Sklep aptekawsieci.pl - Leki na przeziębienie i grypę

4,7 z 350121 opinii
Nie zawsze zdrowa dieta i higieniczny tryb życia pozwala osiągnąć nam zakładane cele. Na naszej drodze stają różne dolegliwości jak alergie, osłabienia organizmu luz zwyczajnie chcemy im zapobiegać. Warto dlatego skorzystać ze suplementów, które przyczynią się do szybszej i skuteczniejszej realizacji naszych planów związanych z pielęgnowaniem ciała. Marzeniem wielu kobiet są piękne zdrowe włosy oraz paznokcie. Dzięki pantenianie wapnia i witaminom z grupy B o wiele łatwiej o spektakularny efekt, dlatego zaleca się stosowanie preparatów w kapsułkach takich jak Revalid. Jest też opcja dla osób, które wolą zażywać tabletki - Vitapil zawiera kwas pantoteninowy, który bierze udział w procesach wstrzymujących starzenie jak i stymulujących wzrost włosów czy też paznokci.

Ceneo oferuje suplementy dla palaczy, które w skuteczny sposób zabijają głód nikotynowy, dzięki czemu maleje potrzeba sięgnięcia po kolejnego papierosa. Zawsze warto skorzystać z naszych prostych w obsłudze filtrów, które pomogą znaleźć produkt podług potrzeby.

Przeziębienie i Grypa

Tylko oferty

Cena

Pojemność

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Przeziębienie i grypa - opinie

Tylko oferty: aptekawsieci.pl Usuń wybrane filtry
Groprinosin 500 mg 50 tabl. » 4,7 / 5 303 opinie / 7 pytań

Lek wskazany do stosowania w:zakażeniach skóry i błon śluzowych wywołanych przez wirus opryszczki Herpes simplex typu I (opryszczka wargowa) typu II (opryszczka okolicy płciowej) oraz wirusem ospy wietrznej i półpaśca.inne zakażenia pochodzenia wirusowego (np. podostre stwardniające ...

Biostymina płyn doustny 10 amp. » 4,7 / 5 162 opinie / 5 pytań

SkładWyciąg z aloesu drzewiastego (0,25:1). DziałaniePreparat pochodzenia naturalnego o działaniu immunostymulującym. Powoduje zwiększenie liczby limfocytów B i T, przeciwciał oraz fagocytów. Działa profilaktycznie w nawracających infekcjach górnych dróg oddechowych jak i leczniczo ...

Otrivin Aerozol 0,1% 10Ml » 4,7 / 5 286 opinii / 4 pytania

Aerozol do nosa dla dorosłych i dzieci powyżej 6 roku życia. Działanie preparatu rozpoczyna się po kilku minutach od zastosowania i utrzymuje do 10 h.SkładChlorowodorek ksylometazoliny 1mg.WskazaniaLeczenie objawowe i wspomagające w nieżycie nosa, zapaleniu zatok, alergicznym nieżycie ...

Glimbax roztwór do płukania gardła 200ml » 4,6 / 5 82 opinie / 4 pytania

Wskazania: leczenie objawowe stanów zapalnych błony śluzowej jamy ustnej i gardła.Skład: 1 ml roztworu zawiera substancję czynną: 0,74 mg diklofenaku (w postaci kwasu).Działanie: przeciwbólowe i przeciwzapalne.Przeciwwskazania: uczulenie na którykolwiek składnik leku, uczulenie na ...

Theraflu Extra Grip 14 Sasz. » 4,8 / 5 345 opinii / 4 pytania

LekWskazania: leczenie objawów grypy i przeziębienia, takich jak: gorączka, dreszcze, bóle mięśni, bóle kostno-stawowe, bóle głowy, obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa, nadmierna wydzielina śluzowa z nosa, kichanie.Skład: (1 saszetka): paracetamol 650mg, chlorowodorek fenylefryny ...

Sulfarinol krople do nosa 20ml » 4,8 / 5 99 opinii / 6 pytań

Nazwa: SulfarinolPostać: krop.do nosaDawka: (0,05g+1mg)/mlOpakowanie: 20 mlSkład:1 ml kropli do nosa zawiera 50 mg sulfatiazolu (Sulfathiazolum) i 1 mg nafazoliny azotanu (Naphazolini nitras).Jedna kropla zawiera około 2,5 mg sulfatiazolu i 0,05 mg azotanu nafazoliny.Pełny wykaz substancji ...

Sudafed XyloSpray HA aerosol do nosa 10ml » 4,7 / 5 141 opinii / 2 pytania

Sudafed XyloSpray HA jest lekiem obkurczającym naczynia krwionośne przez co zmniejsza obrzęk błony śluzowej nosa. Zawiera kwas hialuronowy oraz nawilża błonę śluzową nosa. Skład: 1 ml roztworu zawiera 1 mg ksylometazoliny chlorowodorku oraz substancje pomocnicze: sodu diwodorofosforan ...

Levopront syrop 0,06g/10ml 120ml » 4,8 / 5 41 opinii / 6 pytań

Lewodropropizyna – substancja czynna leku cechuje się głównie obwodowym (o punkcie uchwytu w oskrzelach i tchawicy) działaniem przeciwkaszlowym oraz działaniem przeciwuczuleniowym i znoszącym skurcz oskrzeli; u zwierząt stwierdzono także działanie miejscowo znieczulające leku. Wiele ...

Groprinosin syrop 150 ml » 4,7 / 5 320 opinii / 4 pytania

LekWskazania: wspomagająco u osób o obniżonej odporności, w przypadku nawracających infekcji górnych dróg oddechowych; dla dzieci od 1. roku życia i osób dorosłych.Skład: substancja czynna: 1ml syropu zawiera 50mg inozyny pranobeks; substancje pomocnicze: sacharoza, metylu parahydroksybenzoesan, ...

Xylogel 0.1% żel do nosa 10g » 4,7 / 5 206 opinii / 5 pytań

Opis:Lek zawiera ksylometazolinę, która stosowana na śluzówkę nosa powoduje zwężenie naczyń krwionośnych, znosi obrzęk, hamuje przekrwienie błon śluzowych jamy nosowo-gardłowej, zmniejsza ilość wydzieliny. Stosowany w leczeniu pomocniczym: ostrego nieżytu nosa pochodzenia wirusowego ...

Irigasin Zestaw Do Płukania Nosa I Zatok Uzupełnienie 30 sasz » 4,8 / 5 79 opinii / Zadaj pytanie

Irigasin, zestaw uzupełniający, 30 saszetek, AflofarmOpisIrigasin to zestaw uzupełniający do płukania zatok i nosa - 30 saszetek.Produkt jest wyrobem medycznym przeznaczonym do przygotowania roztworu do płukania zatok i nosa.SkładChlorek soduWłaściwości i przeznaczenieIzotoniczny ...

ACC Optima 600mg 10 tabl musujących » 4,8 / 5 130 opinii / 4 pytania

Nazwa: ACC optimaPostać: tabl.mus.Dawka: 0,6 gOpakowanie: 10 tabl. (tuba)Skład:1 tabletka musująca zawiera 600 mg acetylocysteiny (Acetylcysteinum).Substancje pomocnicze o znanym działaniu:Jedna tabletka musująca zawiera 150 mg laktozy.Jedna tabletka musująca zawiera 120 mg sodu.Wskazania:ACC ...

Vicks VapoRub maść 50g » 4,8 / 5 92 opinie / 5 pytań

Nazwa: Vicks VapoRubPostać: maśćDawka: -Opakowanie: 50 gSkład:SkładnikIlość (%w/w)StandardLevomentol2.75Ph. Eur.Kamfora5.00Ph. Eur.Olejek eukaliptusowy1.50Ph. Eur.Olejek terpentynowy5.00Ph. Eur.Pełen wykaz substancji pomocniczych, patrz punkt 6.1.Wskazania:Vicks VapoRub jest maścią ...

Tantum Verde aerozol 30ml » 4,8 / 5 345 opinii / 5 pytań

LekWskazania: stan zapalny jamy ustnej i gardła, zapalenie błon śluzowych po radioterapii, w stanach po zabiegach operacyjnych.Skład: 1ml aerozolu zawiera 1,5mg chlorowodorku benzydaminy oraz substancje pomocnicze: glicerol, etanol 96%, metylu parahydroksybenzoesan, kompozycja smakowo-zapachowa ...

Argentin - T spray do gardła 20ml » 4,8 / 5 157 opinii / 6 pytań

Wskazania: ARGENTIN-T może być stosowany wspomagająco w leczeniu:Zapalenia migdałków podniebiennych,Zapalenia błony śluzowej gardła,Zapalenia błony śluzowej jamy ustnej,Stanu po usunięciu migdałków podniebiennych.Przeciwwskazania: nie stosować przy nadwrażliwości na którykolwiek ze ...

Herbapect Syrop 150G » 4,5 / 5 61 opinii / 6 pytań

LekWskazania: syrop Herbapect bez cukru to lek polecany w nieżycie górnych dróg oddechowych, w szczególności w tak zwanym "suchym kaszlu" oraz w trudnościach z odkrztuszaniem. Optymalne zestawienie wyciągu tymiankowego, nalewki z pierwiosnka oraz sulfogwajakolu potasu zapewnia skuteczność ...

Orofar Max 30 Pastylek » 4,8 / 5 273 opinie / 4 pytania

LekWskazania: lek stosowany jest w miejscowym leczeniu bólu gardła i stanu zapalnego jamy ustnej.Skład: 1 pastylka zawiera, substancje czynne: 2mg cetylopirydyniowego chlorku i 1mg lidokainy chlorodoworku oraz substancje pomocnicze: olejek miętowy z liści mięty pieprzowej, olejek ...

Vicks Vaporub maść 100g » 4,8 / 5 132 opinie / 3 pytania

Nazwa: Vicks VapoRubPostać: maśćDawka: -Opakowanie: 100 gSkład:SkładnikIlość (%w/w)StandardLevomentol2.75Ph. Eur.Kamfora5.00Ph. Eur.Olejek eukaliptusowy1.50Ph. Eur.Olejek terpentynowy5.00Ph. Eur.Pełen wykaz substancji pomocniczych, patrz punkt 6.1.Wskazania:Vicks VapoRub jest maścią ...

Xylorin 0,55 mg/ml aerozol do nosa 18ml » 4,8 / 5 228 opinii / 5 pytań

LekWskazania: leczenie objawowe zapalenia błony śluzowej nosa i zatok przynosowych.Skład: 1ml roztworu zawiera: 550 mikrogramów ksylometazoliny chlorowodorku (Xylometazolini hydrochloridum) oraz substancje pomocnicze: sodu octan bezwodny, kwas octowy, sodu chlorek, benzalkoniowy bromek, ...

Xylometazolin VP 0.1% krople do nosa 10ml » 4,7 / 5 74 opinie / 2 pytania

Nazwa: Xylometazolin VPPostać: krop.do nosaDawka: 1 mg/mlOpakowanie: 10 mlSkład:1 g kropli do nosa zawiera 1 mg ksylometazoliny chlorowodorku (Xylometazolini hydrochloridum).Pełny wykaz substancji pomocniczych, patrz punkt 6.1.Wskazania:Niedrożność przewodów nosowych spowodowana obrzękiem ...

Rutinoscorbin 150 Tabl. Powlekanych » 4,8 / 5 1231 opinii / 2 pytania

LekWskazania: stany niedoboru i zwiększonego zapotrzebowania na witaminę C (przeziębienia, zakażenia wirusowe w tym grypa), pomocniczo w nadmiernej przepuszczalności naczyń.Skład: 1 tabletka zawiera: substancje czynne: 25mg rutozydu, 100mg kwasu askorbowego oraz substancje pomocnicze: ...

Aspirin C 20 Tabl. » 4,8 / 5 255 opinii / 4 pytania

Aspiryna z witaminą C w formie rozpuszczalnej do stosowania w przeziębieniu i grypie. Kwas acetylosalicylowy- substancja czynna zawarta w preparacie działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo. Preparat wskazany przy bólach o małym lub umiarkowanym nasileniu oraz gorączce.DziałanieAspirin ...

Sinupret Drażetki 100 Szt » 4,7 / 5 53 opinie / 3 pytania

Opakowanie   100 DRAŻ.Skład   (1 tabletka): Gentianae radix 6 mg, Primulae flores cum calycibus 18 mg, Rumicis herba 18 mg, Sambuci flores 18 mg, Verbenae herba 18 mg, Massa tabl. et drage ad 100mg..Działanie   ...

Xylometazolin 123ratio 0.1% aerozol 10 ml » 4,8 / 5 76 opinii / 4 pytania

Nazwa: Xylometazolin TevaPostać: aer.do nosa, roztwórDawka: 1 mg/mlOpakowanie: 10 ml (butelka)Skład:Xylometazolin 123ratio, 1 mg/mlKażda dawka aerozolu (co odpowiada 0,09 ml aerozolu do nosa, roztworu) zawiera 0,09 mg ksylometazoliny chlorowodorku.Xylometazolin 123ratio, 0,5 mg/mlKażda ...

Disnemar Woda Morska Dla Dzieci 25 ml » 4,9 / 5 547 opinii / 4 pytania

Wyrób medyczny leczniczyDisnemar Baby to starannie oczyszczony donosowy roztwór fizjologiczny wody morskiej z mikroelementami przeznaczony do stosowania u dzieci i niemowląt. Preparat pomaga utrzymać właściwą higienę nosa i prawidłowy stan błony śluzowej nosa, nie wywołując podrażnień.Wskazania: ...

Gripex Hot Max 12 sasz. » 4,8 / 5 325 opinii / 2 pytania

Gripex Hot Max(Paracetamolum 1000 mg, Acidum ascorbicum 100 mg, Phenylephrini hydrochloridum 12,2 mg). Proszek do sporządzania roztworu doustnegoWskazania: Łagodzenie objawów przeziębienia, grypy i zakażeń grypopodobnych, takich jak: gorączka, bóle głowy, gardła, bóle mięśniowe i ...

Nasivin Soft 0.05% Aerozol 10 ml » 4,8 / 5 257 opinii / 4 pytania

Nazwa: Nasivin soft 0,05%Postać: aer.do nosaDawka: 0,5 mg/mlOpakowanie: 10 mlSkład:1 ml roztworu zawiera 0,5 mg oksymetazoliny chlorowodorku ( Oxymetazolini hydrochloridum ).1 dawka aerozolu o objętości 45 µl (mikrolitra) zawiera 22,5 µg (mikrograma) oksymetazoliny chlorowodorku.Wskazania:Obrzęk ...

Strepsils Intensive 24 pastylki » 4,8 / 5 231 opinii / 4 pytania

Działanie: Tabletki do ssania Strepsils Intensive powlekają ścianki gardła, przynosząc szybką i wyraźną ulgę, podczas gdy zawarty w nich flurbiprofen działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Lek działa w miejscu powstawania stanu zapalnego gardła i usuwa trudności w przełykaniu. Strepsils ...

VICKS ANTIGRIP COMPLEX Proszek na grypę i przeziębienie o smaku cytrynowy 10sasz. » 4,6 / 5 127 opinii / 4 pytania

Nazwa: Vicks SymptoMed Complete CytrynowyPostać: pr.do p.rozt.doust.Dawka: 0,5g+0,2g+0,01gOpakowanie: 10 sasz.Skład:1 saszetka zawiera:500 mg paracetamol200 mg gwajafenezyna10 mg fenylefryny chlorowodorekSubstancje pomocnicze:Sacharoza 2000 mgAspartam 6 mgSód 157 mgPełny wykaz substancji ...

Orofar Max 20 Pastylek » 4,6 / 5 39 opinii / 4 pytania

LekWskazania: Orofar Max to lek w postaci pastylek do ssania, który jest wskazany w miejscowym leczeniu stanów zapalnych gardła i jamy, a także łagodzeniu dolegliwości bólowych im towarzyszących.Skład: 1 pastylka zawiera: 2mg cetylopirydyniowego chlorku i 1mg lidokainy chlorowodoorku ...