Sklep aptekacenturia24.pl - Leki na przeziębienie i grypę

4,7 z 344120 opinii
Nie zawsze zdrowa dieta i higieniczny tryb życia pozwala osiągnąć nam zakładane cele. Na naszej drodze stają różne dolegliwości jak alergie, osłabienia organizmu luz zwyczajnie chcemy im zapobiegać. Warto dlatego skorzystać ze suplementów, które przyczynią się do szybszej i skuteczniejszej realizacji naszych planów związanych z pielęgnowaniem ciała. Marzeniem wielu kobiet są piękne zdrowe włosy oraz paznokcie. Dzięki pantenianie wapnia i witaminom z grupy B o wiele łatwiej o spektakularny efekt, dlatego zaleca się stosowanie preparatów w kapsułkach takich jak Revalid. Jest też opcja dla osób, które wolą zażywać tabletki - Vitapil zawiera kwas pantoteninowy, który bierze udział w procesach wstrzymujących starzenie jak i stymulujących wzrost włosów czy też paznokci.

Ceneo oferuje suplementy dla palaczy, które w skuteczny sposób zabijają głód nikotynowy, dzięki czemu maleje potrzeba sięgnięcia po kolejnego papierosa. Zawsze warto skorzystać z naszych prostych w obsłudze filtrów, które pomogą znaleźć produkt podług potrzeby.

Przeziębienie i Grypa

Tylko oferty

Cena

Pojemność

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Przeziębienie i grypa - opinie

Tylko oferty: aptekacenturia24.pl Usuń wybrane filtry
Irigasin Zestaw Do Płukania Nosa I Zatok Irygator + 12 sasz » 4,5 / 5 78 opinii / 4 pytania

Wyrób medyczny leczniczyIrigasin to wyrób medyczny przeznaczony do przygotowania roztworu do płukania nosa i zatok.Zastosowanie: ostre lub przewlekłe zapalenie zatok przynosowych, nieżyt nosa w przebiegu infekcji lub alergii, przed i po zabiegach chirurgicznych nosa i zatok, po ekspozycji ...

Nycomed AMOL 250 ml » 4,9 / 5 383 opinie / 1 pytanie

LekWskazania: zewnętrznie: w przebiegu przeziębienia (do nacierań), w bólach głowy, bólach mięśniowych, w celu zmniejszenia dolegliwości po ukąszeniach owadów; wewnętrznie: w dolegliwościach trawiennych (dyspeptycznych) np. wzdęcia i niestrawność.Skład: 1 g leku zawiera substancje ...

Groprinosin 500 mg 50 tabl. » 4,7 / 5 288 opinii / 7 pytań

Lek wskazany do stosowania w:zakażeniach skóry i błon śluzowych wywołanych przez wirus opryszczki Herpes simplex typu I (opryszczka wargowa) typu II (opryszczka okolicy płciowej) oraz wirusem ospy wietrznej i półpaśca.inne zakażenia pochodzenia wirusowego (np. podostre stwardniające ...

Neosine Forte 1000mg 30tabl. » 4,6 / 5 110 opinii / 3 pytania

Wskazania:- Obniżona odporność,- infekcja górnych dróg oddechowych,- opryszczka warg i skóry twarzy (wirusy z grupy Herpes).Właściwości:Neosine forte tabletki to lek o działaniu przeciwwirusowym oraz immunostymulującym. Produkt leczniczy zawiera podwójną dawkę substancji czynnej inozyny ...

Nebu-Dose Hipertonic 30 amp. » 4,9 / 5 196 opinii / 6 pytań

Wyrób medyczny leczniczyNebo-Dose hipertonic to roztwór do inhalacji wspomagający proces samooczyszczania się górnych dróg i dolnych dróg oddechowych. Dzięki hipertonicznemu stężeniu chlorku sodu roztwór działa obkurczająco, pozwalając na łatwiejsze usunięcie wydzieliny na zewnątrz. ...

Glimbax roztwór do płukania gardła 200ml » 4,6 / 5 77 opinii / 4 pytania

Wskazania: leczenie objawowe stanów zapalnych błony śluzowej jamy ustnej i gardła.Skład: 1 ml roztworu zawiera substancję czynną: 0,74 mg diklofenaku (w postaci kwasu).Działanie: przeciwbólowe i przeciwzapalne.Przeciwwskazania: uczulenie na którykolwiek składnik leku, uczulenie na ...

Sinupret Extract 20 tabl » 4,6 / 5 57 opinii / 4 pytania

Sinupret® eXtract lek nowy, innowacyjny lek pochodzenia naturalnego o udokumentowanej skuteczności klinicznej będący najnowszą formą doskonale znanego Państwu leku Sinupret®, ale o 4-krotnie większej ilości substancji roślinnych wykorzystanych w trakcie produkcji tego leku*. Wskazaniem ...

Sinulan Express Forte aerozol 15 ml » 4,2 / 5 50 opinii / 4 pytania

Wyrób medyczny leczniczySinulan Express Forte to wyrób medyczny w postaci aerozolu do nosa do zastosowania w leczeniu objawów zapalenia zatok przynosowych i nieżytu nosa różnego pochodzenia. Ma innowacyjny i opatentowany skład z unikalnym mechanizmem działania. Obkurcza naczynia błony ...

Theraflu Extra Grip 14 Sasz. » 4,8 / 5 327 opinii / 4 pytania

LekWskazania: leczenie objawów grypy i przeziębienia, takich jak: gorączka, dreszcze, bóle mięśni, bóle kostno-stawowe, bóle głowy, obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa, nadmierna wydzielina śluzowa z nosa, kichanie.Skład: (1 saszetka): paracetamol 650mg, chlorowodorek fenylefryny ...

Biostymina płyn doustny 10 amp. » 4,7 / 5 159 opinii / 5 pytań

SkładWyciąg z aloesu drzewiastego (0,25:1). DziałaniePreparat pochodzenia naturalnego o działaniu immunostymulującym. Powoduje zwiększenie liczby limfocytów B i T, przeciwciał oraz fagocytów. Działa profilaktycznie w nawracających infekcjach górnych dróg oddechowych jak i leczniczo ...

NEBU-DOSE HIALURONIC Roztwór do inhalacji na nadmierną wydzielinę 30 ampułek » 4,8 / 5 61 opinii / 3 pytania

Nebu-Dose Hialuronic, roztwór z kwasem hialuronowym do inhalacji, 30 ampułek po 5ml - opis produktuNebu-dose to izotoniczny roztwór z kwasem hialuronowym przeznaczony do inhalacji, zakraplania i przemywania jam nosowych. Preparat nawilża górne i dolne drogi oddechowe ułatwiając usuwanie ...

Sudafed XyloSpray HA aerosol do nosa 10ml » 4,7 / 5 130 opinii / 2 pytania

Sudafed XyloSpray HA jest lekiem obkurczającym naczynia krwionośne przez co zmniejsza obrzęk błony śluzowej nosa. Zawiera kwas hialuronowy oraz nawilża błonę śluzową nosa. Skład: 1 ml roztworu zawiera 1 mg ksylometazoliny chlorowodorku oraz substancje pomocnicze: sodu diwodorofosforan ...

Tantum Verde aerozol 30ml » 4,8 / 5 329 opinii / 4 pytania

LekWskazania: stan zapalny jamy ustnej i gardła, zapalenie błon śluzowych po radioterapii, w stanach po zabiegach operacyjnych.Skład: 1ml aerozolu zawiera 1,5mg chlorowodorku benzydaminy oraz substancje pomocnicze: glicerol, etanol 96%, metylu parahydroksybenzoesan, kompozycja smakowo-zapachowa ...

Otrivin Aerozol 0,1% 10Ml » 4,7 / 5 270 opinii / 4 pytania

Aerozol do nosa dla dorosłych i dzieci powyżej 6 roku życia. Działanie preparatu rozpoczyna się po kilku minutach od zastosowania i utrzymuje do 10 h.SkładChlorowodorek ksylometazoliny 1mg.WskazaniaLeczenie objawowe i wspomagające w nieżycie nosa, zapaleniu zatok, alergicznym nieżycie ...

Aspirin C 20 Tabl. » 4,8 / 5 244 opinie / 4 pytania

Aspiryna z witaminą C w formie rozpuszczalnej do stosowania w przeziębieniu i grypie. Kwas acetylosalicylowy- substancja czynna zawarta w preparacie działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo. Preparat wskazany przy bólach o małym lub umiarkowanym nasileniu oraz gorączce.DziałanieAspirin ...

Xylometazolin WZF 0.1% krople do nosa 10ml » 4,8 / 5 167 opinii / 5 pytań

LekWskazania: ostry nieżyt nosa wywołanym przez wirusy lub bakterie. W ostrym lub przewlekłym zaostrzającym się zapaleniu zatok przynosowych, w alergicznym zapaleniu błony śluzowej nosa, w ostrym zapaleniu ucha środkowego (aby udrożnić trąbkę słuchową znajdującą się w uchu).Skład: ...

Sulfarinol krople do nosa 20ml » 4,8 / 5 94 opinie / 6 pytań

Nazwa: SulfarinolPostać: krop.do nosaDawka: (0,05g+1mg)/mlOpakowanie: 20 mlSkład:1 ml kropli do nosa zawiera 50 mg sulfatiazolu (Sulfathiazolum) i 1 mg nafazoliny azotanu (Naphazolini nitras).Jedna kropla zawiera około 2,5 mg sulfatiazolu i 0,05 mg azotanu nafazoliny.Pełny wykaz substancji ...

Uniben aerozol do stosowania w jamie ustnej 1,5mg/1ml 30ml » 4,8 / 5 292 opinie / 5 pytań

Nazwa: UnibenPostać: aer.do st.w j.ustnejDawka: 1,5 mg/mlOpakowanie: 30 ml (butelka)Skład:1 ml roztworu zawiera 1,5 mg benzydaminy chlorowodorku (Benzydamini hydrochloridum). Pełny wykaz substancji pomocniczych, patrz punkt 6.1.Wskazania:Leczenie miejscowych objawów związanych z ostrym ...

Fixsin zestaw uzupełniający do płukania zatok 30 saszetek » 4,7 / 5 66 opinii / 2 pytania

FIXSIN zestaw uzupełniający do płukania nosa i zatok 30 saszetek WskazaniaZestaw zaleca się stosować w celu prewencyjnej, objawowej lub pooperacyjnej pielęgnacji nosa i zatok, głównie w przypadku:• zapalenia zatok przynosowych;• nieżytu nosa różnego pochodzenia;• przed i po zabiegach ...

Gardimax Medica Spray 30 ml » 4,2 / 5 86 opinii / 5 pytań

Nazwa: Gardimax Medica SprayPostać: aer.do st.w j.ustnejDawka: (0,02g+5mg)/10mlOpakowanie: 30 mlSkład:Gardimax medica spray (20 mg + 5mg)/10ml, aerozol do stosowania w jamie ustnej.1 dawka zawiera 0,18 mg roztworu diglukonianu chlorheksydyny ( Chlorhexidini digluconatis solutio) + ...

Sinupret krop.doustne,roztwór 100ml » 4,8 / 5 58 opinii / 1 pytanie

Nazwa: Sinupret®Postać: krop.doustne, roztwórDawka: -Opakowanie: 100 ml (butelka)Skład:Krople (opakowania po 100 ml i 200 ml). 100 g kropli zawiera 29 g ekstraktu (stosunek lek/ekstrakt 1:11) składającego się z: Gentianae radix (korzeń goryczki), Primulae flos cum calycibus (kwiat ...

Sambucol Extra Strong syrop 120ml » 4,7 / 5 77 opinii / Zadaj pytanie

SAMBUCOL - Extra Strong 120 mlProducent: SEQUOIA SP. Z O.O.Właściwości:Sambucol® to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego do postępowania w stanach przedgrypowych, grypy i przeziębienia. Sambucol® nie jest produktem leczniczym.Sambucol® to bezpieczny i ...

Xylorin 0,55 mg/ml aerozol do nosa 18ml » 4,8 / 5 214 opinii / 5 pytań

LekWskazania: leczenie objawowe zapalenia błony śluzowej nosa i zatok przynosowych.Skład: 1ml roztworu zawiera: 550 mikrogramów ksylometazoliny chlorowodorku (Xylometazolini hydrochloridum) oraz substancje pomocnicze: sodu octan bezwodny, kwas octowy, sodu chlorek, benzalkoniowy bromek, ...

Neosine 0,5 g 50 tabl. » 4,6 / 5 316 opinii / Zadaj pytanie

Neosine- lek przeciwwirusowy i zwiększający odporność (pobudza czynność układu odpornościowego). Lek Neosine stosuje się przy zakażeniu wirusem opryszczki, zarówno wargowej, jak i dróg płciowych, wirusem ospy wietrznej, półpaśca.WskazaniaWspomagająco u osób o obniżonej odporności, ...

Rutinoscorbin 150 Tabl. Powlekanych » 4,8 / 5 1142 opinie / 2 pytania

LekWskazania: stany niedoboru i zwiększonego zapotrzebowania na witaminę C (przeziębienia, zakażenia wirusowe w tym grypa), pomocniczo w nadmiernej przepuszczalności naczyń.Skład: 1 tabletka zawiera: substancje czynne: 25mg rutozydu, 100mg kwasu askorbowego oraz substancje pomocnicze: ...

ACC Optima 600mg 10 tabl musujących » 4,8 / 5 122 opinie / 4 pytania

Nazwa: ACC optimaPostać: tabl.mus.Dawka: 0,6 gOpakowanie: 10 tabl. (tuba)Skład:1 tabletka musująca zawiera 600 mg acetylocysteiny (Acetylcysteinum).Substancje pomocnicze o znanym działaniu:Jedna tabletka musująca zawiera 150 mg laktozy.Jedna tabletka musująca zawiera 120 mg sodu.Wskazania:ACC ...

Argentin - T spray do gardła 20ml » 4,8 / 5 155 opinii / 6 pytań

Wskazania: ARGENTIN-T może być stosowany wspomagająco w leczeniu:Zapalenia migdałków podniebiennych,Zapalenia błony śluzowej gardła,Zapalenia błony śluzowej jamy ustnej,Stanu po usunięciu migdałków podniebiennych.Przeciwwskazania: nie stosować przy nadwrażliwości na którykolwiek ze ...

Orofar Max 30 Pastylek » 4,8 / 5 261 opinii / 4 pytania

LekWskazania: lek stosowany jest w miejscowym leczeniu bólu gardła i stanu zapalnego jamy ustnej.Skład: 1 pastylka zawiera, substancje czynne: 2mg cetylopirydyniowego chlorku i 1mg lidokainy chlorodoworku oraz substancje pomocnicze: olejek miętowy z liści mięty pieprzowej, olejek ...

Gripex Hot Max 12 sasz. » 4,8 / 5 305 opinii / 2 pytania

Gripex Hot Max(Paracetamolum 1000 mg, Acidum ascorbicum 100 mg, Phenylephrini hydrochloridum 12,2 mg). Proszek do sporządzania roztworu doustnegoWskazania: Łagodzenie objawów przeziębienia, grypy i zakażeń grypopodobnych, takich jak: gorączka, bóle głowy, gardła, bóle mięśniowe i ...

Gardimax Medica 24 tabletki do ssania » 4,6 / 5 58 opinii / Zadaj pytanie

Nazwa: Gardimax MedicaPostać: tabl.do ssaniaDawka: 5mg+1mgOpakowanie: 24 tabl. (2 blist.po 12 szt.)Skład:1 tabletka do ssania zawiera: 5 mg dichlorowodorek chlorheksydyny (Chlorhexidini dihydrochloridum) + 1 mg chlorowodorek lidokainy (Lidocaini hydrochloridum). Pełny wykaz substancji ...