Przeznaczony dla dzieci od 12 roku życia i dorosłych.Przeciwwskazania: Nie stosować przy nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Nie stosować u osób ...

Gripovita Forte 10 + 5 saszetek » 4,8 / 5 19 opinii / Zadaj pytanie

Gripovita Forte 10 + 5 saszetek gratisWskazania i działanie:Gripovita Forte Witamina C 850 mgSuplement dietyMalina, hibiskus, czarny bez, czarna porzeczkaWysoka zawartość Witaminy CGripovita Forte stanowi bogate źrodło witaminy C, zawiera cynk, wyciąg z owocow czarnego bzu, hibiskusa ...

Orofar Aerozol 30Ml » 4,5 / 5 11 opinii / Zadaj pytanie

"?Opis: Preparat Orofar zawiera składniki o działaniu przeciwbakteryjnym, przeciwgrzybiczym, przeciwwirusowym oraz przeciwbólowym.Lidokaina zawarta w preparacie działa miejscowo znieczulająco, zmniejsza ból, ułatwia przełykanie.Skład:1 ml preparatu zawiera:chlorek benzoksoniowy 2 ...

Strepsils Intensive Direct 15ml » 4,5 / 5 15 opinii / Zadaj pytanie

Postać Aerozol do gardła Opakowanie Spray 15ml Skład Substancją czynną leku jest flurbiprofen. Jedna dawka (3 rozpylenia aerozolu) zawiera 8,75 mg flurbiprofenu, co odpowiada 16,2 mg/ml flurbiprofenu. Pozostałe składniki: Betadeks, disodu fosforan dwunastowodny, kwas cytrynowy jednowodny, ...

Flucontrol Hot 8 saszetek » 4,9 / 5 48 opinii / Zadaj pytanie

Postać leku: Proszek Opakowanie: 8 saszetek Skład: Paracetamol 1000 mg, chlorowodorek fenylefryny 10 mg, maleinian chlorfenaminy 4 mg oraz substancje pomocnicze: w tym sacharoza Działanie: FluControl Hot to połączenie paracetamolu- substancji przeciwgorączkowej i przeciwbólowej, chlorfenaminy ...

PiniHelix syrop 0,1019g/5ml 120ml » 4,9 / 5 3 opinie / Zadaj pytanie

Opis produktu: Syrop PINIHELIX standaryzowany jest na zawartość 26-33 mg hederakozydu C w 100 g. Jest to główny triterpenowy związek, o działaniu wykrztuśnym, wśród związków saponinowych zawartych w zielu bluszczu. PINIHELIX wykazuje działanie wykrztuśne, sekretolityczne, rozkurczające ...

Flegamina O Smaku Malinowym Syrop 120 ml. » 4,8 / 5 32 opinie / Zadaj pytanie

Nazwa: Flegamina o sm. malinowymPostać: syropDawka: 4 mg/5mlOpakowanie: 120 ml (butelka)Skład:5 ml syropu zawiera 4 mg bromoheksyny chlorowodorku ( Bromhexini hydrochloridum ).Substancje pomocnicze o znanym działaniu:5 ml syropu zawiera 1,75 g glukozy jednowodnej, 576 mg glicerolu, ...

Prenalen Katar spray 20ml » 4,7 / 5 37 opinii / Zadaj pytanie

Wyrób medyczny leczniczyPrenalen Katar to izotoniczny roztwór soli karnalitowej z morza martwego z dodatkiem kwasu hiarulonowego, D-pantenolu, olejków eterycznych: eukaliptusowego i miętowego.Prenalen Katar rozrzedza wydzieliny i ułatwia ich usuwanie, łagodzi podrażnioną błonę śluzową, ...

Flavamed Max Syrop 30Mg/5ml Malinowy 100ml » 4,7 / 5 14 opinii / Zadaj pytanie

Nazwa: Flavamed Max (Ambroxoli hydrochloridum Berlin-Chemie)Postać: płyn doustnyDawka: 0,03 g/5mlOpakowanie: 100 ml (butelka)Skład:1 ml roztworu doustnego zawiera 6 mg ambroksolu chlorowodorku.Każda łyżka miarowa, tzn. 5 ml roztworu doustnego zawiera 30 mg ambroksolu chlorowodorku.Substancje ...

Strepsils z miodem i cytryną 24 pastylki » 4,6 / 5 48 opinii / Zadaj pytanie

Nazwa: Strepsils z natur.miodem i cytrynąPostać: pastyl.twardeDawka: 0,6mg+1,2mgOpakowanie: 24 pastyl.Skład:Jedna pastylka twarda zawiera 1,2 mg alkoholu 2,4-dichlorobenzylowego (Alcohol 2,4- dichlorobenzylicus) i 0,6 mg amylometakrezolu (Amylmetacresolum) .Substancje pomocnicze:Jedna ...

Flegamina Syrop (Mięta) 120 ml » 4,9 / 5 20 opinii / Zadaj pytanie

Nazwa: Flegamina o sm. miętowymPostać: syropDawka: 4 mg/5mlOpakowanie: 120 mlSkład:5 ml syropu zawiera 4 mg bromoheksyny chlorowodorku (Bromhexini hydrochloridum). Substancje pomocnicze o znanym działaniu: błękit patentowy (E 131), propylu parahydroksybenzoesan, glukoza, etanol.Pełny ...

Strepsils Immuno z witaminą C 36 pastylek » 4,7 / 5 54 opinie / Zadaj pytanie

LekWskazania: przeznaczony do stosowania w objawowym leczeniu stanów zapalnych jamy ustnej i gardła.Skład: 1 pastylka twarda zawiera 1,2mg alkoholu; 2,4-dichlorobenzylowego, 0,6mg amylometakrezolu i 100 mg witaminy C. Pozostałe składniki to: esencja pomarańczowa, kwas winowy, lewomentol, ...

Inovox Express Mięta 12 Pastylek » 4,0 / 5 10 opinii / Zadaj pytanie

Nazwa: Inovox Express smak miętowyPostać: pastyl.twardeDawka: 2mg+0,6mg+1,2mgOpakowanie: 12 pastyl.Skład:Każda pastylka twarda zawiera:Lidokainy chlorowodorek: 2,00 mgAmylometakrezol: 0,60 mgAlkohol 2,4-dichlorobenzylowy: 1,20 mgSubstancje pomocnicze o znanym działaniu:Sacharoza 1495,33 ...

Hedussin syrop wykrztuśny 100ml » 4,4 / 5 4 opinie / Zadaj pytanie

Wskazania:Hedussin jest produktem leczniczym roślinnym stosowanym jako środek wykrztuśny w przypadku kaszlu produktywnego (mokrego).- Ostre infekcje górnych dróg oddechowych,- ostre zapalenie oskrzeli,- zapalenie oskrzeli.Właściwości:Skuteczność bluszczu została potwierdzona naukowo ...

Flegamina, syrop bez cukru 4mg/5ml, 120ml » 4,9 / 5 14 opinii / Zadaj pytanie

Nazwa: Flegamina o sm. miętowym bez cukruPostać: syropDawka: 4 mg/5mlOpakowanie: 120 ml (butelka)Skład:5 ml syropu zawiera 4 mg bromoheksyny chlorowodorku (Bromhexini hydrochloridum). Substancje pomocnicze:5 ml syropu zawiera 2,1 g sorbitolu, 300 mg glicerolu, 0,3 mg propylu parahydroksybenzoesanu ...